Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

loona_84 chyba nie za wczesnei:) chyba w sam raz:) ja sie temperatura poki co nei sugeruje, nie obserwuje zadnych objawowo, bo po prostu nei mam ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie teraz tez czytam i pisza ze moga wystepowac plamienia, lub lekkie krwawienia z drog rodnych w czasie wczesnej ciazy kiedy zarodek sie zagniezdza, jak dzisiaj sie nie rozkreci ta moja niby @ to zrobie sobie tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love ja bym już zrobiła- nie wytrzymałabym, myśle, ze jakbys zrobiła dzisiaj to powinien wykazac. Ja robiłam test na dwa dni przed @ i do tego po południu i pokazały sie dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dni od zaplodnienia rzekomego oczywiscie, od milosci:) nei czuje nic, wiec chyba to nei zapowiada ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ale czego się boisz, jesli nie jestes w ciązy to czy zrobisz dzisiaj czy jutro rano to i tak wyjdzie negatywny. A po terminie @ można juz robic o każdej porze dnia. Ja tez strasznie sie balam przed testem ale jak pokazał sie cien drugiej kreski to myslałam że odlecę:D Dla potwierdzenia zrobiłam jeszcze dwa testy jeden i dwa dni po pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagkladaj zagladaj:) ja jestem z doskoku:) mam nadzieje, ze bedziemy tu pisac do porodu, kiedykolwiek on nastapi:] hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 zazdroszcze Ci ale oczywiscie pozytywnie:) moja kolezanka tak chciala byc w ciazy, ze cieszyla sie ze zmeczenie , kochala spac, rzygala z przyjemnoscia sorry za szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzien dobry witam nowe dziewczyny:) lady love zrob ten test, skoro minal termin miesiaczki to test wyjdzie wiarygodny, jak ktoras z dziewczyn napisala nie ma tu juz znaczenia czy zrobisz rano czy wieczorem:) wiesz nie chce zebys sie za bardzo nakrecala bo to roznie moze byc, ale jak na moje oko to to wyglada na ciaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett ja na razie oprócz strasznego zmęczenia i czasami lekkich bulów brzucha jak na @ to nie mam żadnych objawów. Ale ta senność to się pojawiła juz na jakiś tydzien przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Grudniowa:) jak sie dzionek zaczal:) >>?>??? ja w pracy hehe, znowu sciemniam:) trzn troche tez pracuje:) zadam infantylne pytanie: w 4 dniu od zaplodnienia rzekomego nie czuje sie nic>???bo ja kompletmnie jestem normalna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmulam w pracy:0 ale fajnie ze dzisiaj jest juz piątek ivett jeśli chodzi o mnie to nic nie czułam 4 dni po rzekomym zaplodnieniu. Ja nawet byłam pewna ze w tym cyklu nic z tego bo to był tylko jeden jedyny raz przytulanek i w dodatku jak mi się wydawało po owulce. ale mierzenie temp pokazało że jednak się myliłam i stosunek był na 2 dni przed owulką. No ale podejrzeń nabrałam dopiero dwa dni przed @, nawet nie to zebym cos czuła ale z czystej ciekawości zrobiłam ten test a tu taka niespodzianka:P Senność tłumaczyłam spadkiem cisnienia, zmiana pogody....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona lekarz jest w stanie stwierdzić 6 tyg ciąże a jeśli ma dobry sprzęt usg to nawet i wczesną ciąże widać ivett ja dopiero w 3 tygodniu miałam objawy mdłości lady love ja nie miałam plamień w ciąży ale jak już pisałam moja koleżanka miała przez 3 miesiące i myślała że to okres kilka minut nie ma człowieka a tu tyle już napisane :D:D moja córka wpadła na pomysł wzięła nożyczki swoje i sobie trochę włosów obcięła te dzieci to mają pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 ale te sennosc czulas ile dni po zaplodnieniu:)?? jakos blize @? ja pracuje tez jutro, nasze biuro jest otwarte w sobnoty tez:( ale za to pon mialam wolne, a czasem mam wolne w soboty tez zalezy od grafiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeszcze za wczesnie:) bo czuje sie nawet dobrze:) nie czuyje nic, [piersi mam w normie, brzuch tez;] czyli za tydzien powinnam sie poczuc inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze zapomniałam dodac, ze cycki mnie strasznie zaczeły bolec na jakis tydzień przed okresem. bolą do dzisiaj i musialam wyciągnąć z szafki za duży stanik. W tamtym miesiacu np. tak się nakrecałam ze miałam wszystkie objawy a ciązy nie było. Natomiast teraz bez objawów myslałam ze nic z tego a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love ten artykuł znalazłam w internecie Już w kilka dni po zapłodnieniu i przebyciu zapłodnionej komórki jajowej z jajowodu do macicy, niektóre kobiety mogą zaobserwować niewielkie plamienie lub krwawienie z dróg rodnych. Jest to wynik zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej macicy. Nazywane jest ono plamieniem lub krwawieniem implantacyjnym, jednak należy zaznaczyć, iż nie u każdej kobiety ono występuje. Od tego momentu mogą pojawiać się delikatne pobolewania dołem brzucha przypominające te odczuwane tuż przed zbliżającą się miesiączką. Wiele kobiet odczuwa również wyraźne „kłucie” w okolicy jednego z jajników. Najprawdopodobniej jest to wynik nieznacznego powiększenia się w tym czasie ciałka żółtego, które nie zanika tak jak podczas cyklu, w którym do zapłodnienia nie doszło, lecz rozpoczyna intensywną produkcję hormonów (progesteronu i estrogenów) niezbędnych do utrzymania ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miejscu Lady Love zrobiłabym ten test, wolalabym wiedziec na czym stoje niz sie bezsensownie nakręcac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Lady neich zrobi:) ja mam tak, ze przed okresem biust boli mnie bardzo mocno ale to jest na 4 dni oprzed chyba i tylko jeden gora 2 dni to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehe gdybym to ja wiedziała, nie wiem jak to sie liczy, czytałam ze od dnia ostatniej miesiaczki wiec jesli tak to mialam 23 wrzesnia, czyli 5 tydz sie zaczał we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×