Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość milka czekolada
moge dolaczyc ?ja tez sie staram czwarty cykl....mama nadzieje ze sie teraz uda...mam juz jedna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dzien zaczal?? Wy zapewne macie weekend ja neiciekawy dzien w biurze:( buuuu zajadam sie m&m\'sami:) i rozmyslam, co to bedzie, gdy juz bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja też chcę dołączyć do Was. Ja teraz staram się 2 cykl, za pierwszym razem się nie udało:( I mam córeczkę 3 latka. A teraz dorosłam już do drugiego dziecka i bardzo, ale to bardzo chciałabym je mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn... ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin..... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barlinek... .......30 ninam...............?...............?........2......?.....................? ZACIążONE: ninam uzupelnij brakujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam...............?...............?........2......?... ..................? ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn.............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31....1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 To dopisałam siędo was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daninja:) a jednak ciaza:)) gratulacje🌻 widze, ze tez mieszkasz w Londynie:)) gdzie dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31....1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 lista sie wydluza:) i oby tak dlaej fajnie dziewczynki, jakos latwiej mi z tym, ze jest nas wiecej, wczoraj rozmyslalam nad tym, ze jak to kurde jest tyle osob naturalnie zachodzi w ciaze, tyle kobeit nawet nie mysli sowecjalnei o calej tej skomplikowanej procedurzee zaplodneinia, zagniezdzania itp:) nawet nei maja o tym pojecia szcerze mowiac, a my tu prawie wyuczone ginekolozki:) i wciaz nam ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett, ja przy pierwszej ciąży zaszłam za pierwszym razem, dopiero jak poczytałam sobie na kafetrii to dowiedziałam się o różnych problemach. I tak prawdę mówiąc liczyłam, że teraz też zajdę za pierwszym razem, a tu klops. Ale widzę, że u Ciebie to pierwsze staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka🌼 a wpisze sie:) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia.....26........1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Jeśli można chciałabym czasem z Wami pogadać. Staram się z mężem o dzidzie 2 cykl i narazie bez skutku ;). Mamy już córcie, ma 2 latka. Pozdrawaim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pierwsze staranka, choc nigdy nie stosowalam antykoncepcji hormonalnej, kiedys mielismy plany, zeby sie starac, wcale nei uwazamy, tyle, ze co moze wydac sie smieszne na przytulanie brakuje czasu, sil i energii, oboje pracujemy, duoz stresu itp. Bylismy nawet Paryzu na dlugim weekendzie, bylam w okolicach dni plodnych, ale zmeczeni bylismy zwiedzaneim, jestesmy smieszni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie krzywo powpisywalo;) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?..............?.........1.........Irlandia.........26.....1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 dziewczyny data @ to data ostatniej czy spodziewanej? a dziecko to liczycie ktore to ma byc dziecko czy ile obecnie ma sie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia.....26........1 GaGa ................?.......?...........2..........?..........?...........1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 GaGa jestes na liscie uzupelnij braki:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett, ja Cię rozumiem bardzo dobrze. My też oboje pracujemy, a jak wrócę z pracy to trzeba zająć się dzieckiem- bo przez te 8 godz. wytęsknię się za nią bardzo:), to zrobić obiadek dla Nas i Amelki, coś tam ogarnąć, spacer, kompiel i usypanie małej i po tym wszystkim to też nie raz brak mi już sił i naprawdę nie chce mi się już przytulać. Chociaż z tym Paryżem to żeczywiście niezła historia:) hi, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa ja wpisałam termin spodziewanej @ i że 1 dziecko już mam nie wiem czy dobrze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki :D Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham...........29.....1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solgunia:) nie plakaj:) 👄 wiem, ze latwo mowic, ja pewnie tez wyleje morze lez ale faktycznie ciezko ciezko :( ale wszystkim si enam uda, dajemy sobie szanse do konca roku jak mowi Sylwinka:} solgunia czas sie dopisac do listy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam 🌻 Ty masz ciezej, na pewno padasz po calym dniu obowiazkow wierze:) a z tym Paryzem to wesolo bylo:) wiem, ze nei moge wywierac zbyt wielkeij presji na mezu:] akcja ciaza:] hehe, on moze miec po jakims czasie dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w Wielkiej Brytanii:) Irlandii:) kupowalyscie jzu jakies testy owlacyjne tutaj lub testy ciazowe>???? dosc duzy wybor jest co:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że jak jest presja robienia dzidzi, to już przyjemność z przytulanek nie ta sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett oj spory wybor testow rzeczywiscie:)a jaka rozbieznosc w cenach:O ja nigdy wczesniej owulacyjnych nie kupowalam. myslalam zeby teraz kupic na ten cykl, no ale narazie chyba odkladamy te starania, wiec sama juz nie wiem. jak czytam po roznych topikach to te testy sa bardzo niepewne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26....1 GaGa ................?.............?........2..........?.................?. ....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole............26 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje testy z allegro. 1,50 za sztukę. sama kupilam. tansze niz te w aptece. i chyba juz wiecie ze testy ciazowe sa tez rozne. najlepsze sa te o czulosci 10 a nie 25. te o czulosci 10 w Polsce sa tylko dwoch marek. ale wczoraj znalazlam je tez na allegro za 1,90 od sztuki. mozna kupic i takie i takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×