Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja mam dzis dopiero 8 dc wiec do dni plodnych jeszcze troche. Ale codziennie rano mierze temp i mam nadzieje, ze to mi ulatwi sprawe. W zeszlym cyklu tego nie robilam i prawdopodobnie dlatego sie nie udalo, bo owulacje mialam pozniej niz myslalam i cykl mi sie wydluzyl o 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ide po poludniu do ginekologa, zobaczymy co mi powie. poza tym mialam zapalenie pecherza i bralam antybiotyk i musze to skonsultowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Londynie od 5 lat, tutaj nie chodzi sie do ginekologa w takich sprawach, inne jest podejscie do ciazy itd, badaniami ginekologicznymi takimi jak wymaz itp zajmuje sie lekarz w przychodni, smieszne, ale prawdziwe. Ja owulacje mam w 14dc zawsze objawowa i bolesna:) ale w tym cylku staralismy si ew 13 d i na tym poprzestalismy poki co dzisiaj 16dc co prawd amoge jeszcze sprobowac, ale moze jzu nei ma po co:] choc oczywiscie nei czuje nic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze mialam 14 dc owulacje, jak w zegasrku, ale przez ten antybiotyk wszystko mi sie przesunelo i nie wiem, jak to bedzie teraz wiec wole to kontrolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Mam pytanie. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszła mi druga kreska bardzo jasna, od tygodnia mam lekkie mdłości ale przeważnie w ciągu dnia a nie rano. czy uważacie że ta blada kreska sugeruje ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet najbledsza kreska wskazuje na ciaze, a jasna moze oznaczac, ze to wczesna ciaza i hormonu hcg jest jeszcze malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 zapewne to ciaza, ale idz na badanie krwi aby sie upewnic w 100% :):):) ale gratuluje za wczasu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka* no pewnei. ze przed nami :D ja si eciesze tym, ze kiedys to zoabcze, a wtedy kupie kilka testow i bede sprawdzac kilka razy, kupie tez test cyfrowy z napisem PREGNANT:] takie tu maja:) i schowam kilka na pamiatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie moze bedziecie wiedzialy: czy to, ze przez ostatnie 3 miesiace bralam tabletki yasmin moze w jakis sposob wplynac na plodnosc. slyszalam, ze nie powinno byc z tym problemow, ale sa rozne opinie i zbieram co kto wie na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabletek, to napisze na przykladzie kolezanki: Kilka lat brala tabletki, a po odstawieniu od razu zaszla w ciaze i to blizniacza:D Lekarz jej powiedzial, ze organizm po tabletkach troche wariuje i moze miec zwiekszona plodnosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyklejalam plasty i nie mialam plastra chyba 2 dni no i jestem jak widac w ciazy wiec po tabletkach pewnie tez bedziesz miala normalnie plodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co z ta ciaza blizniacza, niby lekarze mowia, ze jest bardzo prawdopodobne po tabletkach, ale w praktyce pierwszy raz slysze o takim przypadku jak z twoja kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w to nie za bardzo nie wierzylam:D A najlepsze, ze ona zrobila przerwe na kilka miesiecy, a ciaza to typowa wpadka, i jeszcze blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tylko przez 3 miesiace mialy mi wyregulowac cykle ale kiepsko sie po nich czulam, zaczely mi sie pojawiac "pajaczki" na nogach, krosty na twarzy, wiec odstawilam. no ale to byly tylko 3 miesiace wiec jestem dobrej mysli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a blizniaki no coz, byloby nawet zabawnie, w koncu nie mialabym dylematu czy decydowac sie kiedys tam na trzecie dziecko, bo juz bym miala trojeczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa ja tez jestem dobrej mysli:) ja mialam zawsze regularne cykle wszytsko jak w zegarku, moja kuzynka zawsze brala tabletki, odstawila bo jej facet mial wyjechac do szkocji, na dlugo, wiec odstawila pjechali na Majorce;p i tam wpadli, ale ona miala 28 lat wpadajac, bez slubu, facet wyjezdzal, zalamla sie , teraz ma 3 letnia corke:p bywa i tak, niektore si estarja latami, a inne zalamuja sie wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ale nie zakladamy, ze to od razu sie uda;p bo jesli nie to trzeba bedzie rodzic jesiania moze, a w Londynei takie lato, ze go w ogole nei ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×