Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

WItam. I ja postanowiłam dołączyć. Staramy się o dziecko ponad rok. Niestety bez żadnych rezultatów. Powoli opadam z sił. W poprzednim cyklu okres spóźnił mi się prawie 1,5 tyg i już byłam pewna, że się udało i bardzo mocno przeżyłam rozczarowanie. W tym cyklu wczoraj (24 dc) dostałam lekkiego plamienia i pewnie też przyjdzie ta cholerna @. Jestem taka zła i rozżalona. Jutro pójdę do lekarza i każę zrobić sobie wszystkiego badania, bo już psychicznie opadam z sił. :( Życzę Wszystkim starająm się powodzenia i dla każdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w takim miejscu, ze czasem mopge pisac i sie nudze, a czasami znikne na dlugo, bo bedzie duzo ludzi :) to jest w Londynie w councilu takim urzedzie miasta cos w tym stylu. nie blokuja mi naszej klasy i kafeterii bo nei wiedza co to jest:) wystawiam pozwolenia na parkowanie w specjalnych strefach dl asamochodow, czyli na danej ulicy:P odbieram telefony, przyjmuje wplaty za mandaty i raz w tyg zajmuje sie poczta i bankingiem, troche stresujaca ale wytrzymuje 3 lata w maju juz bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoriLee :) Sylwinka:) Grudniowa:) Martynka:) za 1 i 40 min koncze prace , bo ja ja koncze ; 17:30 tego czasu:( nie jestem zmeczona wcale;) oczami wyobrazni widze siebei w ciazy hahahah odwala mmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett to fajnie, zamierzasz wracac do polski czy juz tam na dobre osiadlas/;) oki musze zmykac bo moje slonce sie wlasnie budzi:)buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ta rozowa taaak widze;) cos dla nas ciekawe co to, trzeba sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniowa, poki co to jestesmy tutaj, mieszkamy sami w dosyc duzym mieszkaniu, dom budujemy w Polsce wlasnie od kilku tygodni :) tym tez sie ekscytuje, obawiam sie, ze po powrocie ciezko bedzie mi w kraju, ale wracamy:):) chcialabym tutaj uriodzic jednakL:) dlatego tez mi zalezy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki Załamalam sie dzisiaj :( temperatura spadla, wiec wiedzialam ze za kilka godzin przyjdzie ta @ i przyszla :( ok 12... tyle ze narazie zamiast miesiaczki mam brazowe plamienie Juz bylam prawie pewna ze jestem w ciazy a tu takie rozczarowanie :(:( ehh coz moze uda sie w tym miesiacu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem Sylwinka:) podaj maila wysle Ci imie i nazwisko jak chcesz:) a wlascwie to moje nazwisko jest w mailu:D nie patrzcie na to co jest w nicku juz neiaktualny teraz jest agos.stacherska@poczta.onet.pl na 28.pl jestem agi26 bo Agnieszka mam na imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby piersi nie przestały mnie bolec bo bola dalej i jajniki tez dalej kłuja, ale ja juz nie mam nadziei.. ide sie opluskac... zobaczymy czy rozkreci sie po kapieli... ehh nie wiedzialam ze tak bede to przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady:) ne lam sie zobaczysz bedzie ok :) ja atakuje strone 28 dni ale nie wiem czy po meisiacu wciaz bede to robic, nie wiem czy oplace abonament, bo nei mam czasu na pomiary:D Sylwinka juz lece na Nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love nie lam sie uda sie nastepnym razem🌼 ja niedoczytalam chyba to tam na 28dni trzeba oplacac abonament??? bo jeszcze sie nie logowalam to nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love bardzo mi przykro że się nie udało następnym razem się uda ale jak cię bolą jajniki i piersi to może jesteś w ciąży wiesz powiem Ci że moja koleżanka miała okres przez 3 miesiące i nawet nie wiedziała że jest w ciąży tylko każdy jej mówił że przytyła i poszła do lekarza a on gratuluje za 6 miesięcy zostanie pani mamą i może też u Ciebie tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka:) bo to taka mala rozrabiara:) Grudniowa tams ie placi ale po miesiacu proby:) Wiecie co wlasnei maly neimowlak placze na korytarzu :) mamy tu niedaleko pokoj mamy i dziecka- przewijalnie;] w przeciagu dnia, jesli jestem tylkop rzy okienku przelewa si eprzez nasze biuro dziesiatki mlodych mamus zwozkami:( i tyle samo ciezarnych:( aaaa zazdrosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love zaczekaj jeszcze;) a moze zrob test, chyba, ze to okres noramlny i nei ma co sie ludzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love rzeczywiscie moze tak byc jak mowia dziewczyny. jesli plamisz narazie ale nie masz jeszcze krwi to moze jest cien szansy. ja sobie przypomnialam, ze w pierwszej ciazy tez dostalam "okres" i tez wszystko mnie bolalo jak na @ ale ten "okres" trwal 1 dzien i to bylo dziwne:) w rzeczywistosci bylam juz w ciazy:) tak wiec glowa do gory!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady sluchaj doswiadczonej Grudniowej:) ja za 25 min spadam do domu, Wam sie to moze wydaje pozno, bo u Was juz po 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co bedzie za godzinke, jakby nie bylo okres powinien mi sie juz dawno rozkrecic bo pierwszego plamienia dostalam o 12 i od tamtej pory tylko troszeczke mi tego brazowego czegos przybyło... pozostaje mi teraz tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie kochana! czekaj:) a jak to nei @ to sama bedziesz sie z siebie smiac i cieszyc z ciazy:) a ja obmyslam jaki tes kupic, bo tu jest taki z krzyzykiem:] wychodzi plus zamiast 2 kresek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po woli zbieram sie do domu:) jzu nei moge sie doczekac obiadku jakiegos, kapieli i meza, a moze by tak dzisiaj tez soprobowac, wkoncu to 17 dzien cyklu:) no nie wiem, zobaczy sie. zycze milego wieczorka:) odezwe sie za kilka godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×