Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzięki Asia :) Pożyjemy - zobaczymy :) Chciałabym bardzo ale jakoś mam przeczucie, że sie nie udało bo boli mnie brzuch na @ :( Kupiłam już wiesiołek na nowy cykl i dziś lub jutro pojde kupić mężowi L-karnityne :) wyczytałam, że dobry jest też Androvit na polepszenie chłopaków - słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, lekarze kazali mi odstawic po 4 dniach i zobaczyc co sie bedzie dzialo, jak cialko zolte nie zaskoczylo, to bede kontynuowac do 12tyg, wiec teraz dwa dni strachu, ale brzuch dzis w ogole nie boli wiec zobaczymy jak to bedzie , oby wszystko bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krzyczalyscie ze az was u mnie w pracy bylo slychac :) Asia nic sie nie martw, moja bratowa jest w 8 tyg i po Sylwestrze tak ja bolal brzuch, ze musiala lot przelozyc z powrotem do Londynu. To chyba normalne, ze jak fasolka sie zmeczy to daje wam o tym znac :) Grazka, ja cos mam przeczucie ze ta durna @ do ciebie juz nie przyjdzie :) odganiaj ja jak najdalej, ale nie w moim kierunku. Ja dzis zaczelam testy, smiesznie czulam sie tak jakbym ciazowy robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem. W pracy jestem, więc czasem ciężko pisać. Sylwinka cieszę się że Mała już zdrowa i że wszystko w porządku. A jak tam staranka ? :) U mnie 3 dni przerwy było, bo M chory, ale dziś już mu nie daruję :) Wyobraź sobie, że dziś pierwszy raz odkąd przestałam brać tabsy, czyli 2 miesiące, mam śluz... Taki normalny, biały. Może dopiero mi wszystko wraca do normy :) Tylko czekam jeszcze na ten płodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka wszystkie kciuki trzymamy za Ciebie :) Odtańczę zaraz taniec odganiający @ :P A jak nie tym razem, to przecież przyjdzie kolejny miesiąc. Niektóre z nas muszą dłużej czekać, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym cyklu nie miałam ani śluzu ani mnie jajniki nie bolały moje staranka były w grudniu a teraz nie ma bo mąż stale w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś szalona mówię Ci zawsze nią byłaś skończ już wreszcie śnić nie jesteś aniołem mówię Ci jesteś szalona no i piosenka jest też :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało, Bo jeden seks to dla mnie mało! Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało by mi 2 kreski w końcu pokazało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bara bara riki tiki tak jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak :D:D:D:D:D:D Kruszyna :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tylko uważaj nie spadnij na szefa bo coś mu się jeszcze podniesie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie teraz postanowiłam, ze jak zajdę w ciąże to jak urodzę to sobie zrobie tatuaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szumi gaj, szumi gaj, Skrzeczy gałązeczka, Tu mi daj, Tu mi daj, Nie szukaj łóżeczka, Tu mi daj, tu mi daj, Bo ja chłopak młody, Tu mi daj, tu mi daj, Nie szukaj wygody. Jak mu tu nie dać, Jak mu tu nie dać, Kiedy on tak prosi W rączki całuje, W rączki całuje, Spódnice podnosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, tatuaże są fajne, sama mam 2 sztuki :P Ale w takich miejscach, że po ciąży raczej nic się z nimi nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Był sobie raz Felek, co chodził bez szelek, czterdzieści butelek, w kieszeni miał. Nadeszła niedziela, on spity jak bela, Adela mu w papę, oddawaj wypłatę! Wypłata przepita, Adela zabita, a Felek w więzieniu, opala się w cieniu, i śpiewa tak: bum,bum,bum,bum, kupiłem sobie rum, pięćdziesiąt procent zniżki, do tego dwa kieliszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne są fajne :) Zrobie sobie bo zawsze mnie kusiło :D oglądam taki program Miami ink i jakie oni tam robią tatuaże, szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×