Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no nic:] poprawilam. ale dwa razy mi wskoczylo:) sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna słuchaj Dorki bo ona prawde mówi co do tych policystycznych jajników, juz chyba pisałam, że koleżanka mojej siostry miała i po lekach zaszła zaraz w ciąże i ma termin na marzec :) wiec głowa do góry :) Ja wiem, że tabelki staraczek za niedługo nie bedzie :D zostanie tylko z zaciązonymi :) Dzięki za gratulacje:) Suri ładnie mi wywróżyłas :) a wyszedł chłopczyk czy dziewczynka? Asiu ja myśle, że owulacje miałam przed testowaniem bo przez 2-3 dni wychodziła mi słabiutka druga kreska wiec wczesniej mogła byc mocniejsza. Jak narazie Twój cudny plan się sprawdza:D mów szybko kto następny?:):) A ja sie dzisiaj poszłam obciąć i jestem bardzo zadowolona :):) ciekawe co M powie jak mnie zobaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............31.01.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 agi26................03.03.09................Lo nd yn. .....26 ........0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................13............06.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............13............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................9.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............7..................?....................25... .......??? A troche uporzadkowalam tabelke, bo mi sie nudzi w przerwie w pracy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurysza dała czadu wczoraj. To racja :D Poezja pierwsza klasa. Dla grażki gratulacje :) Fajnie, że u kolejnej z nas rośnie maluszek w brzuchu. Lolcia - cudny maluch. I jaki już duży :) Szkoda, że mój lekarz nie robi co wizytę USG bo chętnie bym swojego zobaczyła, ale może lepiej, że ma mniej tych naświetlań. Dorka - karnisze znaleźliśmy tańsze. Jedne na aukcji, a drugie u nas w mieście w innym sklepie. Weźmiemy te od nas. Cena ta sama a od razu można zabierać i montować. Uszyją nam też firanki (skrócą, wszyją taśmę itd) za niecałe 100zł (9m firan), a tamta pierwsza firma chciała 250zł za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak jadłaś dużo bananów to będzie chłopak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze poszukaliscie i juz od razu zaoszczedziliscie! A wracajac do policystycznych jajnikow, to nie choroba, ale uroda jak to moja gin powtarzala mi wiele razy! tylko je trzeba delikatnie pobudzic i juz dzialaja. Najwazniejesze ze nie ma powaznych schorzen, niezdrowych pecherzykow itp. Wszystko jest zdrowe, tylko leniwe :D:D:D:D To tak jak my sie rano budzimy i musimy sobie kawke wypic, aby oczka otworzyc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka-krecilo mi kolka na dziewczynke :D ciekawe ile z tego sie spelni... ;) ja narzie uciekam od kompa papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri idzie dalej wrozyc! Jak sie spleni to sobie wywroz numery lotto i bedziesz milionerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka prawda jest taka, że na banany to ja patrzec nie mogłam w tym miesiacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to super! ja sie ciesze ale M pewny jest ze chłopaka zrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty dorka-teraz na sabat czarownic lece :p hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka jak nie bylo bananow to nie bedzie chlopaka :) Sylwinka wie najlepiej!!!! :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć że ja jadłam banany to jeszcze siedziałam na jednym to 100% chłopak będzie :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala aby ktos mi zrobil omlet z dzemem truskawkowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Po 16 uciekam do lekarza. A teraz lekko zajęta byłam bo była babka i drukowałyśmy 3 egzemplarze pracy mgr, potem oprawiałam itd. Schodzi się z tym długo i dlatego mnie nie było. Ale okno kafe cały czas otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala USG, czy beda ci zelazo badac? Fajnie masz ze wczesniej wychodzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG chyba nie zrobi. U nas nie robi się go na każdej wizycie jeśli z ciążą jest wszystko ok. Lekarz nie widzi potrzeby ciągłego naświetlania malucha. Tak naprawdę to nie wiem, po co tam idę. Miałam się zgłosić za miesiąc, więc idę. Pewnie da skierowanie na morfologię, żeby to żelazo poobserwować, spyta jak się czuję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moze dobrze ze nie ma USG, bo jak wszystko dobrze, to tak jak mowisz nie ma potrzeby ciaglego naswietlania. Tutaj tez robia USG chyba dwa albo trzy razy. Dobrze, ze masz takie kontrolne wizyty i oby kazda sie wydawala zuplenie bez sensu, bo to znaczy ze wszystko super z dzidzia i Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że wszystko jest ok. Następna wizyta w połowie marca - USG 4D. Zobaczymy maluszka w całej okazałości i mam nadzieję, poznamy płeć :) Jeszcze z godzinka i jadę. Naczekam się w poczekalni oczywiście, ale cóż. Takie uroki wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ma być na płytce nagrane. Ale fotki też pewnie będą. Nigdy nie byłam i nie mam pojęcia jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzialam dzidzie znajomych w 4D, wyglada super! Oni mieli dosc pozno robione wiec widac juz pelnego bobaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja byłam na takim badaniu z moją siostrą i jest to cudowne przeżycie :) moja siostra dostała płytke z badania i zdjęcia tez :) Ona była w 16 tygodniu i 21:) Ja byłam tylko na tym w 16 tyg bo w 21 to już szwagier wzioł sobie wolne :) Dziewczynki ja wyprałam, zrobiłam obiad i ide spac bo ledwo na oczy widze. Bede jutro rano 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka my idziemy po skończonym 20-tyg, także będzie już widać wszystko dokładnie napewno :) No, zbieram się. Będę jutro. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ciezarne spia, staraczki szaleja, a ja sie nudze w pracy... Wczoraj mielismy przyjecie, wiec wszyscy maja dzis kaca, poza mna :D:D:D wiec ogolnie nie ma za duzo pracy ;) A jak jest nudno to czas wolno leci :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×