Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja w6 tyg... ale daj spokoj lekarze pierw widzieli ciaze potem nie znow widzieli i nie...prezylam to strasznie....ale potem zablokowalam sie i nie moglam zajsc ale po 14 miesiacach sie udalo i mam coreczke.....a teraz che miec jeszcze jedno dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25...1 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26....1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. ....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........?.....................25..1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 Koteczek uzupełnij tabelkę bo wiek ile masz dzieci napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Witam. Ja tez od tego miesiaca próbuje zajśc w ciążę.Nie wiem jak to bedzie bo mam okresy bardzo nieregularne.Miałam 7 pazdziernika wyjęta wkładkę i nie wiem jak z owulacja bo jeszcze jej nie mam, piersi mnie nie bolą ,czasem jajniki lekko pobolewają.Okres mi się skonczył 10 pazdziernika i od tego czasu próbujemy.Możemy sie kochac jedynie w weekendy, bo mój mąz jest na kursie i przyjeżdża w piatki do niedzieli jest.Moze tez za duzo mysle o ciazy to tez wpływa.Byłam ostatnio chora a teraz mam cos z pecherzem,antybiotyk biorę i owulacja pewnie dlatego sie przesuwa. Mam nadzieję ze jak co to niedługo sie uda i zajdę w ciazę. To by było moje drugie dziecko, pierwsze syn ma juz 10 lat, a ja mam 32 lata pod koniec pazdziernika, to najwyższy czas na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdafikus:) hej hej! skoro macie juz jedno, na pewno uda Wam sie z drugim:) dopisz sie do naszej tabelki:) bedziesz starac sie z nami. Ja wlasnie po kapieli:) fasolka szaparowa sie gotuje:) odprezam sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........? .....................25..1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze podzielimy sie wiedza na temat skutecznych metod wspomagajacych zajscie w ciaze? Ja moze zaczne: 1. Olej z wiesiolka- pomaga w wytwarzaniu sluzu, plemniczki maja latwiej 2. Pozycja na pieska - szczegolnie w tylozgieciu macicy 3. tzw. swieca - nogi w gorze po przytulanku 4. uzywanie plynow do higieny intymnej nie zmieniajacych ph wewnatrz pochwy zeby plemniczki dluzej zyly 5. testy owulacyjne przychodzi wam cos jeszcze do glowy? bo mi tylko najwazniejszy podpunkt - nie zwariowac na punkcie zaciazenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........? .....................25..1 magdafikus......10.10......?..........1............?.................32.......1 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 Magda ja zle wpisałam to popraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia hmmm:) ta lista zawiera wszystko co powinno pomoc, a wiec jesli tym razem nei da rady, to zastosuje sie do kazdego punktu:) pomaga tez 1.relax 2. zero stresu 3. wakacje w cieplym kraju 4. wrzucenie na luz:] i duzo milosci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dopisuje sie do tabelki Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26....1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. ....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32 W piątek idę do lekarza to może poznam dokładniejszą date porodu:) to wtedy poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Z chęcią do Was dołączę :) Proszę o dopisanie mnie do tabelki: jest to nasz 2 cykl starań, ostatnia @ 02.10, mam 25 lat. Ten cykl uważam za stracony, bo najlepszy czas spędziłam w delegacji. Trochę się martwię, że nam tak łatwo nie pójdzie :( No, ale cóż jak nie w tym cyklu to w następnym :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no to ja tez sie dopisze.... 2 miesiace temu poronilam w 10 tygodniu pierwsze dziecko po 5 cyklach staran, a teraz zaczynam od nowa staranka :) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26....1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. ....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Novida............25.10.........(-).......1.........Dublin............30....0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie i ja się sama dopisze ;) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31.......1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26.......1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. .......1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........? ................25.......1 magdafikus......10.10..........?........1............?................32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lublin.............25.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
