Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no my tez idziemy do remizy ale na zabawe karnawałową:) a Twoj maz niech nie odpuszcza bo w tym cyklu Wam sie uda :) ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, nie przypuszczałam że fajne serducha mogą dodać sił i wiary :D:D:D M wczoraj bardzo mocno mnie przytulił, powiedział że pragnie tego dziecka tak mocno jak ja... Że uda się napewno. Normalnie miałam basen w oczach :) Pokaz na stole dla młodej pary nie potrzebny, bo młoda już zafasolkowana jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwinka :) Jak zobaczyłam Twoje maleństwo na zdjęciu USG, to mi się łezka w oku zakręciła. Piękne przeżycia nam tu zaciążone serwują :D Idę sobie zrobić te moje gluty do picia. Obrzydliwe to siemię jest, ale wczoraj już miałam więcej śluzu na zewnątrz. Pierwszy raz od listopada! Więc działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwinka, to moje i M największe pragnienie teraz. To dzieciątko będzie dla mnie bardzo wyczekane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Długo mnie tu nie było na forum i ciężko mi nadrobić całą treść. Wróciłam z wyjazdu służbowego, cała i zdrowa; byłam na pierwszym USG, wyniki wszystkich badań mam na razie bardzo dobre, więc się z mężem cieszymy :::)) Kalendarzowo to jest trzeci miesiąc, w pracy już wszyscy wiedzą w jakim stanie się znajduję. Oczywiście postawy są różne. Najgorzej zachowuje się szefowa, która sama rodziła rok temu. To włąściwie współwłaścicielka firmy. Kiedy mnie nie ma w pobliżu narzeka, że częściej chodzę do łazienki i kuchni, przepytuje chamsko niektóre koleżanki-mężatki czy się dobrze zabezpieczają i czy nie planują w najbliższym czasie ciąży... Mojego towarzystwa szefowa raczej unika, jak mi podaje rękę na dzień dobry, to nawet wzrok spuszcza. Aha, no i chciałaby żebym naturalnie do samego porodu pracowała i jak najszybciej wracała... Jej się łatwo pracuje, bo przyjeżdża do pracy kiedy chce, wychodzi kiedy chce i ma opiekunkę do dziecka oraz sprzataczkę na pełnym etacie. Ja wiem jedno, do tej firmy nigdy nie wrócę. Gdyby nie przyjaźń z kilkoma osobami z zespolu i poczucie odpowiedzialności za pewne sprawy, to dawno bym poszła na zwolnienie lekarskie. Większość dziecwzyn jest zaskoczona jej zachowaniem. I pewnie niektóe zmienią miejsce racy zanim w ciążę zajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, Dorka masz super nastawienie, ja jeszcze nie wiem co z moimi hormonami tarczycy bede wiedziec dopiero w poniedziałek, ale jestem dobrej myśli. We wtorek gin i zobaczymy co mi powie, moze cos pomoze. mam nadz ze chociaz do swiat wielkanocnych nam sie uda ....A temp nie mierze bo jak nie bede o tym myslec co rano to bede wogule mnie myslec o dnich płodnych itd. i moze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie rodzice co raz mi tylko daja sygnały ze chcieliby zebysmy działali, a nie wiedza ze działami i nie chce im mowic ,b o mama od razu bedzie przezywac i dopytywac i sama sie przez to chora zrobi. Wiec czekamy i mam nadz ze niedługo jej powiem :) to radosna nowine , mam nadz:) dzis jade odwiedzic babcie i ciocie:) ciocie to takz kumpela ze szok tak ja kocham, normalnie najukochansza ciocia na swiecie, jest chora na raka ,ale narazie nie daje sie i za to kocham ja jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja juz od kilku godzin nie spie, ale musze do pracy dojechac :) no kruszyna poszalala i od razu banan na twarzy :) Anna trzeba pozytywnie do wsztstkiego podchodzic bo inaczej to bym sie chyba zaplakala z moimi dolegliwosciami i ilosciami tabletek jakie codziennie biore :) no ale najwazniejsze ze wszystkie super pomagaja! Ja dzis troche cierpie bo od rana strasznie boli mnie pecherz i najchetniej siedzialabym caly czas na kibelku. Wczoraj jeszcze bola mnie troche brzuch jakbym miala zaraz dostac @! Ja wcinam ciacho czekoladowe i przepijam zielona herbatke! Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sie dolaczylam, to wszystkie uciekly! Az taka zstraszna jeste :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorka :) ja niedawno wstalam,moj maz spioch ma wolne o pofolgowalismy sobie,od pon do pracy ide wiec laba sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze by zostaly gdbys sie podzielila tym ciachem :) Moje malenstwo dzis nie chcialo dlugo pospac wiec od 6 rano sie wlocze po domu i porzadki robie.... ....oczywiscie zgadzam sie z Toba Dorka, Optymizm i jeszcze raz optymizm napewno przspieszy staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wam wszystkim dobrze! Czy tylko Kasia, Kruszyna i ja biedne wysiadujemy w pracy? Juz nie pamietam kiedy ostanio mialam czas abuy sobie poszalec raniutko :) Asia, ciachem sie dziele! Pyszne, czekoladowe! Ja wlasnie pije drugi karton soku z borowek - chyba, bo dobry na pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to ja bym wolala tego soku :) :) Juz weekend sie zbliza wiec poleniuchujesz Dorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem czy nam sie uda, bo grafik jest mocno napiety. Rano w sob jedziemy odwiedzic ukochanego siostre tuz przed porodem, bo ma termin na sob :)Potem jedziemy na urodziny bratowej, wczesniej sie zaczynaja, bo ona w ciazy i nie moze pozno chodzic spac :) No mam nadzieje ze w nd uda nam sie pospac i moze przygotowac sobie jakies super sniadanko! A wy jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiosne bedzie chyba rewia mody wozkow spacerowych,tyle osob w ciazy albo zaraz po porodzie :) ja w weekend zobacze dzidzie od brata:D, jedziemy uczcic nowonarodzonego bobaska,bratowa to dzielna babka 4 godziny tylko rodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lap fluidki ciazowe podczas odwiedzin :) My jutro jedziemy do meza mamy, wiec spedzimy tam cale popoludnie, a w niedzile bedziemy leniuchowac i spacerowac z pieskiem naszym, ktory kocha snieg.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki porod 4 godz tylko wow.... U mnie w rodzinie nie ma nikogo w ciazy, a ze znjaomych to jeden porod z terminem na koncowke maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie bylo dzieci w rodzinie przez kilka lat, a teraz sie posypaly :) No i wszystkie najblizsze przyjaciolki mysla o bobasie :) Fajnie ze tak sie wszystko w jednym czasie skalda, to jak mi sie niedlugo uda to bede miala z kim sobie spacerowac i sie spotykac! Asia, to jak jestes jedyna to radosc musi byc niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ty juz tez powoli szykuj domek dla fasolki ... :p a co tam w wielkim swiecie w London City?milo wspominam pobyt tam,ale czulam sie jak na filmie mieszkajac tam (1 miesiac),ciagle odglos syren policyjnych,fruwajace helikoptery,kolesie lezacy na autach i palący trawe hihi (na Brixton tak bylo)choc mieszkalam gdzieindziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie to prawie same chlopaki, wiec raczej nie w glowie im dzieci narazie, choc mysle ze ich dziewczyny juz by chcialy.... moze im sie zachce jak zobacza moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w malutkim angielskim miescie i nie wyobrazam sobie mieszkac w Londnie..... za duzy haos jak dla mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Planów na weekend nie mam żadnych, M na uczelni, ja w domku posprzątam, ugotuję, wypiorę itp, nic ciekawego. W niedzielę pojedziemy do mojej mamy, wahadełko muszę przecież zmolestować i przepytać :):):):) Ciekawe co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ludzi juz tam wyjechalo :(moja najlepsza przyjaciolka m.in ,ale sporo tez wrocilo ,pewnie teraz zaluja bo kryzys jak sie patrzy asia-to ladnie musisz tam miec,tez bym spokojniejsze miasto wolala musze mykac, narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×