Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ivett🌼 w 4 dniu nic jeszcze nie poczujesz. chociaz wypatruj objawow typu: wstret do kawy, alkoholu, papierosow itp. ale czy masz pewnosc ze to 4 dzien od zaplodnienia? bo w sumie do zaplodnienia wcale nie musialo dojsc w dniu stosunku;) plemniczki potrafia bladzic nawet do 72 godzin od seksu;):)ja trzymam kciuki sciskam mocno za was wszystkie:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa masz racje:) tyotalnei nei mysle dzisiaj:) bo to jest tak, owulacje z bolem byla 21.10 od wieczora:) nie bylam w stanie z bolu sie kochac:D ale dzien wczesneij w urodziny przytulanie bylo:) po 22:] czyli do zaplodnienia moglo dosjc wlasnie 21 :] i od tego dnia moge liczyc :) czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa ja ani wstrętu do kawy ani do papierochów nie poczułam. Co prawda jak tylko się dowiedziałam to przestałam palic a kawe ograniczyłam do jednej dziennie. teraz mam czasem kryzys i zapaliłabym strasznie ale w życiu tego nie zrobię- truć moge siebie ale nie swoje dziecko. Gdybym miała wstręt do fajek to nie chciałobhy mi sie jarac jak cholera!!!:D widać to nie reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett jesli masz 100% pewność ze wtedy była owulka to tak. ale powiem ci iekawostke, ja zawsze myslałam ze mam owulke wlasnie w ten dzien kiedy mnie bolało, a od czasu kiedy zaczełam mierzyc temp okazało sie że jest inaczej- owulke mam dopiero po kilku dniach od tego bólu. W zyciu bym na to nie wpadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84:) powaznie z ta owulka tak masz, bylas u lekarza?? czy sama to zbadalas??? kurde no mi mowil kiedys lekarz jeszcze w Polsce, ze to na pewno wtedy, kiedy mam ten silny bol. i nei ma innej opcji w moim cyklu, bo to tak wypada, ze zgadza sie liczbowo i w ogole, wiec poki co tak bede probowac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett powaznie tak mam, a wiem to na podstawie pomiarów temperatury. Spadek i skok temp- czyli znak ze owulka miała miejsce (zazwyczaj w dniu spadku temp, a dzień przed skokiem) miałam zawsze na jakies 4-5 dni po bólach Teraz jestem juz nemal pewna ze tak było bo inaczej nie byłabym w ciązy, gdyz przytulalismy sie jakies 3 dni po bolach to gdyby w dzien boli byla owulacja to byłoby za późno. A tu jednak sie udało , a spadek i skok temp miałam po okolo 2 dniach od przytulanek, czyli 4-5 dni od bóli:) Ale zakręciłam hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiec jesli by si enie udalo tym razem. to wyprobuje z pomiarem temperatury, choc wiadomo, ze kazdy organizm jest inny, kazda ciaz i owulacja zaopewne ma inny oryginalny przebieg, conie;)? a co w pracy porabiasz czym, si ezajmujesz nie bedzie kolidoalo Ci z ciaza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett ale termomentr prawie zawsze powie ci prawde kiedy mialas owulacje i czy wogole ją miałas. A z pracą nie ma problemu, moja współpracowniczka nie widzi tez problemów, a pracuję w logistyce- praca biurowa, robie zamówienia, faktury, sprawdzam dostawy części itd, rózne tam pierdy komputerowe. Praca fajna, przyjemna i co najwazniejsze dobrze płatna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mysle, co robic, zeby nie myslec, za godzine lunch:) zjem cos:] loona_84 fajnie, ze prace masz spoko:) ja tez ok, tez biuro:) i tez nei bedzie problemu, bede praciowac do konca jak juz bede w ciazy;p teraz mysle, ze jesli tym razme si enie uda to w listopadzie kupie testy owulacyjne, bede mierzyc temperature, a do badan daje sobie czas az do wiosny:) jesli sie wczesneij nie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz:) a moze ja tez nei bede ich potrzebowac:) wypogadza sie:) fajnie, chyba posprzatam dzisiaj mieskzanie, jutro praca. moze po niedzieli czas zacznie szybciej leciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też słoneczko, a ja zasypiam na siedząco..... masakra doslownie po wstaniu rano nie jestem śpiaca do około 10 a potem juz cały dzien chodzę zakręcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak to jets:) kurcze chcialabym juz to poczuc:) bez wzgledu na skutki :] apetyt masz juz/?? a keidy masz termin wlasciwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że oprócz tego że jarać chce mi się jak cholera to nie mam innych zachcianek:P Apetyt taki sam jak zwykle, nic szczegolnego poza tą sennoscią nie czuję. A termin, jak na necie obliczalam wychodzi gdzies około 29 