Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No więc postanowiłam. Idę najwcześniej w pierwszym tygodniu grudnia - będzie już leciał 7 tydzień. Jak mąż się nie zwolni na te kilka godzinek to pójdę po skończonych 7 tygodniach. O ciąży narazie wiecie tylko Wy. Po wizycie u gina chcemy powiedzieć znajomym i moim rodzicom (z nimi mieszkamy). Teściom powiemy przy okazji spotkania. Jeśli będziemy u nich przed świętami to powiem przed świętami. Nie wytrzymam dłużej :) Już teraz jest mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie czekam :) Oszczędzam się, dbam o siebie. Mąż pomaga bardzo dużo, tłumaczę mu, że to jedne z najważniejszych tygodni, że zdarzają się poronienia, wchłonięcia zarodka itd. Więc chucha na mnie jak może. Ciągle mówi "wy", robi głupie miny do brzuszka :) i nawet powiedział, że sam nie wierzył, że tak się będzie cieszył. Dlatego zależy mu na wizycie u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
Hej dziewczyny, Ja też, tak jak większość z Was, chciałabym bobasa. Prawie 3 m-ce temu odstawiłam pigułki i czekam czekam na efekty. Mam pewne podejrzenia, że się udało, ale nie chcę ani się nastawiać, ani spinac za bardzo. Byłoby super być w ciąży. Od wczoraj mam podwyższona temperaturę, ale żadnych objawów przeziębieniowych nie mam, widzę pewne zmiany w brodawkach, są wrażliwsze zaróżowione i powiększone, są jakby grudkowate bardziej niż zwykle. Wydaje mi się tez, że mam lekko zasinione wargi mniejsze, ale może to kwestia oświetlenia w łazience ;]. Jestem rozdrażniona, ale to moze być wynik pogody. Od kilku dni mam lekkie skurcze w podbrzuszu, lekkie uciski, bąblowanie w żoładku. A poza tym niesamowite doznania podczas seksu, mam wrażenie, że jestem teraz w srodku na maksa uwrażliwiona. Wiem wiem, że powodów może być sto , ale wolalabym ten jeden powód. Na test niestety za wcześnie, chociaż teoretycznie sa takie, które rozpoznają ciąże kilka dni po zapłodnieniu. Mi jeszcze zostało 6-7 dni do @ więc, chyba nie ma sensu wywalać kasy na test. Pozdrawiam obecne i przyszłe mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tylko to dla mnie (i dla niego samego też) niezły szok. Bo jesteśmy młodym małżeństwem. Strasznie bał się ślubu kiedyś bo nie ma dobrego przykładu wśród rodziców. Przekonałam go, że może być fajnie i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Potem dziecko - on nigdy nie będzie miał dzieci. Ale rozmowy itd, czego się boi, czego oczekuje itd spowodowały to, że powiedział ok. Pewnego dnia "pozwolił" brać kwas foliowy co dla niego jest równoznaczne z tym, że za 3,4 mies będziemy się starać o dziecko. No i teraz - udało się, a on się cieszy jak głupek i sam się dziwi, że tak bardzo i jak on mógł kiedyś tego nie pragnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamajra z całego serca życzę Ci, żeby się Wam udało. Dopisz się do tabelki i będziemy wszystkie czekać razem z Tobą na termin @ i trzymać kciuki by nie przyszła :) Objawy można przypisać zarówno ciąży jak i zbliżającego się okresu więc trzeba czekać. Ale trzymam kciuki by było po Waszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lamajra, zgdzam sie z kasia, do dnia @ nie wiadomo czy ciaza czy @ bo objawy sa takie same, chyba ze temp zaczyna spadac przed @ tak jak u mnie to juz znam odp ze @ zawita... Kasia super ze po rozmowach zmienilas meza zdanie na kwestie dzieci, a teraz widzi sam ze nie potrzebnie sie bal, jest szczesliwym tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło super. Gdyby jednak się nie zgodził wtedy, nie próbowalibyśmy jeszcze. To nie tak, że go namawiałam czy coś. Rozmową dałam do zrozumienia jakie to ważne dla mnie, jakie to może być piękne dla nas obojga. Nie robimy u nas w związku nic na siłę. Gdyby nie chciał do dzić - czekałabym. Jednak mam mądrego męża i fajnie, że zrozumiał i podziela moją