Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej dziewczny, ja wstalam tez juz ladnych godzin temu, ale zalatwialam mnostwo spraw :) Dorka, Kaska dala Tobie super rady z wit C i zurawina, rumianek jest tez dobry, dziala p/bakteryjnie, mozesz zrobic napar i dodac do kapieli, no i grzej ten pecherz.... Ciekawe coz tam u Mery?? Jak sie czuje? hmmmm No i Slwinka jeszcze nie zajrzala.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka teraz sie spioch zrobila :D:D:D ide wlasnie wziac goroaca kapiel i pije caly dzien sok zurawinowy, na szczescie bardzo lubie :) Kasia hormonki szaleje, ale dobrze ze nam to zawsze szybko przechodzi :D:D:D dzieki za rade dziwczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa sie wyjasnila jedna I na tescie-dobrze sie przyjrzalam a po paru godzinach znow taka blada druga(ale sprawdzac nalezy do 10min)wiec ta druga sie nie liczy :p hmm wahadelko mi to przeciez wywrozylo ze jeszcze nie teraz ;) syla- mnie tez to czeka nie martw sie,co sie odwlecze... asia-ja nie uwazam ze branie tablet i picie % w ciazy jest ok,wiadomo ze wtedy zaszkodzic podwojnie mozna pozdrawiam i zycze milego dnia :D polusia- zapomnialam napisa-cudne te zdjecia z usg!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale mnie uszy piekły nawet wiem dlaczego:P bo mnie wołałyście o nie spałam do 10 a później wzięłam się za sprzątanie a teraz usiadłam przed kompem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwinka :) A ja właśnie zmykam do domku. Znajomi nie dzwonią narazie więc chyba dziś będziemy odpoczywać. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, mam nadzieje ze jak mi jedna krecha wyjdzie, to bede taka wyluzowana jak ty :) A kiedy ci wyszlo wahadalko, bo juz nie pamietam??? Sylwinka jak zwykle nie moze na pupie usiedziec ;) ja mialam sprzatac, ale przez ten glupi pecherz mi to nie wychodzi :( siedze teraz z goroca butla, a tu zaraz trzba sie szykowac do wyjscia na urodziny bratowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto?? Ja już na nogach od 7:45. Znajomi w końcu zadzwonili i pojechaliśmy na stare miasto do knajpy na kawkę, piwko i pogaduchy :) Dziś jedziemy prawdopodobnie na urodzimy pewnej uroczej 2 letniej damy. Czekamy tylko na telefon i po 15 ruszamy :) A Wy śpicie? Hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem... niedziela, lenistwo, czas wolny od pracy... Ale ile można?? Już południe minęło. ŚPIOCHY WSTAWAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalalala. Pośpiewam sobie :D Fluidki 🌼 🌼 🌼 Już prawie 14 a Was nadal nie ma. hmm... My po pracy zbieramy się jednak na urodziny małej. Bierzemy Psiaka (fretkę o takim imieniu :D), bo młoda kocha zwierzaki :) No, może do 15 któraś się pojawi, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie z Wami dzisiaj pogadałam, że hoho :D Zbieram się do domku na mały obiad i jedziemy na urodziny. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam awarie komputera więc jestem u sąsiada i napisze pare słów co u mnie Wszystko jest ok byłam u lekarza pęcherzyk ciążowy jest ale za 2 tygodnie idę znowu żeby wszystko dokładnie potwierdzić Czuję się nie najlepiej boli mnie brzuszek mdli i dopadła jakaś dziwna biegunka odezwie się jak naprawią kompa pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, gratulacje, mdłości oznaczaja, że Dziecko [rawidłowo się zagnieżdża::)) Zgodnie z Waszymi podpowiedziami pytałam obrączki o płeć dziecka i obrączka wskazała, tak jak sobie tego życzyłam - że będzie chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, to bardzo sie ciesze, ze wszystko OK, ze tylko dolegliwosci ciazowe Cie dopaly :) K mam nadzieje ze przepowiednie sie sprawdza :D:D Ja dzis jakos w dziwnym humorze bylam, caly dzien jakas przybita i smutna, zupelnie bez powodu, wiec dlatego nic nie pisalam. Juz mi lepiej i ukochany piecze mi jablecznik na rozweselenie :D:D:D:D Szkoda ze juz weekend sie konczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery cieszę się, że wszystko w porządku. Ja niestety też przeżyłam dzisiaj awarię kompika :/ NIestety straciłam mój referat i nie wiem czy koleżanka ma mój wydrukowany oryginał - czekam na wiadomość od niej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Mery witaj w klubie mnie też starsznie mdli ale pije wieczorem mleko tak jak Asia i jest lepiej o tyle, że nie budzą mnie o 2 w nocy a o 4-5 :) ale za to wieczorami czuję się świetnie :):) Powiedzieliśmy rodzinie w piątek, że bedzie potomek :)najpierw jeszcze wieczorem zrobiłam trzeci test i wyszła druga bardzo mocna kreska :D nasi rodzice zareagowali tak samo :) Bardzo sie ucieszyli, moja mama to miała łzy w oczach :) w sobote rano przyjechała moja siostra i dałam jej pudełeczko żeby zobaczyła czy bedzie mi pasowac do sukienki ten łańcuszek a w pudełeczku był test ciążowy :) .... słyszałyście ten pisk jak go zobaczyła? Na imprezie było super :):) o 2 zle sie juz czułam ( moja godzina:O) i wróciliśmy do domu :) Dorka ja trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :):) Kruszyna a Tobie jak minął weekend? :P💤❤️ :D:D:D Dla reszty staraczek i zaciążonych 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Grażka! Jak miło że już ktoś jest :) Ukrywałam się żeby nie być pierwszą :P Nawet sobie nie mogę wyobrazić reakcji Twojej rodzinki, szczególnie rodziców, piękne uczucie pewnie :) Weekend minał mi pracowicie, w sb byłam w pracy, potem do domku, sprzątanie, pranie itp. Niedziela leniwa, nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! U mojej mamy nie byłam, bo pojechała do rodzinki, także wahadełka nie miałam :( Może uda mi się dzisiaj ją odwiedzić wieczorem, to będę o Was pamiętała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z internetem :O Kruszyna a jak temperatura? Ja zaraz zmykam do mamy tylko czekam az siostra przyjedzie. jutro cały dzien nie bede miała komputera bo mąz bierze do pracy :O bede pozniej, papa :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka Koteczek kazał przekazać że Ci gratuluje 🌻 mdłości jak mdłości ale niech mąż czaka na zachcianki ciężarnej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia gdzie jesteś ja rzeczywiście nie umiem usiąść na pupie jestem energiczną osobą i wszędzie mnie pełno :D:D:D ja też trzymam kciuki że nie przylazła 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie umiem wejsc na Twoj wykres :( Sylwinka podziekuj Asi za gratulacje :) a jak Ty sie czujesz? ja narazie zachcianek nie mam wiec maz ma jeszcze spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dla Ciebie 🌻🌻🌻 ja na temperaturze się nie znam bo nigdy nie mierzyłam ale ten śluz oznacza dni płodne więc ruszaj do ataku na banana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna chyba dni płodne sie zblizaja :):):) ja mam nadzieję, że ten cykl bedzie dla Ciebie szczesliwy :):):) zmykam bo siostra juz jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to już mnie nie widzi 😭 zabrała stronkę i poszła sobie :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, juz jestem dzis w lepszym humorze niz wczoraj :) Grazka, cudna reakcjia, a super pomysl z siostra :) Kruszyna, mi sie wydaje ze to nie jest jeszcze plodny sluz, tylko taki przed. sluz podczas owu jest chyba mocno ciagnacy, ale ja taki jak ty opisujesz to mam tuz przed. M sie nic nie przejmuj, przejdzie mu, pewnie sie tez stresuje! A Sylwinka, jak sie czujesz? Mi jeszcze tydz czekania zostal, czasami mam mysli ze sie teraz na pewno udalo, a zaraz mi sie wydaje to calkowicie nierealne.... Kusi mnie aby zrobic test w czw, bo idziemy na romantyczna kolacje, ale wiem ze to za wczesnie. Ale jak nie w czw to juz nie robie, bo w pn mam wizyte u gina i ona juz wszystko wypatrzy... Nie chce robic testu w pl jak nie bedzie ukochanego a lece juz w pt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×