no to jestem juz:) ale popisalyscie od mojego ostatniego razu..:)) W takim razie i ja się sama dopisze Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31.......1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26.......1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. .......1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........? ................25.......1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
heheheh ale jestem sierotka, skopiowalam wpis neti heheeh, nie pamietam juz wszystkiego o czym pisalyscie, ale utkwily mi w pamieci te metody, i otoz ja w tym ostatnim cyklu zaczelam stosowac wiesiolek - poniewaz nigdy nie widzialam u siebie ciagnacego plodnego sluzu, no i ziolka ojca Klimuszki - poniewaz jestem po histeroskopii dwoch miesniakow, a jeden jeszcze zostal bo nie mogli go wyjac ta droga, wiec chcialam sie tymi ziolkami oczyscic - moze pomoglo,moze poprostu natura, aczkolwiek po tym cyklu niczego sie nie spodziewalam......staranka i owszem byly(uzywalam testow owulacyjnych - clearblue)prxed pozytywnym wynikiem i zaraz po pozytywnym wyniku, ale zaraz potem dostalam jakiegos dziwnego ataku slabosci i stresu( nerwobol czuje jeszcze w lewej rece) ze przez mysl minie przeszlo ze to juz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daninja
narazie oprocz tego dziwnego nerwobolu w rece nic mi nie dolega....wiec czekam az fasolka sobie tam przekwitnie i w 8 tygodniu na usg........chodz juz chetnie poszlabym zaraz natychmiast....ech jeszcze nie wiem co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1976krysia
a po tym wiesiolku poprawil sie sluz? kiedy zrobilas test? a na tym tescie owulacyjnym kreske testowa mialas ciemniejsza od kontrolnej? bo ja jasniejsza i nie wiem co sadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna30
Witajcie dziewczyny. Chciałam Was podnieść na duchu moją historią. Nie jestem po ślubie, ale planowaliśmy go. mieszkamy razem już długi czas i od ponad roku przestaliśmy uważać. Od pół roku zaczęliśmy starania, ale wiadomo jak to jest z tym zmęczeniem i pracą - nie zawsze uda się trafić w cykl. zaczęłam zauważać w sobie niepokojące zmiany, ze śluz płodny przestał być płodny tylko taki biały i mętny przez cały czas. zaczęła mi siadać psychika i postanowiłam, że próby są do końca roku i polecę do gina na wszystkie badania. Ostatni @ miałam 22 września, aż tu nagle w tym miesiącu się nie pojawił. w piątek 24. 10 zrobiłam test i pojawiły się upragnione 2 kreseczki. Myśleliśmy z lubym nad tym i doszliśmy do wniosku, że tak miało być. Wcześniej było troszke zawirowań zdrowotnych w rodzinie i widać ktoś nad nami czuwał i dał nam dziecko w momencie, kiedy wszystko zaczęło wychodzić na prostą. Może u Was moje drogie też tak będzie?? Może nie zawsze to my możemy wybrać sobie czas, tylko ten mały człowieczek, który ma się w nas rozwijać wie lepiej?? Jutro lece do lekarza sie umówić na wizytę i mam nadzieję, że badania potwierdzą mą ciążę i że będzie się ona prawidłowo rozwiajać. Życzę Wam powodzenia i trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry! Oj miałam koszmarną noc :( Chyba znowu mi się nerki odezwały. Tabletki nie pomagają nic, a teraz siedze na termoforze i jakąś lekką ulgę czuję :-o Ja narazie żadnych metod nie stosowałam. Zdajemy się narazie na nature ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31.......1 milka czekolada .14.10..........?........4.....SIERADZ............26........2 grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26.......1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. .......1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........? ................25.......1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........?.................?.......?.........? .....................25..1 magdafikus......10.10..........?........1............?.. ..............32.......1 Novida............25.10.........(-).......1.........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?.........2........Lubl in.............25.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ??? Ja juz po pysznym sniadanku zrobionym przez meza:) croissanty i dzem truskawowy tesciowej:) czarna kawusia, mniam:) jest dobrze, choc za oknem parszywa angielska pogoda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki neti i Novida:) 👄🌻 !!! jest nas coraz wiecej ! wiecie co, ja nie czuje nic:) nei mam chyba nawet nadziei,ze @ nei przyjdzie tym razem, chyba przyjdzie,a le nei zalame sie. jeszcze nei czas na to:D na pewno sprobuje test owulacyjnych clearblue chyba najlepsze w UK wiesiolka i nie wiem juz sama czego jescze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×