radość :) Kurde niech tego nie czyta bo w samozachwyt wpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ma pytanko..jak czesto sie przytulaliscie i czy wiesz kiedy mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do owulacji to było tak. Długi czas brałam tabletki więc mnie to nie dotyczyło. Od czerwca nie biorę tabletek, ale i nie czułam jakichś specjalnych oznak owulacji oprócz śluzu. W ostatnim szczęśliwym cyklu po prostu bolały mnie jajniki. Patrzyłam też na daty owulaji które wskazywane były w kalkulatorach w necie. Ból z datami się pokrywał. A co do sexu to podczas dni, które wskazał kalkulator kochaliśmy się codziennie rano (tak wyszło :) ). Poza tymi dniami srednio co 2,3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ja mysle o grudniu i chce zrezygnowac z mierzenia temp, i obserwacji sluzu, kalendarzyka itd tylko normalnie jak zawsze u nas bylo przytulanki co 2 dni srednio i tyle (zawsze sie zabezpieczalismy a teraz 2 miesiac bez zabiezpieczen i za duzo chyba kombinowania kiedy itd :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dla porównania dodam, że to był nasz drugi cykl starań. Przy pierwszym owulacja wg kalendarzy w necie miała nastąpić w pewnych dniach. Te dni, to były ostatnie dni naszego pobytu w Egipcie. Planowaliśmy spłodzić dziecko na urlopie, kochaliśmy się w "dniach owulacji". Jak widać nie wyszłol (może owulacja nie wypadła w te dni - nie czułam bólu przez cały cykl, a może mi się wszystko przesunęło przez zmianę klimatu, kontynentu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh z ta nasza owulacja nigdy nic nie wiadomo, przesuwa sie kiedy jej sie podoba :) Uciekam do meza bo sie wlasnie obudzil po nocce, i za kilka godzin znowu do pracy idzie :( Trzymaj sie cieplo Kaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupi
A ja właśnie mam owulację...robię testy więc, wiem na pewno i do tego jeszcze obserwacja śluzu. Od dwóch dni się przytulamy, żeby być pewnym,.ale nie robimy sobie nadziei.... Jakoś na luzie do tego podchodzimy.... Może się uda :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️L❤️O❤️L❤️C❤️I❤️A❤️26❤️ ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ powiem tak jesli ta druga kreska pojawila się odrazu anie po 20 minutach to nawet najjaśniejsza oznacza ciążę więc gratuluję mamusiu :Djestem pewna że w dniu @ bedzie już bardzo ciemna :D Ja dzisiaj zdycham bo zlapala mnie jakas rwa w plecy i az biodro mnie boli :o ledwo z wyrka rano wstałam :o śmiałam się że mnie slubny uszkodził bo wczoraj działalismy :D ale juz mogę usiasc więc mam nadzieje że do wieczora minie :) Mąż pojechal na obiad do tesciow wiec ja mam chwilkę na lenistwo z razji bólu ominela mnie lassania ale tesciowa powiedział że mi zapakuje do domku wiec w sumie nic straconego synek dzisiaj nocuje u nich bo jutro ida do kina wiec mam chate wolną i obolale plecy :o Ślubny ma mnie pomasować wieczorkiem to może dam radę cos podzialać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Lolcia🌻 Gratuluję dopiero teraz doczytałam ale szybka jestem :):) Syla to przez to szaleństwo w sypialni :D:D ale dzisiaj po masażu Ci przejdzie jak ręką odjął :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA- tak powiedzialam slubnemu ze mnie uszkodzil :) teraz jest juz dużo lepiej , wskoczę jeszcze do wanny i sie wygrzeję bo już przynajmiej usiąść mogę :)Bardzo chciała bym zaskoczyć bo termin porodu miała bym na dzień przed moimi 30 urodzinkami :) no i jaki prezeci na swieta by był :)Ale czasem wydaje mi się że nie tym razem :o choc staram sie byc dobrej mysli :) zresztą sama wiesz jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza?? Wszytkie sie przytulaja :) :) Oj najlepsze te przytulankowe dni :) Ja juz sie pogodzilam ze za 3 dni @ przyjdzie, bo temp spada. Nastepna @ przypada mi na 24 grudnia, wiec na moj pierwszy