Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

:) :) mój mężuś też twierdzi że zrobił chłopczyka :) :) zawsze marzył o pierwszym synku ale jak będzie córcia to też będzie git :) Teściowa też twierdzi że noszę wnuka :) jak pójdzie wszystko po naszej myśli to to to .....będzie pierwszy chłopczyk w najbliższej rodzinie mojej i męża :) :) :) . a ja mam tylko imionka dla dziewczynek ... :))) hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już macie imiona wybrane jak ja byłam z Madzią w ciąży to ja chciałam Wiktorię a mój M chciał Magdalenę aż w końcu została Magdalena Wiktoria :) ja dla dziewczynki teraz nie mam wybranego a dla chłopca podoba mi się Dawid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przy tak licznej rodzinie jest dużo i dziewczynek i chłopców. Sprawdza się u nas jednak też taki wyznacznik - ja mam tylko brata rodzonego (żadnej siostry), a mąż ma dwóch braci (też żadnej siostry rodzonej). Jest więc duże prawdopodobieństwo że urodzi się chłopak. Tak jakoś się sprawdzało do tej pory. Mój brat ma siostrę (mnie), a jego żona dwie siostry (żadnego brata rodzonego) i mają Natalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka gratuluję stronki :) fajnie jak orgazm ,nie ? :) :) Kasia pękałam z tego co napisałaś o lewym jajku :) :) :) :) :) no nie mogę hihiihhih dobre to było.. :) Ja miałabym na imię Jasiu gdybym była chłopcem :))) oj dobrze że tak się nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna i on tak wszystkim wokół tłumaczy :) Pyta ktoś o płeć dziecka (nie wiedząc, że za wcześnie na to), a mąż odpowiada, że co prawda lekarz nie wie jeszcze, ale on w kulminacyjnym momencie powstrzymał dziewczyny i na 100% będzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie marze o pierwszej dziewczynce, ale jak bedzie chlopiec to tez bedzie przecudownie. Mojemu ukochanemu zupelnie obojetenie, podpuszczalam go aby wymusic ze pierwszego chce chlopaka, a on powiedzial ze wcale nie bo jemu tylko zalezy aby bylo! Mamy juz malego siostrzenca, wiec moze czas na dziewczynke :) Oh jakby bylo fajowo! Sylwinka, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to mój M tez ma braci i ja też mam braci i żadnej siostry :) :) :) to wiemy na 70% że to chłopczyk będzie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu sylwinka to jesteś na dobrej drodze :) Serio serio. U nas bliźniaki nie występowały nigdy. A u Ciebie szansa jest spora :) Cieszyłabyś się? Bo ja tak, ale ciąża potwierdzona 1szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna u nas ta zasada naprawdę się sprawdzała. Potwierdziła to nawet pani z poradni przedmałżeńskiej jak chodziliśmy na spotkania. Prawdopodobieństwo poczęcia chłopca jest podobno wtedy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie co pokolenie rodzą się bliźniaki :) fajnie by było :) :) M. się śmieje że będą trojaczki RAZ A PORZĄDNIE :) :) :) ...nawet moja mama miała bliźniaki ...ale zmarły po porodzie...były malutkie bardzo a wtedy nie było takich sprzętów jak teraz....teraz by uratowali :( :( :( miałabym dwie najstarsze siostry :( ..ale kto wie czy ja bym się urodziła ??? (najmłodsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, u mnie w domu to na przemian jest - córka, syn, córka, syn, córka :) U mojego M przeważnie chłopaki się rodzą. A ja mam zamiar mieć córcię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna lekarz na USG zobaczy, czy jedna ciąża czy mnoga. Mój mąż się tylko fotela trzymał, żeby lekarz jedno dziecko dojrzał. Pytał tylko czy na 100% jedno :) Teraz trzyma kciuki, żeby to był syn. A płeć poznamy mam nadzieję na USG 4D po 20tc czyli już pod koniec marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w rodzinie same dziewczyny :) I teraz moja siostra też córeczkę urodziła. Ja mam tylko siostre a moj M ma brata i siostre więc nie wiem w co trafimy. A córeczka to będzie Maja a syn Kubuś :) Tak już od lat mamy wybrane :P a w rodzienie to mamy Zosię, Emilię, Martynkę, Hanię, Antosie, Karolinkę i podobno kolejna dziewczyna w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszcie mi kochane czym smarujecie brzuszek (pytam zaciążonych), lub czym zamierzacie smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozmarzyłam po tej dyskusji o imionach... Nie wyobrażam sobie nawet jakie to musi być cudowne uczucie pierwszy raz przytulić dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mogę się doczekać naszego małego bąbla na świecie :) Oliwka niestety odpada. Po 2 tyg stosowania dostałam uczulenia :( Przerzuciłam się na preparat Gerbera, ale nie nawilża tak, jakbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - proponuję zmówić się i urodzić dziewczynki :D:D:D Mój M bardzo chciałby chłopca, niektórzy faceci tak mają. Ale jak widzi małą dziewczynkę to też mu się oczka świecą, więc jest to obojętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - może w aptece Ci coś doradzą? Czasami są fajni farmaceuci, którzy znają się na rzeczy i podpowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. MERY27...............1,12...................3.......Wrze snia.....27.....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29......1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............13............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................10............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............10.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_....................9...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........9..........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 8.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................6..............09/09/09....... .. .26...........??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł Poukładałam staraczki wg planowanej daty @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Kasia ja planuje jedno no ale jak będą bliźniaki to też dobrze pewnie że się będę cieszyć tylko zajmować się Madzią i bliźniakami to by było trochę ciężko mój M ma brata a nam się urodziła córka to wszystko zależy od plemników który pierwszy trafi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też marzy o synku, dlatego tak pierdzieli o tych jajkach :D Pewnie będzie przez moment rozczarowany, gdy lekarz powie, że noszę dziewczynkę, ale potem na 100% mu się odmieni :) Ale on tak często o synku wspomina, że w końcu ja też bym go bardzo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×