Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

chcecie i macie dużo fluidków ciążowych .............................................................................................................................................................................................................................................................................................. i stronka moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P jak mogłaś mi stronkę zabrać co :D:D Kruszyna leć szybko po luteinę mi lekarz przepisał luteinę no-spę i diphergan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym na Twoim miejscu Kruszyna poszła już do lekarza, niech przepisze co trzeba. Jesteś juz po terminie wiec zrób jeszcze jeden test i jak wyjdzie pozytywny to biegiem do lekarza. Sylwinek jak śpisz to zabieram Ci stronki :P:P:P Dorka oj bedzie się działo :D:D:D:D:D od dzisiaj przerwa w przytulankach :O chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, no-spe mam, biorę rano i wieczorem po 1 tabl. W środę dostanę luteinę i powinno być ok. Po dwóch poronieniach teraz dmucham na zimne. Pewnie lekarz jeszcze nie potwierdzi ciąży bo to za wcześnie, ale ja już wiem :) Czułam to już wcześniej :) Tak zupełnie szczerze, w niedzielę byłam w kościele z M, modliłam się żeby wszystko było dobrze... I jestem bardzo pozytywnie nastawiona :) Najlepsze jest to, że m wczoraj odsłonił mi brzuszek na dole i zaczął gadać "jest tam kto?", "halo to ja, słyszysz fasolko?" Tak się uśmiałam :D A teraz czekam sobie spokojnie, w środę mam urlop, zrobię badania na toksoplazmozę, HCV, przeciwciała itp. Wieczorem jak będę u gin to już będą wyniki. Może betę też zrobię? Powinien chyba już wyjść 2 tydzień (liczę od owulacji), bo od ostatniej @ to już prawie 6 tydz by był. Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - mój lekarz przyjmuje w środy tylko, bo to prywatny gabinet. Będę do niego chodziła cały czas, jest jednym z najlepszych lekarzy w mieście i nawet położna jest na miejscu :) Z taką opieką nigdzie się jeszcze nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kruszyna to poczekaj do środy :) 6 tydzien:) ale fajnie :):):) teraz bedzie wszystko dobrze, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma innej opcji! tylko sie nie stresuj a odpoczywaj i sie ciesz! Ten Twojo maz to jest udany Kruszyna! Bardzo sie ciesze ze sie udalo! Grazka, dawaj teraz ty, mam nadzieje ze mi sie udalo i bedziemy miec zaciazone forum! Madzia a Ty nic sie nie przejmoj ze przyszla @, teraz sie na pewno uda z nasza pomoca! Glowa do gory, kilka dni przerwy i zabieraj sie do dzialania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spałam :P Kruszyna ja biorę nospę 3*1 ja też chodzę prywatnie do lekarza mój jest taki kochany że nawet mnie wczoraj przyjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Asia, ktos cos wie? Wczoraj miala wizyte. Mam nadzieje ze wszystko dobrze i poprostu sobie spi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Mąż znów mnie opuścił i pojechał do domu remontować. Siedzę więc sama i użeram się z krzykliwymi dzieciakami, które mają ferie od dziś więc korzystają. Liczę, że czas szybko dziś zleci, bo troszkę źle się czuję (brzuch boli, kłuje, uwiera coś itd). Dziś byliśmy na zakupach remontowych - kupiona jest farba - narazie biała na podkład. Jutro dokupujemy kolor - jednak będą trzy jasne, słoneczne i jedna czerwona ściana :) Wybraliśmy też materac do łóżka. To tyle u mnie. Zmykam Was poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierotka Marysia zapomniała wkleić tabelki. STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............14............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................12............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 9.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................7...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu co u Ciebie? Jak wizyta? Ja też mam nadzieję, że wszystko dobrze:) i że widziałaś swoją dzidzie:) Sylwinek a Ty masz zdjęcie z usg? Jak tak to ja poprosze na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, ja tez chce! No cos ta Asia chyba strasznie spi! Grazka a kiedy spodziewana owu? Jak testy? Zaczynam sie troche teraz bac weekendu... Tak bym chciala aby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
