Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A ja kocham Londyn! Uwielbiam jak duzo sie dzieje i jak tylko sa checi to mozna robic co dusza zapraginie :) Przez ponad rok mieszkalam w samym cenrtum kolo kola, i szczerze po pewnym czasie mialam juz dosc ciaglego tloku, wiec jak kupowalismy mieszkanie to juz w spokojnej dzielnicy, troszke od centrum, gdzie sie rodzinki z dziecmi osiedlaja. Mam kolo siebie 3 parki, place zabaw dla dzieci i nawet maly strumyczek, wiec czuje sie jakbym nie mieszkala w Londku :) no i do rzeki mam jakies 5-10 min a tak jest pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie boje wrozenia kruszyny... bo tak jak pisalam fajnie jest uslyszec to co sie chce :) a jak kruszynie inaczej wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi inaczej wyjdzie to będę po prostu szczera :) I niczego nie brać do serducha, to ma być zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cicho siedzę bo cały czas leże w łóżku :O Boli mnie brzuch i wziełam no-spe do tego tak mnie mdli, że zwariować można :) ale wszystko przeżyje żeby tylko z dzidzią było wszystko ok. Dziewczyny w którym tyg ciąży pierwszy raz poszłyście do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cicho siedzę bo cały czas leże w łóżku :O Boli mnie brzuch i wziełam no-spe do tego tak mnie mdli, że zwariować można :) ale wszystko przeżyje żeby tylko z dzidzią było wszystko ok. Dziewczyny w którym tyg ciąży pierwszy raz poszłyście do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, zartuje :D:D:D:D:D Kruszyna dopiero smiesnie bedzie jak wyjdzie tak samo! Ja kiedys slyszalam ze mozna tez wrozyc zlota obraczka na nitce ;) Dziwczyny sprawdzcie czy bedzie chlopiec czy dziewczynka, suri masz gdzies swoje wahadelko aby sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszna tylko tak zrob zeby te wrozby sie spelnily :) Dobrze ze bedziesz w domku, bedzies miala duzo energii na przytulanki jak M do domu wroci :) :) Ja mieszkalam w Derby , miasto dosc duze, ale nie wielki i zaglosno mi bylo, wiec 2 lata temu sie przeprowadzilismy sie do malutkiego miasteczka, spokoj, cisza, piekne parki, rzeczka, mozna spacerowac i spacerowac i slyszec wlasne mysli, a jak poszalec to do dwoch duzych miast z 10-15min wiec super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka odpoczywaj! Dzidzia sie zadomawia i robi troche spustoszenie! Mam nadzieje ze szybko wszystko przejdzie :) Moja bratowa poszla w 4 tyg. potwierdzili ciaze i kazali przyjsc na szczegolowe badania w 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja byla w 7 tyg pierwszy raz, serdusko piekne widzialam... Co do mdlosci to pamietaj zeb jesc, czesto, a malutko, choc wiem ze z barkiem apetytu to ciezko, ale jak sie je to jest lepiej... Poza tym mi na mdlosci pomogl manadarynki, herbata imbirowa, i ciagle przezuwanie czegos..teraz juz sie uporalam z mdlosciami, czasem sa wieczorem ale wtedy 2 mandarnki i pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ukochany chcialby sie wyprowadzic do Szkocji pewnego dnia i miec domek z dala od swiata z najpiekniejszym widokiem.... ale ja nie wiem czy ja sie nadaje... Ja uwielbiam jak duzo sie dzieje, stara sie mnie przekupic, ze bede mogla miec duzo pieskow, ale chyba sie nie dam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w pracy, pogoda straszna...boli mnei gardlo, lecze sie, jutro wolen, zalatwim kilka spraw, sprzatam, wpadam do przyjaciolki na kawe, pozniej dom i kolacja dla gosci:) to na tyle;] a co do Londynu, to mieszkam tu chyba juz 4 lata i jest ok! Mam znajomych, dobra prace, mieszkanie...ale ni emoge sudiowac mojego ukochanego lesnictwa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka: Mi się udało wpaść do ginekologa prawie zaraz po tym jak test pokazał dwie kreski, był to 3 tydzień, licząc od poczęcia Dziecka:) Dorka_L: My juz się nie możemy doczekać kiedy lekarz potwierdzi nam płeć. Na 13 marca mam termin na USG genetyczne, może już wtedy uda się płeć dostrzec? To będzie czwarty miesiąc. A jak to się wróży z obrączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka a Ty kiedy myslisz zeb pojsc do lekarza? Dorka Szkocja jest piekna, moglabm tak zyc jak Twoj ukochan sobie wmarzl, ale obok akiegos