Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Astawa spioszki, bomusze sie z wami podzielic pewna wiadomoscia... Dzis juz 33dc i rano mnie napadlo ze zrobie test i doslownie w sekunde pokazaly sie dwie grube krechy!!!! Dziewczyny jestem w ciazy!!!!!!!!!!! przywiezlismy pasazera na gape z wakacji :D:D:D Obudzilam chlopaka i powiedzialam mu ze ktos z nami z wakacji przyjechal... a on myslal ze jakies zwierzatko nam sie wpakowalo do walizki :) powiedzialam ze jestemy w ciazy i sie strasznie poryczalam. ukochany nie mogl uwierzyc.. tak strasznie czekalismy na ta chwile! mocno przytulil, spojrzal na test i powiedzial ze nie ma tu co sie zastanawiac bo krechy sa mocne i dwie! nie moge w to jeszcze uwierzyc! tata moj sie smial ze jak tylko odejde z tej durnej pracy to od razu nam sie uda! no i jak to moj tata jak zawsze mial racje! buziaczki dla wszystkich w najpiekniejszy piatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jednak ide pod noz... gin mnie zbadal i od razu stwierdzil ze to ziarniaki,najpierw wachal sie czy mi nie posmarowac tym plynem co ostatnio,ale w ostatniej chwili zdecydowal ze nie ma co sie bawic i narazac mnie na bol bez znieczulenia,wypisal skierowanie do szpital,zaproponowal ta niedziele ale sama nie wiem bo o 14 bratanica ma roczek i moze to odwleke do za tydzien? mowil ze to nic takiego,taka zgrubiona skora jakby w miejscu gdzie mnie nacieli,mowil ze w standardowym miejscu to mam,czasem podobno ta wrazliwa tam skora tak reaguje na rozpuszczalne szwy i tak sie robi,ale najbardziej mnie przerazilo ze przed zabiegiem uspia mnie na 5 min bo tyle bedzie trwal zabieg,wytna co trzeba,opatrza i wybudza a potem godzinke poleze tylko sie teraz zastanawiam czy moge karmic po narkozie,czy malemu nic nie bedzie?? grazka - jak nie masz uplawow to raczej ok u Ciebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie wiem co napisac............................GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DORCIA GRATULUJĘ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tak się cieszę że się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz dzwoń do gina czy masz brać dupka albo luteinę, bo to bardzo ważne dni teraz przed Tobą :) Buziaki ode mnie i Hani ;) A u nas.... Każdy dzień wygląda tak samo, sporo płaczu i krzyku, tylko troszkę uśmiechu i zabawy. Kolki nie minęły a niedługo mała kończy 3 miesiące... Często niedojada, grymasi albo marudzi :( Teściowa przychodzi czasem mi pomóc żebym mogła coś w domu zrobić albo pozałatwiać jakieś sprawy. Wczoraj byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy, 2 godzinki relaksu w końcu miałam :) Poza tym już koło 17-tej padam z nóg, czasu brakuje często, M pracuje do późna a my same :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI pierwszy raz słyszę o czymś takim.... Że też się to Tobie przyplątało :( Ale po zabiegu już będzie w porządku tak? To nie wróci? Ja bym się chyba umówiła za tydzień, a roczek możesz fajnie spędzić :) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki, każdą bez wyjątku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już chyba tylko ja zostalam .... no i agi.... Wczoraj wieczorem lekarz nas prowadzący oznajmil ,ze najprawdopodobniej pod koniec przysłego tyg bedzie punkcja. Strasznie się denerwuje. Powiem szczerze, ze chyba jestem strzępkiem nerwów.... i jeszcze rozmyślam jak załatwic sprawe w pracy, bo przecież musze isc na L4 i niby nic w tym dziwnego tylko ,że ja nie chce zeby ktokolwiek wiedział w pracy ,że chodze do takiej kliniki ,bo zaczną się plotki, jakies domniemywania itd.... Mój orgazizm w kadym razie reaguje na podawane leki , bo pęcherzyki rosą. W sobote mąz idzie oddac nasienie do zamrożenia i w dniu punkcji tez odda. Zdziwieni bylismy ze dwa razy ,ale to ponoć po to żeby byl wiekszy wybor plemnikow zdrowych... Powiem Wam szczerze ,ze jesli się nie uda to nie wiem czy będzie mnie stać psychicznie żeby po raz drugi to wszystko przezywać.... i strasznie się boje.... Dorka a Twoja wiadomość jest rewelacyjna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI przykro mi slyszec ze takie cos CIe czeka... ale jak juz bedzie po to szybko zapomnisz! Mocno trzymam i moze przeloz na za tydz aby jeszcze pobawic sie na urodzinkach... chyba ze chcesz miec juz to z glowy... Ja nadal nie wierze... w szczegolnosci ze jak wam wczesniej pisalam, w tym cylku nie wyszedl mi zaden test owu poz... mialam plodny sluz, ale myslalam ze to pusty cykl i nie dostaje @ przez stres i podroze. Kruszyna