Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Syla, my oprocz dni kiedy wiemy ze trzeba na 100%dzialac, mam ciage przytulanki spontaniczne, i te w plodne dni, to ani przez sekunde podczas przytulanek w glowie dzidziusia nie mialam, moj maz potrafi mnie tak zrelaksowac ze czuje sie jak na innej planecie i w ogole nie mysle o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia:) nie mysl teraz o tym czy jestes w ciazy czy nie! nei nakrecaj sie tylko relaksuj...sluchaj muzyki, bierz kapiele w platkch roz i mleku:) sama radzisz kapiele, ja kocham kapiele, lapmke winka..dobra muzyke i swieczki plus ksiazka odlot:) poniewaz jestes tego warta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzialam dzis rano mezowi,ze czulam sie ze jestem w ciazy a teraz przestalam sie tak czuc, nie wiem co jest ze mna grane, prawie cala noc nie spalam, wszytko mne tak draznilo, szczegolnie wiatr za onkem i to ze mezus byl w pracy, a bez niego gubie sie w lozku.. Zobaczymy za 5 dni... Ale grudzien bedzie ostatnim kontrolowanym cyklem, tak zeby poobserwowac siebie jeszcze, a od stycznia co ma byc to bedzie, wszelkie kalendarze, termometry, sluzy i inne znikaja... i jak do maja sie nie uda to sie przebadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŚKA OSA- to o czym my tu mówimy :D:D:D:D:D Kochana to juz zaciażyłas i ja to wiem :D więc zacznij już ciuszki ogladać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASKA OSA- Jak to co ?:p to zmiana nastrojów jest :D jak by nie było obiaw ciążowy to ja kciuki trzymam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja mam podobnie do Ciebie, lubie planowac, i nie mysle teraz jestem w ciazy, nie jestem... ale czy oge cos wiecej zrobic w grudniu, tzn moze zaczac wczesniej itd, czyli nastawilam sie ze @ przyjdzie, zeby rozczarowanie bylo mniejsze... Czekam na mezusia az sie obudzi i wezniemy saobie wspolna kapiel to mnie rozluzni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem co jest Asiu grane po prostu będziesz mamusią :) a ja jestem lepsza niż testy Syla ja też nie mogę dużo solić bo miałam zatrucie ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie;) kapiell z mezem Ci pomoze..mnie tez wkurzal wiatr za oknem, niesamowiciee. Nienawidze kiedy wieje tak mocno, a w tym kraju czesto powiewa:) ja tez sie oczywiscie nastawiam na @ i mysle jaka taktyke obrac w grudniu,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie imię Maja wymyślił mąż :) a ja Kubusia a teraz jeszcze mi sie podoba Igor i Zuzia. Jak bede miec dwie córki kiedys to bedzie Maja i Zuzia a jak 2 chłopców to Kuba i Igor :d A jak narazie to nastawiam się na Maje i Kubusia :) I na to żeby miec w ogole dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja tez myśle że jestes w ciąży :) Sylwinek dopisz Martynkę do tabelki :D:D:D:D:D albo Martynka :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pies podglada o czym iszemy, polozyl swoj wielki pyszczek na kolanach gdzie mam laptopa i wpatruje sie w ekran i raz kiedys spoglada na mnie...smiesznie to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mogę dołączyć? Zaczęliśmy się właśnie starać o dzidzię. Nie mam wielkich nadziei że uda się za 1 razem ale kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno smiesznie, jakby szukal u Ciebie potwierdzenia, ze Ty wiesz, ze on wszytsko rozumie;) i tak sobie do Ciebie mowi: widzisz Asiu, nei martw sie Twoje kolezanki maja racej, na pewno jestes w ciazy:) a teraz sie zrelaksuj i niczym nie martw, boone dobrze Ci radza:) hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tak samo myślimy bo chciałam tak zrobić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak poważnie to ja mam dla chłopca imiona wybrane a dla dziewczynki nie ale u mnie i tak się zmieni bo jak zwykle mojemu Pawłowi inne imiona się spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Poznań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... .......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA- A urodziłas o czsie czy wczesniej bo ja w 36 tyg. miałam obrzęki i białkomocz :o boje sie troche jak to bedzie teraz ale moja gin mowi ze przy stosowaniu diety może te zatrucie byc minimalne a nawet nie odczuwlne :) bo to że bedzie to jest pewne na 80% ale jak sama mi powiedziała ciąża ciąży nie równa wiec może być i tak że go nie bedzie wogle i taka mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi was poznać dziewczyny:) wpisałam się do tabelki, mam nadzieje że wszystkie szybciutko doczekamy się pociech:) Jeden dzień starań mam za sobą. Niesamowite jak to zbliża ludzi.. nie do opisania.. czuje się bardzo szczęśliwa i czeeeeeekam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla ja też miałam białkomocz i obrzęki a urodziła 37/38 tygodniu a ciśnienie to miałam strasznie wysokie Grażka dla chłopca chciałam /Dawid lub Sebastaian ale nie wiem co wyjdzie Jordan jak fajnie że jesteś z Wielkopolski ja jestem z Jarocina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a nie jej:) jestem w pracy i miesza mi sie wszystko przed oczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się kiedy będę mogła spodziewać się pierwszych objawów. skupie się na temp. ciała. Jak myślicie ile dni po zapłodnieniu temp. będzie rosła?? niecierpliwa jestem strasznie.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×