Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A ja wcinam wątróbkę bo mam za mało żelaza. Sery pleśniowe, oscypki, tatar - rozumiem, ale pasztet? hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test pokazal dzisiaj zero, jak jest owu pokazuje usmiechnieta buzke, bo to test digital:) w doopeeeee teraz bede tu rzadziej, duzo pracy mam, sprztaania i goscie przylatuja z Polski na 6 dni:] bosko!!:D pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna czemu mi stronkę zabrałaś co :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno nie powinno sie. Tak wyczytala moja bratowa w ksiazce dla ciezarnych. To nie to ze jakas szkode wyzadzi, ale doradzaja aby raczej zrezygnowac... Moja bratowa az sie skrecala na swieta... no dziewczyny rzucajcie propozycjami imion i my wam pomozemy :D U mnie tez ja wybralam imie dla dziewczynki i ukochany dla chlopaka, a jeszcze dzidzi nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja te same uzywalam! Naczekalam sie az 6 dni az pokazal buzke :) ale pokazal! Powodzenia w starankach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze jej tak! Sylwinka musi dawac innym szanse ;) Sidziala za dlugo cicho no i jej przepadla, teraz pewnie na nowa sie czai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA ta stronka to nie chcący ;) ;) chciałam poczuć to co czują te co są na podium :P :) :) :) Dorka z imionami to nie wiem a Tobie jakie się podobają to może też powiem... :) Dla dziewczynki podoba mi się : Agnieszka :) Kasia :) Natalka :) z polskich z niepolskich : Nikola .Z nietypowych : Jaśminka :) śliczne to Jaśminka ,nie? ostatnio oglądałam Super nianię i były dzieci Jasminka i Iwo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz chce dla chlopca Tomasz :) bardzo mi sie podoba wiec zoztanie raczej, a dla dziewczynki myslimy Zuzanna Elma :) Bo postanowilismy ze pierwsze imie bedzie polskie a drugie angielskie, wiec jeszcze drugie imie dla chlopca moj maz musi wymyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk Dorka, że co padnie jakaś propozycja imienia, przyrównujemy ją do naszego nazwiska i jakoś tak nie pasuje :) Albo stwierdziliśmy, że chcemy imię, które ma fajne zdrobnienie dla małego dziecka, ładnie będzie brzmiało, gdy dziecko będzie nastolatkiem, ale i urzędowo będzie git. Tak więc np Antosia odpada, gdyż urzędowe Antonina nie podchodzi nam w ogóle. No i stąd ciężki wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku lat wiem, że synek będzie miał na imię Krzyś lub Michał a córeczka Dorotka lub Amelka. Tylko czekać pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminka, cudne! Zuzia tez mi sie bardzo podoba. Moja dziewczynka bedzie Julia, juz tak z 10 lat temu postanowilam i moja najcudowniejsza przyjaciolka ma na imie Julia. Ukochany chcial dziewczynke Ruby, ale powiedzialam ze dziewczynka bedzie miala polskie imie a chlopczyl moze miec ang, wiec chlopiec bedzie Milo czyt majlo. Podoba mi sie jeszcze Haneczka i Kasia. A na drugie bedzie po babci albo Jagodka (po mojej) albo Diana po ukochanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w liceum byłam, a już wiedziałam :) I tak mi zostało do dziś :) Mojemu M też się te imionka podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze to nie będzie takie trudne .....imię dla dziecka......myliłam się :) tak ciężko coś wybrać ...bo to na całe życie :) Słuchajcie ktoś napisał ze lepiej wybrać sobie po dwa imiona dla dziewczynki i dwa dla chłopca ...trzeba wiedzieć co oznaczają te imiona.......po porodzie dopiero przypasować które bardziej pasuje i tak juz zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, rozumiem ze Dorotka to po mnie :) Strasznie lubie swoje imie bo ma tyle roznych fajnych wersji :) No to z