juz zaczelam brac duhpaston, bo gin mi powiedziala ze mam od razu zaczac brac jak tylko sie dowiem. napisalam do niej maila z zapytaniem czy mam zwiekszyc dawke. Wiecie ze nie mam zadnych objawow... jedyny cykl, kiedy nie bolaly mnie piersi przed... dopiero od wczoraj :) i to dosc delikatnie... jedyne co to od jakies tygodnia boli mnie podbrzusze w szczegolnosci wieczorem :) Madzia i Agi teraz za was mocno trzymam i modle sie aby u mnie wszystko sie ulozylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to juz zaraz! ALe super! praca i plotkami sie nie przejmoj, powiedz ze bedziesz miala zabieg i potrzebujesz wolne a nikt nie musi wiedziec jaki... jezeli przedstawisz zaswiadczenie, pracodawca nie ma prawa nikomu o tym powiedziec! Swietnie ze dobrze reagujesz na leki i pecherzyki sa, ja wierze ze sie uda! Ja sie troche zalamalam po zastrzyku jak nam sie nie udalo... mialam dwa super pecherzyki i nic! myslalam ze nigdy nie bedziemy miec dzidzi... a tu taka niespodzianka. Jedyne co mialam innego w tym cyklu to dostalam dostinex bo mialam delikatnie podwyzszona prolaktyne. Agi tez sie zabiera w nadchodzacym cyklu i mam nadzieje ze bedziemy miec fale zaciazen i bedziemy mogly sie dzielic radosnymi doznaniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doooooorka :D gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sciskam Cie mocno i nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze!!super :D do gina dzwonilam i jednak na 25.2 zabieg bede miala kruszyna - podobno jak raz sie to wytnie to nie wraca :)pradem mnie potraktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Dorka tylko .że na zwolnieniu jest pieczątka kliniki a na niej jest napisane ,ze to klinika leczenie nieplodności i będzie też pieczątka lekarza ginekologa- polóznika , a zwolnienie zanim trafi do kadrowej przejdzie przez szereg rąk.... ehhhh no ciesze się bardzo ,ze reaguje na te leki , bo są bardzo drogie ( już wydaliśmy 4500 zł - same leki-a jeszcze ok tyg ich brania więc do 6 000 na pewno dojdziemy). im większa dawka tym droższy lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was tez sie pojawia taka denerwujaca reklama i nie mozna przeczytac calego tekstu :( nie wiem jak ja zamknac!!!! Ale mnie wnerwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia hhhuuuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaaa a dobrze myslałam że wyjedziecie w dwójkę a wrócicie w trójkę super :D:D:D:D:D:D:D:D:D gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję gratuluję z całego ❤️👄 Suri nie martw sie będzie dobrze ja jak miałam robiony zabieg z tym że ja miałam wyłyżeczkowanie macicy po ciąży obumarłej też byłam uśpiona i później mnie wybudzili to przez godzinę nie mogłam wstać bo kręciło się w głowie mi ale później było już ok Kruszyna zostawiłam wiadomość Ty wiesz gdzie :D Magduś jeszcze trochę i Ty nam ogłosisz że jesteś w ciąży :D Dorcia uszczypnąć Cię żebyś uwierzyła :P:P:P a powiem Ci że ja nie miałam płodnego śluzu a zaszłam i teraz w łóżeczku leży 5 miesięczne niemowlę :D:D:D:D:D Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży Dorcia jesteś w ciąży uwierzyłaś w końcu czy jeszcze nie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a nie mozesz sama doreczyc tego zaswiadczenia do ostatniej os? Nie wiem gdzie pracujesz i jakie sa uklady, ale takie wiadomosci sa poufne i nie maja prawa sie wydostac. U mnie dziewczyna miala zabieg zmniejszenia biustu i ja wysylalam jej zaswiadczenie i nikt nie mial prawa otworzyc koperty... ale wiem ze to roznie bywa... Kurcze kasy to pochlania... ale wierze ze bedzie dobrze i kazdy grosz bedzie tego wart! madzia musi sie udac! Ty masz piekne pecherzyki i znajdzie sie mocny, silny chlopak ktory sie polaczy z jajem i bedzie dzidzia! musi sie udac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) !! mialam dzisiaj nie wchodzic z rana na kafe:D ale wiesci:) Dorka gratulacje !!!:) mialam przeczucia jakies;) tzn spokojna bylam o Twoje testowanie hihi.......a poza tym Twoj przypadek pokazuje, ze test owulacyjny moze sie czasem mylic:) wiec nie jest to jakas wyrocznia;) w kazdym razie na pewno wakacje Wam pomogly i ja wlasnei o takich marze;) no ale tak czy inaczej teraz wypada sie mi na powaznei zabierac do roboty:) heheh....bo magdzie sie uda a ja zostane sama na lodzie :d a jak sie czujesz w ogole??? czulas jakies objawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze własnie to nie jest takie proste. Coś wymyśle. To akurat nie jest najistotniejszy