kobietki (te starajace sie zajść w ciąże) jakie preparaty bierzecie tzn witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka udało się zobaczysz:) Ja tak myśle że owulacje bede miała w piątek dopiero ale testuje od dzisiaj i dzis na tescie wyszła leciutka druga kreseczka ale podobno to jeszcze nie owulacja bo ma wyjść bardzo widoczna ta druga kreska wiec czekam na jutrzejszy test :) wczoraj było przytulanko i dzisiaj chyba jeszcze też bedzie bo mąż cos zagaduje :) a ja sie wziełam za czytanie ksiązki, bo cos internet mi sie psuje :O raz jest raz nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - no oczywiście że ja też poproszę na maila :D:D:D:D Dorka - będzie dobrze, zobaczysz. Nie denerwuj się tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
ja łykam Folik ,żelazo a Mąż androvit... dobrze? jak myslicie? w sumie tak polecil lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że androvit jest dobry dla męża:) mój tez sie nad nim zastanawia wiec zobaczymy w nastepnym cyklu. Lekarz mojej siostry powiedział, że jak sie starają to oboje mają brac folik bo nie tylko kobiecie brakuje kwasu foliowego wiec idziemy w ich ślady bo mają cudną córeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
a znacie jakies zbiory witamin ... takie gotowe cos jak odpowiednik androvitu tyle ze dla kobiet , ktore warto bylo by zażywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, ja sobie spalam, bo wczoraj wrocilismy pozno i malenstwo zmeczone. Widzialam swojego skarba i jak serduszko pieknie bije i jest juz w pelni wyksztalcone.... oh takie cudowne uczucie Co do boli lekarz powiedzial ze nie sa zbyt normalnym zjawiskiem w ciazy, ale widocznie takie mam unerwienie i jak macica podnosi sie teraz do gory, to tak moze sie dziac...... bo z tego co on widzi i z badania wszytko jest super :))))))))))))) Podajcie mi swoje maile to wam wysle moje malenstwo :) p.s.Sylwinka ciesze sie bardzo ze i u Ciebie dobrze i GRATULACJE dla Kruszynki, ale ja wiedzialam, przeciez Wam mowilam o moim wielkim planie :) Teraz czas na Dorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ukochany nic nie lyka, a ja caly kompleks witamin dla starajacych sie. Tam jest z 15 roznych, w tym folik i omega3. nie biore wiesiolka. Jak sie nam nie uda przez nastepne kilka miesiecy, to wtedy zaaplikuje cos chlopakowi :) Jak na razie to umieram z ciekawosci czy nam sie udalo czy nie. Strasznie sie boje, bardziej niz normalnie, bo wiem ze trafilismy w owu! Madzia a probowalas testy owu? Grazka ja mialam te z buzkami, ale jak sie wyjelo z czytnika to byly kreseczki. Jak mialam owu, to wyszly obie bardzo grube, a przed to wlasnie jedna wychodzila cieniutka :0 Oj grazka bedzie sie tam u Ciebie dzialo! Juz uszczelniam okna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kruszyna Gratulacje!!!! 🌻 Asia super, że wszystko wporządku u Ciebie i malenstwa. Szkoda tylko, że masz te bóle... Ale wszystko jest wporządku i to najważniejsze! A ja za tydzień zobaczę moje maleństwo. Pierwsze planowe USG w UK szok :/ Ja bym chyba zwariowała tak czekając i nie wiedząc czy wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
nie próbowalam jeszcze tych testów ale dzis wybieram sie na zakupy wiec się w nie zaopatrze i bede czuwać a jak już nadejdzie czas.... to bedziemy dzialać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asia, tak podejrzewalam ze spisz! No wspaniale wiesci ze wszystko jest super! Prosze o zdjecie na dorotad80@wp.pl Asia, aby sie spelnila twoja przepowiednia! Tak strasznie bym chciala, no i mam jakas taka cicha nadzieje ze sie udalo, ale boje sie nawet myslec! Mam dosc czeste delikatne bole jak na okres, juz od kilku dni, bratowa powiedziala ze ona tez tak miala... no i jest w 12 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga dzieki, i daj znac jak po Twoim angielskim usg :) Dorka, ja tez mialam takie bole, wiec wierze ze masz fasolke i BARDZO Tobie tego zycze :) Wyslalam mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, cudne malenstwo! To okragle to glowka? Szkoda ze takie masz bole, no ale jezeli wszystko dobrze, to najwazniejsze! wiem ze jestes dzielna i zuplnie sie nie przejmujesz tylko cieszysz! nie wiem co jest w tych usg, ale one sa magiczne i tak przepiekne! jak tylko widze to nie wiem dlaczego ale od razu mi sie ryczec chce :) Wczoraj jak mi bratowa pokazala, to musialam isc do lazienki, aby nie widzieli ze oczy mam lekko mokre, bo by pomysleli ze jakas nienormalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×