takim imieniem to musialo ci sie teraz udac i jeszcze bedzie dziewczynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam mieć na imię Marysia - to było zdanie jednej babci albo Weronika - to było zdanie drugiej babci. A mama zdecydowała że będę Jola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna o Amelce to ja myślę bardzo intensywnie :) Baaaardzo mi się podoba to imię od dłuższego czasu, a dodatkowo niecały rok temu poznałam młode małżeństwo z małą Amelką i wpadłam w zachwyt nad tym dzieckiem :) No i ta Amelia chyba zostanie dla dziewczynki. I do nazwiska pasuje :) Jaśminka super, Zuzia też ładnie, ale moja fretka tak ma na imię i drugiej Zuzi w domu nie będzie :) A z chłopakiem jest problem. A z Amelką chyba nam tym razem nie wyjdzie, bo mąż twierdzi, że robił chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ialam na imie miec Patrycja, ale jak mnie mama ujrzala to zmienila danie na Joanna :) Wiec moze jak dziecko przyjdzie na swiat to troszku pomoze wybrac imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam jeszcze Julkę właśnie, ale ostatnio poznałam dwie Julki i mają obie tak ciężkie charakterki, że odpuściłam :) Wiem, że to nie wyznacznik, ale odechciało mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy takie imiona żeby nie powtarzały się w Naszych rodzinach :) te co wymieniłyście w większości ktoś już nazwał swoje pociechy :) a nam pozostał trudny wybór... Teraz tak popularne jest imie Maja ze ten rocznik jak pójdzie do szkoły to bedą same Maje a zero Gucia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz mi tez wmawia ze mam malego Tomeczka w brzuszku, no tak my mamy kruszynki w brzuszku a mezczyzni wiedza najlepiej coz sie urodzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam byc Zuzia i jak sie urodzilam to tata powiedzial ze ma byc Dorotka :) no wiec w sumie wszystko jeszcze w ostatniej chwili sie zmienic. Amelka - no poprostu cudne! Z chlopakami zawsze wiekszy problem :) Kasia, jak bylo na pieska to bedzie chlopak :D tak jak Sympatyczna pisala wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to powinnas poznac moja Julie i bys sie ponownie w tym imieniu zakochala! Ona jest najcudowniejsza osoba na swiecie i dlatego tez tak mi to imie pasuje. Smiesznie jak charakter kogos innego ma wplyw jak postrzegamy jakies imie. Ja nigdy bym chlopca nie nazwala Jacek, przez mojego paskudnego kuzyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, też trochę patrzę na rodzinkę, ale... moja mama miała 9 rodzeństwa, a tata 5-ro. Ze wszystkimi utrzymujemy bliski kontakt, jeździmy razem na imprezki do babci itd. Patrzę więc na te imiona które już są. Z maluchów są Marcin, Kubuś, Maja, Adrianna, Adaś, Dominik, Sebastian, Gosia, Piotruś, Kacper, Oskar, Kasia i wiele innych. Nie ma Amelki i narazie nie mówię o niej głośno, bo w tym roku urodzi się w naszej rodzinie 4 maluchy i jeszcze ktoś mi podkradnie to imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura hura hura! Nawet nieswiadomie wskoczylam na nowa stronke! Ale mi teraz jest fajowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka być może po poznaniu tej "Twojej" Julki zmieniłabym zdanie, ale sama wiesz jak jest. Niby nie powinno się na to zwracać uwagi, a jednak jak człowiekowi zapadnie w pamięć ktoś o danym imieniu to nie ma zmiłuj. A czy na pieska było czy nie, to nie pamiętam :D Tzn często kochamy się w ten sposób, ale nie wiemy dokładnie którego dnia doszło do zapłodnienia, bo żadnego monitoringu nie było (mierzenie temp., obserwacja śluzu, czekanie na ból owulacyjny itd). Mąż mówi, że złapał się za lewe jajko i powstrzymał plemniki odpowiedzialne za dziewczynkę, a wystrzelił chłopakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×