problem.... No pochlania kasy ,ale nie szkoda mi jej. Nawet nie zastanawiam się jak placimy w recepcji.... Mam jakis dolek dzis chyba... ca ly czas myśle o tym ....i chciala bym żeby było już po i żeby był dzien badania krwi i wynik czy ssię udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywinka troszke uwierzylam :) Ja mialam sluz, ale nie mialam poz testu... A co jest z Kruszynka? przegapilam cos? Mam nadzieje ze jest ok i to tylko zmeczenie??? Jak Hanusia? wszystko OK? teraz sie zmartwilam.... SURI dobrze ze bedziesz miala znieczulenie, przynajmniej nie bedziesz sie stresowac podczas zabiegu... tak mi sie wydaje... A ja zaraz bukuje bilety bo chce rodzicom osobiscie powiedziec :D Fajnie to jestem bezrobotna w ciazy - smiac mi sie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie znam sie na takich rzeczach ale skoro to maly zabieg, to bedzie ok , na urodzinkach sie pobawisz i troche zapomnisz Magda moge sie tylko domyslac ile to stresu cie kosztuje i zdrowia , bo piszesz ze sie źle czujesz ale w słusznej sprawie. A co do pieczatki na zwolnieniu, to nie zamartwiaj sie to nie ich sprawa a jak sie uda to tez bedziesz sie z tego smiac Dorka !!!!!!!!! cudnie , poprostu super!!! kochana wiem jak to jest jak sie po tak długim czasie nie moze uwierzyc :) i ja tez mialam pasazera na gape :)z porozy ze Szkocji :) a i tak zrobiłam 5 testow a potem jeszcze musiał mi ginekolog potwierdzic i wkoncu uwierzyłam jak zobaczyłam na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA z całego serca życzę żeby się udało. Masz dużo siły i podziwiam Cię za to :) Taka długa droga już za Wami, teraz dobiega końca i spełni się marzenie :) Ja rozmawiałam z M o drugim dziecku i nadal oboje nie chcemy nawet o tym słyszeć. Najwyżej Hania będzie rozpieszczoną jedynaczką :) Ma dużo kuzynostwa mniej więcej w jej wieku, w sąsiedztwie też sporo dzieci więc sama nie będzie :) AGI podziwiam Cię że już chcesz drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna a jak się nie uda to bede musiala tam wrócić....i bedzie gadanie ! Ale ma to w du..e! Teraz mam większe zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie przejmuj sie jakos sie ułoży :) ludzie sa w gorszych sytuacjach i daja rade , a najwazniejsze ze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORCIA no nieźle wyszło z tą pracą i teraz taka super wiadomość :) A martwić się nie masz co :) Z Hanią mam po prostu przeboje cały czas, jak nie atak kolki to marudzenie, potrafi nie spać calutki dzień ani minuty, więc ja padam czasem ze zmęczenia. Ale dam radę, silna baba jestem :P Sylwinka zaraz zobaczę coś mi tam szkrobnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ludzie zawsze gadali i beda nadal gadac,tego nie zmienisz ,tak juz jest. Ja przez 5 mc chodziłam na wizyty go gina , do szpitala i musiałam czesto prosic o zamiany itd pewnie ze bylo gadanie i dopytywanie sie ,ja ściemniałam ze mam pewne problemy z cyklem i musze to ustabilizowac ,ale i tak dziewczyny myslały swoje, a potem powiedzialam prawde i zrozumiały ze nie chcialam o tym gadac.Jakos sie ułoży a ty nie martw sie zwolnieniem go masz co innego na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja od razu poleciałam z 1 testem do mamy pamietam jak mi sie na szyje rzuciła i obie sie popłakałyśmy, wiec rodzice beda zachwyceni:) a moj tata nie wierzył jak mu powiedzielismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno musi Ci byc starsznie ciezko jak mala tak CI daje popalic... nie zazdroszcze... ale to minie i mam nadzieje ze szybko! Hanie to takie cudowne malenstwa! No i piszesz ze maz tez duzo pracuje... :( A jak wam sie uklada? jest OK? ukochany mowi do mnie w liczbie mnogiej :) smieszny!!! mowi ze mamy sie jeszcze nie ekscytowac, ale ja wierze ze wszystko bedzie dobrze! musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam na razie , bo robilam sobei zastrzyk i coś mi słabo i mnie mdli....ide sie połozyć. Odezwe sie potem i przepraszam za smęty od rana .... tpoo chyba te hormony.... Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a po drugie jak przyjedziesz do Polski to pojdziesz na wizyte do tej twojej gin, bo z tego co wiem wczesną ciazą chyba sie nie bardzo w UK przejmują? kiedy zamierzasz jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana takie pozytywne emocje dobrze wpłyną na dzidzie :) abys sie nie denerwowała , no i kochana szmate wyzuc z dłoni juz dziś:) koniec sprzatania ,oszczedzaj sie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×