Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Lolcia to nie mam bata . JESTEŚ W CIĄŻY. GRATULUJE! 🌻❤️ A tak poza tym to dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D dobrze że weszłam bo tu takie dobre wieści lolcia nie chyba tylko na pewno się udało strasznie się ciesze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze 4 dni czekam.... oby ta cholera nie przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola ja nie skacze;d tutaj bardzo padaaaa mąż zrobil croissanty na snaidanko z dzemikiem i popijam kawke :D jest super....relax:D lolcia26 rob zdjecie i wstaw jak to Kasia T21:) zrobila, gratuluje i reszcie dziewczynek zycze 2 kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitam. Słyszałam swoje imię :D lolcia26 gratulacje :) Jak druga się pojawiła to jest ciąża :) ale super. wstaw nam fotkę testu jak możesz. Wszystkie chcemy to zobaczyć :) gaga i koteczek trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :) agi26 jak przeczytałam o Twoich croissantach z dżemikiem to aż mnie zemdliło. sorki :D Na wszystko co słodkie tak reaguję, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robię obiad :) Dzis kolejny dzien staranek u nas :D Lolcia jak się ciesze !!!! Gratulacje :D:D:D:D:D Sylwinek a Ty zalewasz foremke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!!!!!! Nie wytrzymałam i zrobilam test. Wyszły 2 GRUBE KRECHY!!!! Od strzalu jak tylko teścik zrobiłam. Szok!!! Miałam jakieś podejrzenia, ale... Czekam do 27.11 i mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i ciąża się utrzyma! O kurde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to trochę dziwne, że Tobie GaGa wyszły dwie grube krechy 4 dni przed @, a niektórym nawet tydzień po terminie @ wychodzi słabiutka kreska. Od czego to zależy? Od stężenia hcg to wiem, ale czemu są aż takie różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa fajna stronka. Termin porodu wychodzi u mnie 27 lipca 2009r. Ciekawe jak to lekarz wyliczy :) Gaga pokaż te dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż dzwonił. Dowie się jak z pracy wróci. Zapakuję ładnie teścik i mu dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucze bateria siadła w aparacie Kasia no ja też zastanawiam się dlaczego mi tak mocną tą druga krechę pokazało. Mam nadzieje, że test nie wyszedl błędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga no to super! :D Gratulacje! :):):) Oby do końca ten miesiąc był dla nas taki szczęśliwy :) Same dobre nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa testy jeśli się mylą to w drugą stronę, także możesz się cieszyć :) Jak pokazał 2 kreski to jest ciąża. Często natomiast pokazuje jedną, a też ciąża jest. Wychodzi na to, że mimo iż jesteś 4 dni przed @ masz bardzo duże stężenie hormonu. Podładuj aparat 5 min i jedną fotkę pstryknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikając w pierwszy link otwiera się mega zdjęcie na którym widać idealne dwie krechy :) Ciężko nawet odróżnić która jest ta ciążowa. Gratuluję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co najśmieszniejsze te testy są bardzo tanie, bo kosztują 1F za 3 szt. Kupilam w aptece :) A w komodzie w sypialni czekał test, ten z tych lepszych, jakby sie @ nie pojawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamajra
gratulacje dla szcześliwych posiadaczek dwóch kresek. Mam nadzieję, że i mi się uda osiągnąć taki wynik ;]. To już mój trzeci cykl starań, oby do trzech razy sztuka. No ale jakby nie wyszło teraz, to zawsze są następne cykle. Same starania to czysta przyjemność ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra to był mój 3 cykl starań, więc może i Tobie się uda. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻GaGa🌻 Gratuluje super wiadomość widzę że w tym miesiącu dużo dziewczyn będzie w dolnej tabelce:) Grażka od dzisiaj zaczynam zlewać foremkę:P bo wczoraj nie miałam ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×