Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

witam nowe dziewczyny ninam a z którego miesiąca jest córka bo moja z lutego 2005 a w pierwszą ciąże zaszłam za drugim razem do końca roku zajdziemy w ciąże i szczęśliwie urodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, moja córcia jest z października, dokładnie 9 i wiesz akurat 9 robiłąm test ciążowy i miałam taką nadzieję, że akurat w urodziny córeczki dowiem się, że się udało fajny by miała prezent, ale niestety:( No wiesz sylwinka ja mam nadzieję, że w tym miesiącu już nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26....1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. ....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam.............15. 11.........?........2.......Ostrołęka. .......31....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa.......... ?............?........1.........Irlandia..........26....1 GaGa ................?.............?........2..........?......... ........?. ....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: NICK...............TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja robilam testy owulacyjne, ale historia jest długa ;) W lutym 2008 myślałam, że jestem w ciąży (jeszcze nie byłam gotowa na to). Wysłałam chłopine do Botsa po test i kupił mi tylko, że owulacyjny :D. Wtedy do smiechu mi nie było, bo wydał na to 22F !!!! To jest test firmy Clearblue i odkąd zaczełam robic je, to do tej pory mi nie wyszło, że mam owulacje :-o Test ciążowy mam strumieniowy i plytkowy (Asda)-tanie. Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawaim, bo gdzieś moje dane się zgubiły ;) Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia................26....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups skopiowałam nie to co trzeba. Sorry za śmietnik Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?........?...............1....Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11.......2.....Birmingham......... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: NICK...............TC. .........TERMIN PORODU ........ .....WIEK .. .... PłEC daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśni się dowiedzialam, że żona kolegi męża poroniła (3 mc). Kochana Anglia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko OSTATNI UPDATE :) STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada ...?.............?........4..........?..................? grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa moja kumpele z Exeter poronila tu 2 razy;/ az w koncu uwierzyli jej, ze ma problemy z utrzymaniem ciazy, pozniej kolejna kolezanka poronila. Ale ja i tak tu urodze, tu mam wszystkei swidczenia, bo w maju bedzie 3 rok w tej samej pracy we wrzesniu minal 4 rok takiej legalnej pracy;) Grudnoowa ja w tesco zobaczylam testy za okolo £20 :] nigdy nie kupowalam, musze kupic i sprawdzic to cudo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ostatnia @ blisko mojej, kiedy robisz test>???? i jestesmy w tym samym wieku:] ja tez mam na imie Aga, a ivett to pseudonim pseudoartystyczny ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie pozywic:) w pracy do 17:30 :( nie chce:!!!!!!!!!!!!! oki bede pozniej na pewno:]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no test chcialam zrobic pare dni przed spodziewana miesiączką. Bobo Test strumieniowy bo mozna go robic wczesniej niz inne testy i wykrywa ciaze - jest bardzo wrazliwy. tylko teraz nie wiem kiedy bedzie to \"pare dni przed\"... bo wydawalo mi sie ze owulacje mialam 20.09. czyli 14 dni przed spodziewana miesiaczka (cykl 28 dni) ale okazalo sie ze owulacje mialam chyba pozniej - tak wynika z testow owulacyjnych.. wiem ze na 100% zrobie 3.11. - tylko nie wiem czy to bedzie ktorys z kolei czy pierwszy ;) data dla mnie wazna bo wtedy moj M mi sie oświadczyl... a jak nie wyjdzie teraz to licze na listopad - jedziemy na wczasy wybyczyc sie na plazy wiec moze wtedy zaskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w listopadzie nei jedziemy nigdzie w cieple kraje, na pewno to pomaga, ja robi etest 3 na pewno, chyba, ze @bedzie:) ble. ja bol owulacyjny mialam 21 :) zawsze uwazalam, ze to owulacja na 100% ale chyba kupie te testy:P i zbada sparwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam a jesteś na topiku pazdziernik 2005 bo ja tam nie raz coś napisałam i mi się wydaje że tam cię widziałam a może któraś dziewczyna mi zrobi prezent na urodziny bo mam w poniedziałek i powie że jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam dziewczyny nie pisałam ja też jestem po poronieniu w tym roku byłam w ciąży niestety moja ciąża przestała się rozwijać w 4 tygodniu i 1 czerwca miałam zabieg i dopiero właśnie od pazdziernika mogę się starać o dziecko i mam nadzieje że nam wszystkim się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka czekolada
milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.....................26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, nie byłam na żadnym topiku, dopiero od jakiegoś miesiąca poczytuję kafeterię czyli od momentu, kiedy zaczełam planować drugą dzidzię:) Przykro mi, że poroniłaś:( nawet sobie nie wyobrażam co mogłaś czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nei wiedzialam, ze poronilas:( przykro mi, ale jedna dzidzie juz masz, a druga bedziesz miec:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze najgorsze jak leżałam po zabiegu na sali z dziewczynami w ciąży masakra ja właśnie dlatego weszłam na kafeterię żeby nie siedzieć i stale nie myśleć choć było ciężko ja jestem na topiku poroniłam ale znów się staram i mamy siedzące z dziećmi w domu ninam a pracujesz bo ja siedzę z małą w domu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........|Data @..|Test..|CyklStarań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka25.......09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10.....4,,,,,,,,,,sieradz.............. .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 ZACIążONE: daninja..........27.09.........24.10.....7.......londyn. ............32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycie ale ja wciaz w pracy siedze, dlatego sie tak rozpisuje:) w dodatku mam ponad godzine siedzenia jeszcze;] straszna beznadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak milka mamy otwarte biuro, bo w tym kraju ludzi emaja prawo przyjsc zalatwic sprawy w weekend;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz mam nadzieje że nie będę już tego przechodzić na sali też leżała kobieta po 4 ciąży obumarłej milka a w którym tygodniu poroniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka faktycznie traumatyczne przezycia:( ale tym razem🌻 bedzie pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ja pracuję, ale pracę mam spoko bo pracuję w budżetówce w księgowości. Teraz mam mały sajgon, ale ogólnie nie umiem żyć bez pracy. Naprawę mi przykro, przeszłaś swoje nie ma co:( Do tego to w sumie świerza sprawa:( A nie myślałaś, żeby iść do pracy??? Ivett, jeszcze wpracy???? To oni strasznie Cię wykorzystują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie my mamy taki grafik:) za to jesli pracuje w sobote, to mam wolny dzien w tygodniu. wychodzi wiec 5 dni na tydzien i tak i tak:) w sobote malo petentow, nikt nei dzwoni:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×