duzego miasta zeb zawsze moc wpasc na chwile na szalenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraczke zaiwsza sie na normalnej nitce i czeka az sie sama rozhusta. Jak kreci kolka to odp jest (chyba) tak, a jak sie buje to odp jest nie (nie do konca jestem pewna, czy przyapdkiem nie jest odwortnie :) Zadajesz pytanie - no czy teraz bede miala chlopca i czekasz az sie obraczka zacznie ruszac. nie mozesz ruszac reka. bedziesz sprawdzac czy chlopczyk, czy dziewczynka :) Z babcia tak kiedys dla zabawy wrozylam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp bo zastanawiam się kiedy iść. Wiem, że mojej siostrze potwierdził ciąże w 6 tygodniu. Martwie sie tym bolem brzucha, mąż kazał lezec wiec leże i juz dostaje do głowy :O Asiu własnie wiem że jak zjem cos to na chwile przechodzi ale na nic nie mam ochoty :O dziwna jestem :D:D:D ciakawe jak jutro przezyje tą impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obrączką wróży się tak: zawieszasz złotą obrączkę na własnym włosie, wkładasz ją do szklanki na przykład, tak żeby luźno dyndała w tej szklance. I zadajesz pytanie, np ile będę miała dzieci. I tyle razy ile obrączka uderzy w szklankę tyle bobasów będzie :D W mojej rodzinie to się sprawdziło czterem kobietom :D Innych sposobów wróżenia z obrączką nie znam, ale może ktoś inny napisze coś ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem ze jest przepiekna, bylam kilka razy, bo moj ukochany sie urodzil w Edynburgu i wakacje w dziecinstwie spedzal na isle of sky. Tam jest przecudownie, ale ja chyba wolalbym tam miec domek i jezdzic na wakacje a nie mieszkac :) no zobaczymy, jak na razie sa to tylko plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka najlepiej isc w 6-7 bo lekarz juz robi wted usg i ladnie wszstko widac... Nie jestes dziwna, to normalne, tez tak mialam mdlilo a jesc sie nie chce, zmuszxalam sie po prostu, a brzuch mnie bolal strasznie od 5 do 7 tyg, i nie wazne cz lerzalam cz chodzilam :( a teraz juz spoko, pobolew czasem jak za duzo cos robie a tak luzik.... Grazka odpoczywaj i mysl duzo poztywnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, wypróbuję dzisiaj oba sposoby z obrączką. Jesli chodzi o ilość dzieci, to marzy mi sie czwórka, najlepiej dwóch synków i dwie córki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac, ze Asia sie juz lepiej czuje bo od razu czesciej bywa :) No wlasnie ciekawe jak jej zelazo! Pewnie zapracowana! A jak Mery sie czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu duzo odpoczywam i mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze :) nie umiem sie doczekac az lekarz potwierdzi ciąże :) a ja z obrączką znam tą wróżbe co /Kruszyna napisała i taką, ze też wiesza się obrączke na swoim włosie i nad lewą reką trzyma i jak się obrączka huśta na boki to bedzie chłopczyk a jak robi kółeczka to bedzie dziewczynka :) własnie sobie wywróżyłam syna :D i dwójkę dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wywroz mi :) czy bedzie pierwszy chlopczyk czy dziwczynka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak, zapomnialam ze to trzba nad raczka :) Grazka to szczesliwa ze chlopczyk? Twoj chcial chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wyszedł dla Ciebie chłopczyk :) hehe ale nie było Twojej ręki wiec reklamacji nie przyjmuję :P Mój mąż bardzo chce syna :) wczoraj kazał mi patrzec z nim na mecz bo syn ma wiedziec co dobre :D ciągle mówi o chłopczyku, że bedzie z nim grac w pilke i chodzic po górach :) ciekawe co zrobił? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście z córci też sie bedzie cieszyc ale jego marzeniem jest miec syna :) ooo i stronka moja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to dobre i co patrzylas??? Ja chyba zwariuje z samymi chlopakami w domu i ciaglymi meczami, bo ja bardzo nie lubie pilki :) Smieje sie, chyba nie ma piekniejszego widoku, jak tata z synkiem ekstytujacych sie pilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam troche i nawet nie wiem kiedy zasnęłam :D:D zobaczysz jak za niedługo Twój M zacznie wymyślać :) bo ja wiem że za chwilke bedziesz zafasolkowana a zaraz za Tobą Kruszyna, Anna i cała cała reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×