Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja juz dzis plakalam bez powodu zadnego, a teraz jest dobry powod, do placzu i smiechu, jak to my kobitki mamy 2 w 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj mam nadzieję, że będę płakać za kilka dni... całuję Was wszystkie... mam nadzieję że już niebawem będziemy mogli Was ucałować oboje: ja i Antoś-fasolka ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam sie przyznac ze bylam bardzo niegrzeczna, zjadlam 400g Maltesers..kurcze cale duze pudelko, ja tak ma zawsze ze slodyczami, no nie moge skonczyc jak zaczne :) ale bylo przyjemnie tak wcinac :) :) a potem mam wyrzuty ze to moje odzywianie do najlepszych nie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka nie jesteś sama, też lubię jeść choć powinnam trochę ograniczyć:P kurcze boli mnie podbrzusze już pół dnia mam nadzieje że wszystko w porządku.. to chyba owulka. Ciekawe jest że wcześniej nie zwracałam uwagi jakie mam bóle, czy to bóle owulacyjne, czuje się jakbym pierwszy raz przez to przechodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) :) Przygotowalam mezowi kapiel i czekam az wroci z pracy... wpadlam by zyczyc milej soboty wszytkim.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia:) ja jestem w pracy;] jeju jak mi sie nie chce po pracy mamy isc ze zanjomymi na sushi i tez mi sie nie chce:) co robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009..............25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... .......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Aga powiedz mi bo dzisiaj zrobiłam test owulacyjny i jedna kreska mocna a druga słaba to ta owulacja już jest czy dopiero będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, ze dopiero bedzie:) bo jesli jest jedna taka widoczna ledwo ledwo, to pisza, ze test jest negatywny, wiec ja nei wiem jak Twoja kreska wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na mężu wcinająca banany ale by śmiesznie wyglądało :D:D:D:D:D:D:D:D Grażka a Ty gdzie się podziewasz odpocznij a nie stale w sypialni byś siedziała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już dzisiaj rano też się przytulaliśmy :) Fajnie się tak starać ale w nocy nie umiałam spac, jakiś taki stresik przyszedł :o Jeszcze przed 21 wyłaczyli nam prąd :/ Lolcia gratulacje kochana :) Teraz dbaj o siebie i Antosia :D:D:D Sylwinek a Ty już do łóżeczka póki mąż w domku jest, bo owulacja Ci się zbliża:D:D:D:D:D:D Ja dzisiaj znow remontuje pokoj dla dzidzi, oby szybko się w nim pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Ja mam noc w plecy. Mała dostała kataru, takiego, że aż się dusiała od niego :( Musiałam przy niej siedziec prawie cała noc. Teraz chodzi ze spikiem po kolana. Narazie leje jej się woda więc mam nadzieje, że nie rozwinie się to dalej. Tempka od paru dni utrzymuje mi się na jednym poziomie. Równe 37 stopni. Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Potrzebuję podpowiedzi co do tej wizyty u gina. Sorki, że was męczę, ale chcę się poradzić. A więc... 6 tydz. kończę 30 listopada. I do gina powinnam iść w pierwszym tyg grudnia, ale niestety mąż wyjeżdża, a baaaardzo chciałby ze mną iść na tą pierwszą wizytę. I teraz tak - czy mogę iść 28 listopada - PRAWIE 6 tyg skończone, czy w drugim tygodniu grudnia - SKOŃCZONE 7, czy jednak mam pójść w pierwszym tygodniu, ale sama. Podpowiedzcie bo nie chcę dzwonić do gina i męczyć go w sobotę taką błahostką. Chcę też pójść i czegoś się dowiedzieć, a nie żebym szła na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja bym na Twoim miejscu poszła w 7 tygodniu jak chcesz iść z mężem bo w 5 tyg jeszcze może lekarz nie stwierdzic ciąży. Tak mi się wydaje. U mnie pełno śniegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki grażka, czyli lepiej iść w ósmym, niż w prawie szóstym ehh to sobie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia powiem tak jak ja byłam z Madzią w ciąży to pierwszy raz poszłam jak byłam w 7 tyg i było widać już serduszko ja na pierwszą wizytę nie brałam męża a to dlatego że pierwsze badanie robią dopochwowe no i też trzeba siedzieć na fotelu bo muszą zrobić cytologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat badanie ginekologiczne przy mężu mnie nie przeraża. Chodzi mi bardziej o to, czy lekarz mnie nie wygoni, że gucio widać itd, i tylko się naczekam w poczekalni i stracę tyle czasu a on będzie kazał przyjść np za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nie ma prawa Cię wygonić ale jak pójdziesz pod koniec 6 tyg to powinna już być widoczna fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym poczekala do 7-8 kasiaT21 :) A jak sie czujesz kochana powiedz nam? Ja juz sie psychicznie na @ przygotowalam, pomoglo robienie golabkow na obiad :) Temperatura dzis znowu o jedna kreske spadla, czyli juz 2 w doll, moj organizm bardzo ladnie przygotowuje sie do @...szkoda ze to ciazy tak sie nie potrafi postarac :) Aga jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja z moja Martynką byłam w piątym tygodniu i było widać pecherzyk. Ale ja szłam żeby potwierdzic ciąże. A następne USG miałam rrobione w 9 tyg. i już widziałam bijące serduszko. Jak Ci zależy żeby dowiedziec się więcej o dzidzi idź w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że poniżej jakiegoś tam tygodnia nawet karty ciąży nie zakładają, dlatego pytam. Ok, może namówię pracodawcę męża by zwolnił go w tym tygodniu na początku grudnia na kilka rannych godzin :) Dzięki dziewczyny. Oj jak mnie dziś plecy bolą. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uczono ze najbardziej precyzyjne wyniki daje USG zrobione miedzy 7 a 11 tyg, wiec dlatego tak Kasia podpowiadam Tobie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam cała chatkę, zupka ugotowana. Jeszcze drugie dokończyć i laba. Od tego wszystkiego czuję się wytyrana i kręci mi się w glowie. Oby to nie było jakieś choróbsko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uczono , mialo byc oczywiscie :) Kasia a jak tam plany powiadomienia rodzinki, po wizycie u gin chcecie, czy az do swiat czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mój gin powiedział, że nie zakłada karty ciążowej wcześniej niż przed 8 tyg ciąży, ale dla mnie zrobił wyjątek ;) Byłam w ostatni dzień jego pobytu w starym gabinecie, bo przenosil się gdzie indziej. A mi karte założył bo nie chciał, żebym mu się zagubiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×