Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

czesc dziewczyny, mezulek poszedl do pracy ja po poludniu z malym do lekarza... wiecie co dzis mnie tak macica napierdziela ze zaraz oszaleje moze po tym mrozeniu mam takie bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... \\\\....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#, TO JA WKLEJAM SŁONIA NA SZCZĘŚCIE DLA WSZYSTKICH STARACZEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide pobuszowac na alegroo , dosc ze poitrzebuje kupe prezentow gwiazkowych to potrzebuje 3 prezenty urodzinowe na grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze że piersi bolą bo to dobry znak :) dobra lecę do sklepu po banany czy któraś dziewczyna też chce to podrzucę trochę bananów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK - proszę bardzo :)👄 SYLWINEK- ja bananki to tak nie bardzo bo córa mi sie marzy to moze jakas czekolada czy coś hhiii:D Ty powinnas wiedziec co mi potrzebne :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam :) Aga ale wymyśliłaś że na mnie Sylwinek ma sie wyrzyc :D mnie nie wolno bić :) no chyba że na szczęście. Syla fajnie że sie zaraziłaś - czekam na zdjęcie Twoich kolczyków :D Sylwinek już zjadłaś 30 kg bananów i teraz lecisz po następne? 30 :D:D:D Mnie dziś cały dzień boli głowa i gardło, mam nadzieje że sie nie rozchoruje bo to by była porażka :( a ja bardzo czesto choruje :( Aska to kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź kup sobie Hallsa to są cukierki na ból gardła mi zawsze pomagają co to jest 30 kg :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D im więcej bananów tym większe szanse na chłopaka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Syla a chcesz mieć córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko i jego przetwory, soja, orzechy, fasola, ryby, kasze, warzywa liściaste, brokuły, figi, migdały, czekolada Syla to jedz a będzie dziewczynka orzechy i czekoladę Ci podrzucę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gardło mam szałwiosept i teraz wypiłam aspirine na migrenowy ból głowy, zawsze pomaga :) No i gotuje pyszny rosołek więc nie powinno mnie rozłożyc, oby! Mama dzisiaj mi przywiozła fasolkę po bretońsku więc nie musze gotowac obiadu i leże sobie w łóżeczku. Jutro rano mam iść po wynik cytologii do ginekologa, boję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie dawaj nic sojowego mężowi bo soja źle wpływa na ruchliwość chłopaków :D My uwielbiamy kotleciki sojowe ale cos za cos i od 2 miesięcy nie jemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Widzę, że macie super humorek :) Nie wiedziałam, że banany są na chlopaka ;) A ja sie tak dziwnie ostatnio czuję. Mdli mnie czasem, o piersiach to już nie wspomne, tak mi rozsadza i mam wzmożony apetyt na ryby :) Ale spokojnie, spokojnie... Grunt to nie nakręcać się. Jeszcze tydzień i powinno się wszystko wyjaśnić :) Ostatnio gadałam z koleżanką, która w ciąży jest. Chciałam się dowiedzieć jak to wygląda tu w Birmingham. Troche mnie uspokoiła. Fakt, że USG tylko 2 razy w ciąży (no chyba, że pod koniec coś nie tak) to robią dużo badań, które lekarze w Polsce pomojają, albo są płatne. A i już wiem, w którym szpitalu chcę rodzić :P Oczywiście jak się zdecyduje tu urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga Ktory dzien cyklu jestes? Grazka ja dzis 23dc, a cykl 30 dniowy wiec za tydzien testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi co chwile wyłaczają internet :o Sylwinek z tej tabelki to mi wychodzi, że jak teraz się uda to bedzie Kubuś :) Gaga oby to ciąża była :) Też tak u Was pada deszcz i wieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka u mnie nie pada ale jest zimno a wiatr bardzo silny i nieprzyjemny :( brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 2 h w pracy:/ a po pracy idziemy do znajomych na koalcje, do kina nei mam sil isc choc nas wyciagaja:) ale ja nie lubei zarywac nocy w ciagu tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 20 dc a @ mam dostać 27..... Oby nie :P Pogoda u mnie taka sobie. Nie pada, ale nie jest za ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga no to mamy tydzien do @...oby nie dotarla :) Aga moze to dobrze, zrelaksujecie sie i moze choc na chwile zapomnicie o starankach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki...ten chinski kalendarz sprawdzil sie .........a co do bananow nawet moja gin mowila ze jak sie chce chlopczyka trzeba duzo jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja staram sie nei myslec o tym non stop:) i jakos mi to wychodzi. ta monotonna praca za biurkiem mnie dobija:) nie powinnam narzekac, bo to grzech w obecnych czasach narzekac na prace;p ale juz xchce do domuuuu:) Graazka cytologia wyjdzie ok:) na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!!! To musimy sie baaardzo postarac no i te banany jeść :D:D:D zjadłam rosół i lepiej się czuje :) boli mnie podbrzusze - chyba owulka sie zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he doobre z tymi bananami :) Ja tez muszę się nimi zajadać, bo teraz chcemy Szymonka :D A z tego chinskiego kalendarza wynika, że bedzie Szymonka dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie się zgadza była :) Jak nic Maja :) A i z synem mi się sprawdziło :) To dziewczyny słac fluidy bo ja na Maję jestem łasa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×