Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kasza gratuluje :) :) :) milych i zdrowych 9 misiecy zycze :) Ja po kapieli i obiadku z mezusiem, i teraz mi znowu smutno bo do pracy pojechal :( Agus pyszne sa te kuleczki, ja uwilbiam slodycze, mam pelna szafe wiec napewno cos na pocieszenie znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI26- własnie to w kleiłam na przymrużenie oka do posmiania się :D Miłej kolacyjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne do poczytania Syla..... :) Jak bedziemy wszytkie w ciazy to zobaczymy czy sie bedzie zgadzac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki mam nadzieję że bedą owocne tak jak u Ciebie :) Ja własnie pomyłam po kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wrocilismy razem;) ide sie kapac:) a pozneij odpoczywam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie mam nadzieje ze beda owocne w nstepnym miesiacu, o teraz czuje ze przyjdzie , podbrzusze pobolewa jak na @, wiec sie nie zdziwi jak wczesniej nawet zawita @... Aga milego relaksu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia moją siostre też bolało podbrzusze i myslała że dostanie @ a zaciążyła i w przyszłym tygodniu ma rodzic :D wiec głowa do góry i kopniak na szczescie :) Ja tez zmykam bo mąż tak sam w tym łóżku leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia powiem Ci tak jak ja byłam w ciąży to mnie tak brzuch bolał że stale latałam do łazienki i patrzyłam czy przylazła @ ale później się okazało że jestem w ciąży więc wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni i sie dowiem...a dluza sie te dni...masakra....najlepsza jest faza staranek...taka przyjemna, mnostwo optymizmu, enegii, a potem czekanie i czekanie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... .......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grażka...........MAJA/KUBUŚ/IGOR........................ ................... lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... hej... dołączam się do tabelki... dziewczyny zrobiłam dziś znów test... wyszła druga kresunia ale taka słaba że ledwo ją widać... prawie wcale... powtórzę za 4-5 dni... oby była wyraźna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia to jestes w ciazy na 100 procent :) :) :) Kreska slabiutka bo przed @ robiony test, ale jak jest mozesz traktowac ze ciaza smialo... SUPERRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia:) kochanaaa:) ja Ci juz gratluje;):) to jest wysoce prawdopodobne;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane... ale ja jeszcze nie będę się cieszyć... za kilka dni powtórzę test i wtedy zobaczymy... ale jestem dobrej myśli... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Poznań........22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... .......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grażka...........MAJA/KUBUŚ/IGOR........................ ................... lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... .......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia napewno jesteś gratuluje:) mi 2 pokazał ale na owulacyjnym:D i to jedna była niewyraźna więc pewnie jutro kulminacja ;] Lolcia Gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan juz jestes, widze ze dodalysmy w tym samym czasie :) Lolcia ale sie ciesze...hihi...ladnie teraz dbaj o siebie i usmiechaj sie duzo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia to jestes juz na dobrej drodze. Tylko trzymac tak dalej... Ja powinnam juz dostac @, ale dziwnie bo jej jeszcze nie ma, a czuje jakby sie zblizala. Poza tym tempka dalej spada z dnia na dzien, wiec moze jutro..., hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien spodziewanej beda juz dwie piekne krechy zobaczysz, teraz ze spokojem sobie poczekaj bo jest w Tobie mala fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida:) kilka stron wstecz podalam Ci namiary na te strone z testami oulacyjnymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agi, wielkie dzieki kochana, juz przejzalam ta strone, ale zastanawiam sie jeszcze nad allegro, bo tam przynajmniej moge placic w zlotowkach, a £ niestety nie posiadam i nie wiem czy moglabym zaplacic w tej brytyjskiej firmie w euro...?, bo z wymiana euro na £ to jakby nie bylo dodatkowy klopot. Ale tak czy innaczej Agi wielkie dzieki za pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novida to może test zrób... aska.osa teraz na Ciebie kolej... ale mówię Wam, cieszyć się będę dopiero jak nie dostanę @ i będą 2 widoczne krechy... ale dziękuję, że jesteście ze mną... to bardzo dużo dla mnie znaczy... chyba się popłaczę zaraz... dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziemy razem z Toba czekac na piekne dwie krechy :) A potem juz kochana bedziesz musiala uwierzyc w ten cud... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×