dzien w PL :) wiec nastepne starania musza juz byc udane, z reszta do 3 razy sztuka :) Rozmawialam z mezem i on mysli by jeszcze grudzien bawic sie w temp i testy, a jesli nie wyjdzie to od stycznia obrac inna taktyke, wiec chyba sie z nim zgodze... :) :) Agusia daja znac jak dzisiejsze spotkanie, no i suszi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam:) spotkanie by sie nei udalo:) ale nasza znajoma zostala zaatkowana przez @@@@@ nie ma sily chodzic;P wiec musielismy przelozyc, bo ona biedna nie radzi sobie z bolem, nic nei pomaga:( ehhhh ale nei zaluje:) nie chcialo mi sie wychodzic;) za to kupilismy sushi :) mamy w domu tez sake;D ale darujemy sobie;) i jeszt fajnie bo ja Wam powiem w tajemnicy, ze ja jestem strasznym domownikiem z zamilowaniem do podrozy:):): odpoyczywajcie Asia chcialabym, zeby to niei byla @ ale widze, ze jestes taka racjonalistka jak ja:) trzeba byc przygotowanym na wszystko:) ale myslec pozytywnie tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze Aga , ze milo czas spedzcie, ja z mezem tez zdecydowanie domownicy jestesmy, choc podrozowac uwielbiamy :) Co do @ no niestety ale realnie trzeba myslec choc pomarzyc zawsze warto :) Wiec spokojnie czekam na @, a pozniej na przytulankowy czas, pozniej do PL jedziemy no i tam bedzie latwiej przyjac do wiadosmosc rezultat nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 ..... Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................20.12.................10......Dublin.......30.....0 _neti_.............30.11-02.12..............3.......Lubl in.........25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinbu rg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988...................................3.......Gda ńsk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdańs k.......25....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święto szów...25.....1 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21............................................... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ******************************* NIK................IMIONA............................... .......................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%........................................... No i @ przyszla sobie do mnie dzisiaj w poludnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane... u mnie jak na razie bez entuzjazmu... zobaczymy...mam pyt co do śluzu... opiszcie mi proszę jego etapy przez cały cykl... dziekuje z góry za pomoc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida zycze zeby @ zrobila Tobie prezent na swieta i 20.12 juz nie przyszla... Lolcia, jeszcze kilka dni i zobaczysz juz piekne krechy... Co do sluzu...W czasie poprzedzającym owulację i w jej trakcje śluz jest lepki i rozciągliwy (estrogenny), a bezpośrednio po miesiączce śluz jest suchy i gęsty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, w koncu was odwiedzilam... misiu chory to coraz mniej czasu na neta bo musze zajmowac sie marudka.... ja w ciazy tez mialam zatrucie ciezowe spowodowane wysokim cisnieniem i cesarke 37/38 tydzień ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia masz tak w skrocie na pzykladzie 28cyklu, mam nadzieje ze cost tam idzie z tego zrozumiec bo namieszlam troche :) 1- 4 miesiączka 5 - 7 - suchość lub śluz niepłodny 8 - lepki, nieprzejrzysty 9 - lepki, mało przejrzysty 10 - wilgotny, przejrzysty 11-12 - rozciągliwy, śliski 13 - szczyt objawu 14 - 24 niewilgotny, mętny, 25-28 - gęsty, kłaczkowaty 1 dzień miesiączki, nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki... nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test... są dwie kreski... ta druga dalej mało widoczna tzn mniej ale jest... na bank... ale numer... udało sie chyba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×