czerwca- 3 lipca. Rożne kalkulatory inaczej liczą. Ciesze się że na lato nie bede sie męczyc z brzuchem a i dzidzia będzie mogła bez przeszkód byc na dworze na spacerkach bez obaw ze się przeziębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, roznie licza te kalkulatory:) w lipcu juz moga byc upaly:) ale moze bedzie znosnie wszystko da sie zniesc, ja palilam kiedys, ale rzucilam 3 lata temu bedzie w marcu:) wiec z tym nei bedzie klopotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby bylo trzeba lezec to tak, ale oby nikt nie musial:) moja kolezanka miala taka opcje, ale wszystko sie ulozylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jak leżałam w klinice to była dziewczyna która przez całą ciąże leżała w szpitalu ja jak po porodzie leżałam 6 dni to miałam już dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz przerwe w prcay, tak sobi emysle, ze Loone czeka teraz super czas, ja jak widze te wszystkie sliczne ubranka:) to mnei sciska:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett to rzeczywiscie niezla masz jazde:D oby sie udalo z ta ciaza bo ty chyba o niczym innym teraz nie myslisz;):) powiem ci ze jak tak ciebie czytam, to i mi sie udziela ten entuzjazm i czekam juz z niecierpliwoscia az zaczniemy starania:) nie wiem wllasnie moze powinnam kupic te testy owulacyjne, bo jestem 2 miesiace po tabletkach to roznie z ta moja owulacja moze byc:O tylko nie wiem jak one dzialaja i od kiedy sie trzeba testowac, dzis mam 6 dzien cyklu, czy warto teraz kupowac, czy moze juz za pozno? wie ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona jesli chodzi o wstret to oczywiscie nie jest to regula, ale warto zwracac uwage na takie nietypowe rzeczy. u mnie pierwszym objawem ciazy, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiaczki (ktora zreszta przyszla, ale na 1 dzien;) ) byl wlasnie wstret do kawy. ja normalnie nie potrafie zyc jak nie wypije conajmniej 2 kubkow kawy dziennie, pamietam ktoregos dnia zrobilam sobie jak zwykle od lat robnie kawusie i... nie tknelam ani lyka, po prostu nie mialam na nia ochoty;) i to bylo baaaardzo dziwne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o ciązy marzyłam jakies 2 lata...ale zawsze cos wypadało, aż doszliśmy do wniosku że już. Też zawsze byłam ciekawa jak to jest poczuć ruchy dziecka i wogóle wszystko związane z ciążą. Nie przypuszczałam że tak szybko sie uda i bedę mogła delektowac sie tym stanem...chociaz na razie za bardzo sie tego nie czuje:P Ciekawe czy będzie corcia czy synek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniowa- testy owulacyjne stosuje sie na kilka dni przed spodziewaną owulacją, zalezy to od długości cyklu. Na ulotce jest rozpisane kiedy użyć przy danych dlugościach cyklu. w opakowaniu jest chyba 5 szt, a kosztują okolo 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Grudniowa:) u mnie to jest tak, ze jak nei bedzie tym razem, to nei wpadne w depresje:) ale chcialabym juz byc w ciazy i doswiadczyc po prostu tego stanu :) nigdy nie uzywalam testow owulacyjnych, tutaj so one dosc drogie, kiedys migla mi sie cena oko 20 funtow, choc nie jest to fortuna, to w pl chyba taniej wychodzi. ja je kupie zaraz jak si eskonczy@ i poczekam blziej owulacji, pozniej zastosuje sie do instrukcji, chyba, ze jzu to nei bedzie konieczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona:) jak Ci dobrze:) wypoczywaj na maxa:] ja mam jeszcze jutro prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączka Wydalenie warstwy czynnościowej (wszystkie warstwy oprócz podstawowej ulegają złuszczeniu) błony śluzowej wraz z krwią następuje, gdy nie dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia zarodka w macicy. Czasem pomimo implantacji pojawia się okres (zła gospodarka hormonalna, nieprawidłowy rozwój zarodka, wady anatomiczne macicy itd.). O tym, że kobieta była w ciąży dowiaduje się dzięki testom na hormon hCG z krwi lub moczu. To tzw. ciąża chemiczna, bo badanie ginekologiczne nie było w stanie jeszcze jej potwierdzić. W rzadkich przypadkach może dojść do częściowego złuszczania endometrium pomimo ciąży. Obserwuje się wówczas w czasie spodziewanych miesiączek plamienia czy krwawienia, lżejsze i krótsze jednak niż normalne menstruacje. Taki stan może trwać nawet przez kilka pierwszych miesięcy ciąży. Autor: Dida To dla Lady Love jesli jeszcze niemasz tej prawdziwej @:):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×