Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

julka ja w pierwsza ciaze zaszlam wczesnym latem, pierwsze trzy miesiace w upaly to byl koszmar, niekonczace sie wymitoty, a jeszcze praca, brrr....:O dlatego teraz chcialabym sprobowac aby dziecko urodzilo sie latem. moze i bedzie ciezko, ale przypuszczam, ze i tak o niebo lepiej niz mialam:::( poza tym nie trzeba bedzie sie martwic w co ubrac sie zima z ogromnym brzucholem. no i dziecko mozna od razu wyprowadzac na spacer. a i ubranek mniej mu bedzie trzeba. a pozniej na swieta bozego narodzenia bedzie juz fajny polroczny szkrab;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nei zastanawialam nad blizniakami, jestem drobna i niewysoka, kurde co by to bylo:) hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa tu masz racje bo ja wlozylam malemu body i na spacer taki byl upal :) Ale jak ja sie na koncowce meczylam to nie zapomne, lezalam w wannie z chlodna woda... jesli kiedys w zyciu bede miala dziecko to marcowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka:) to fajnie, ja tu jestem od lat jedno lato bylo goraceee i piekne, reszta mnie dobijala, ale ja nei lubie zbytnio upalow:) ostatnie lato i [przedostatnie bylo zimne brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chcialam miec dziecko wiosenne, jesienne, nigdy nei bralam pod uwage sierpnia lipca, ale chyba przestane myslec o takich aspektach sprawy, bo do wszystkeigo mozna sie dostosowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam Kasie z 10 czerwca, całkiem fajny okres, można od razu bez problemu na spacerki wyjść i mielismy pełnie lata przed soba, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki A ja zaczełam staranka pod koniec sierpnia a wczoraj sie dowiewdziałam że bedę mamusią:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 suuuuper:) !!! gratulacje:) zazdroszcze Ci tego stanu:) cale 9 ciekawych miesiecy przed Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jeszcze nie moge uwierzyć:):):) mam nadzieję ze ciąża o bedzie jeden z piekniejszych okresów w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze to super okres, dlatego tak nie moge sie doczekac:) chce byc w ciazy:) poczuc co sie wtedy dzieje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iveet mam to samo, na razie czuje tylko wielka senność i brzuch boli czasem, nie mówiac o piersiach...ale nie moge sie doczekac okresu jak zobacze dzidziusia na usg i jak będzie sie wierzgał w brzuchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 moze to zabrzmi tak, jakby wciagnal mnei wielki baby boom itd, ale tak duzo znajomych jest w ciazy, albo dopiero co urodzilo, to jets ten wlaciwy czas, ja mam 26 lat od 20.10:) ale nie tylko dlatego, ze ja jeszcze nie jestem w ciazy chce byc wciazy;p taki zalazek instynktu jest, bo nie moge powiedziec, ze instynkt ze mnei jakos szcegolnei emanuje, ale to dobry sygnal, ze tego chce, chcialabym poczuc wszystkie objawy i sie tym napawac zwariowalam wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka* bo dla mnei to pierwsza ciaz, samo bycie w ciazy to bedzie cos wspanialego,:) jakos kolo 3.11 powinna przyjsc@ ale cos mi sie zdaje, ze przyjdzie jak zwykle, neiwiem czy jkeden raz przed owulacja wystarczy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chciałam, jak przechodziłam obok par z niemowlakiem w wózku to byłam strasznie zazdrosna.... A teraz jestem najszczęsliwszą kobieta pod słońcem!!!! Wierze że wam wszystkim się szybko uda, polecam łykac olej z wiesolka, mi chyba pomógł:P tylko 10 dni go łykalam, ponoc poprawia jakość sluzu, wyobraźcie sobie ze w tym cyklu nie bylo wogole czasu na przytulanka...zrobilismy to tylko raz a skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 ja tu musze sobei kupic evening primerose oil:) bo tak to sie nazywa w Uk:) wiesiolek znaczy,. nigdy tego nie bralam, lykam folik od dawna:) my mamy rzadko czas i sily na milosc:) a nei chce wywierac ciazowej presji, bo skutki moga byc odwrotne;] ja jestem zazdrosna jak patrze na kobietki z brzuszkiem;) Aniutka a ile masz lat:) sorry, ze pytam ja 26 skonczylam 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja folik łykam od dwóch miesięcy. to moja pierwsza ciąża a za miesiąc i jeden dzień skończe 24 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajny byl by prezent, jesli nie w listopadzie, to mysle, ze wgrudniu w sam raz na gwiazdke:) lece do Polski 24.12:) dzieki!! a ktory jestes rocznik 82?? 83??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona_84 urodzniki w blogoslawionym stanie jak super;) folik bralam juz od dawna. czasami pronatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 20.10 nie czuje zadnych objawowo, owulacja 21 byla bolesna cholernie:) zawsze jeden z jajnikow daje mi znac, ale od 20.10 nic nei bylo, wiec caly czas mysle, ze jednak nie jestem w ciazy;) mysle, ze bardziej sie przyloze w listopadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25:) rozpisalam sie a tu praca czeka:D ale chrzanie to;p ja jestem Waga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×