Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

kruszyna - Tobie wahalo na piekny miesiac maj:) i najlepsze ze potem jak spytalam o miesiac porodu dla was to tez wskazalo miesiac,ktory by pasowal,czyli 9 miesiecy pozniej (sama na poczekaniu w glowie bym nie obliczyla tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Dorka, racja. SURI Ty nie udawaj że mnie nie słyszysz tylko pisz prawdę co wyszło :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko please!!!,traktujcie to z przymruzeniem oka!!!:)co by reklamacji do mnie nie bylo hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nie ten cykl, to sie uda w nastepnym :) moj jak zobaczyl zdjecie malenstwa przyjaciol, to powiedzial ze chyba sie pozadniej zabierze za te starania... nie wiem co mial na mysli :) suri, no to jak wszystko sie spelni, to bedziesz nam wszystkim wrozyla :D:D:D:D A sobie wrozylas? kiedy Ci wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - dopisz, że reklamacji nie przyjmujesz :) A jak mi się teraz uda to ja reklamacji nie złożę napewno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie najbardziej lapy trzesly jak sobie wrozylam,ale tak blizej marca cos,czyli w tym cyklu jeszcze nie(ale chcialabym sie mile rozczarowac ;) chociaz kto wie,moze na tych sikanych testach zaoszczedzimy jak dobrze wywahalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, a kiedy masz nastepna wizyte u gina jak sie teraz nie udalo?? Oj ja tak trzymam ze ciebie kciuki, bo ty jak grazka, ciagle serduszkujesz ze swoim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak mnie nakręciłyście, że jak będę u mamy w najbliższych dniach to sprawdzę wróżbę SURI dla kilku z nas :D:D:D Suri, jak Ty czytasz wahadełko? Zadajesz pytanie i patrzysz w którą stronę się kręci, czy uderzasz o szklankę i liczysz miesiące? Bo chcę tą samą metodę zastosować, żeby rozbieżności za dużych nie było :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, nie dosc ze wywrozylas kiedy kto, to jeszcze wiemy ze nie bedziemy miec wczesniakow :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mam czekać, jak @ się nie pojawi do 40 dc to mam iść do gina i będziemy wywoływać @. 40 dc minie mi 8 marca, @ powinna być najpóźniej 4 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mam czekać, jak @ się nie pojawi do 40 dc to mam iść do gina i będziemy wywoływać @. 40 dc minie mi 8 marca, @ powinna być najpóźniej 4 marca. Boże, tożto 40 dni wytrzymać trzeba, MASAKRA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mam czekać, jak @ się nie pojawi do 40 dc to mam iść do gina i będziemy wywoływać @. 40 dc minie mi 8 marca, @ powinna być najpóźniej 4 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mam czekać, jak @ się nie pojawi do 40 dc to mam iść do gina i będziemy wywoływać @. 40 dc minie mi 8 marca, @ powinna być najpóźniej 4 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mam czekać, jak @ się nie pojawi do 40 dc to mam iść do gina i będziemy wywoływać @. 40 dc minie mi 8 marca, @ powinna być najpóźniej 4 marca. Boże, tożto 40 dni wytrzymać trzeba, MASAKRA :( Serduszkujemy często, jak ochota jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko aktualizuję tabelkę. Nie odzywałam się prawie 2 dni i nikt nawet o mnie nie zapytał :( STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. agi26................31.01.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ni ma dziadostwa;) kruszyna- z tym wahadelkiem byla dolaczona ksiazka z tablicami,jedna tablica to pytanie o przyszlosc,przeszlosc i terazniejszosc,jest wyznaczone pole,zadaje sie pytanie i patrzy sie w ktore pole wahadelko najbardziej leci poszukamw necie moze takie plansze tez sa spytaj koniecznie z tego wahadelka od mamy o nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mama ma wahadełko bez tablic żadnych, dziwne... Ale moze dlatego że jest już bardzo stare i wysłużone, może kiedyś były do niego tablice :) Poszukaj i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto Kasia, przeciez wczoraj nam pomachalas :D Kruszyna, to duzo czekania, nie ma co ukrywac, ale pociesz sie ze jak nie dostaniesz a nie udalo sie to bedzie juz ostani taki cykl, a potem bedziesz miala tak jak ja co 25dni i wszystko bedzie pod kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jak remont? I tlumacz sie dlaczego nas nie odwiedzalas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. agi26................03.03.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dzięki za 🌼 Dorka wczoraj to Ty jakieś przywidzenia miałaś :D Nie było mnie wczoraj calutki dzień, a machałam przedwczoraj :) Wczoraj byłam u koleżanki cały dzionek. Co do remontu, to są zerwane deski w "kuchni", a my pakujemy w pudła wszystkie nasze pierdoły i wynosimy na strych, żeby móc zrywać podłogę w sypialni. Także powoli do przodu. Wybraliśmy też karnisze i firanki. W poniedziałek idziemy zamówić i montować w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. agi26................03.03.09................Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie takich tablic znalezc w necie,ta moja nazywa sie wehikul czasu powella, ale samemu pewnie tez mozna to zrobic,narysowac takie polkole,podzielic je na miesiace,na srodku na dole okrag narysowac-od tego miejsca ruszac sie zaczyna wahadelko i potem pokaze na dany miesiac szkoda ze skanera nie mam bo bym przeslala taka plansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-mysmy wczoraj byly sparalizowane i powalone tworczoscia kruszyny:) wiersze pisala i proze,cos pieknego,mowie Ci :) oszczedzaj sie z brzuszkiem przy tych remontach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kasia, zwracam honor... Ten czas tak szybko leci. Juz pamietam, wczoraj na kafe z jakas nowa dziewczyna pisalam. Kasia, znalazlas karnisze taniej, bo pamietam ze szukalas. Ciekawe co u Sympatycznej? Dlugo juz nas nie odwiedzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna wczoraj byla najlepsza z poezja! Nasmialysmy sie jak nie wiem! Mam nadzieje ze wroci wena niedlugo i znow nas bedziesz zabawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×