Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

anna i Suri dostaly, z tego co soe nie myle... no i Syla tez :( dziewczyny daty musza pozmieniac, no i znow zabierac sie do roboty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30..............29.01.09................W-WA.. .......29........1 anna999............10.03.....................Lublin ........26.........0 MERY27...............31.01...................Wrz e snia....27........1 Grażka23...........05.02.....................woj.śl ąskie...23........0 milka czekolada....07.02.09................Sieradz....... 2 6...... S.U.R.I..............9.02.......................śląskie. ... ........30......0 magda//.............14.02.09...............Krakó w........23........0 Dorka..............18.02.......................Londyn... .....28.......0 agi26................03.03.09................Lo nd yn. .....26 ........0 Kruszyna2008.....04.03.....................Bielsko...... . ..23........0 ZACIĄŻONE: NICK....................TC......... TERMIN PORODU .....WIEK........PłEC żabka24................17...........10.07.2009....... .....24...........??? Kasia.T21..............16............27.07.2009....... .....26...........??? lolcia26................15...........02.08.2009....... .....26...........??? Polusia86..............14............08.08.2009......... ...22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009.... ....29...........??? Sympatyczna79...... 10...........19.08.2009 ............29...........??? aska.osa................10.............09/09/09........ ... .26...........??? Sylwinka 25.............8..................?....................25... .......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tyg jak mąż będzie miał wolne to pojadę do Słupcy do swojego zaufanego lekarza ale jak wyliczyłam datę porodu na necie to wyszło 18 wrzesień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie mieszam, suri chyba napisala w pt albo sob, ale podejscie ma super i zupelnie nie byla zalamana, przynajmniej ja tak wyczytalam z jej postow. Napisala ze wahadelko nie przepowiedzialo tego cyklu :D Magda juz sie do nas przez pewiem czas nie odzywala.... Mam nadzieje ze wszystko OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Sylwinka, to bedzie waga :) Pol mojej rodziny to wagi, super ludzie :D:D:D:D:D:D No dziewczyny nas opuszczaja, wpadna, popisza i chyba im sie nudzi i odchodza, ale najwytrwalsze zostaja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlsanie mam przerwe i wcinam szarlotke na lunch :) Ktoras ma ochote, bo duzo mam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) Dorka, Kruszyna uda Wam się :):) Dorotce to juz sie udało :):):) wierze w to bardzo :) Asiu odpoczywaj, duzo odpoczywaj :) mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie i lepiej sie poczujesz :) A jak się Kasia dzisiaj czuje? co z Sympatyczna? i tak jak dziewczyny pisały z Milka? Sylą i całą całą reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedula z tym siemiem jestes! to musi byc okropne :) ale jak pomaga to pij :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a jadłaś wiesiołek? nie musiałabys sie tak meczyc bo połykasz i czekasz na rezultaty :D u mnie wiesiołek spisał się na 5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takie złe to siemię, można się przyzwyczaić :) W szczytnym celu przecież :) Ale jeszcze tylko parę dni, a potem przerwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - z wiesiołkiem nie próbowałam. Mam nadzieję, że już nie będę musiała :D:D:D No chyba że coś pójdzie nie tak, to wtedy spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzis w radiu cos słyszałam :) O Tobie mówili ale nie powiem Ci jeszcze co :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie kracz! Zadnych blizniakow! Ja chce tylko jedna mala dziewczynke, no moze tez byc malutki chlopczyk :) Kruszyna Jak tak dalej bedziesz serduchowac, to ty bedziesz miala blizniaki! Grazka, a moze Tobie dwie fasolki rosna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie serduchujemy już tak często, tzn nie codziennie :P Zdarza się przerwa 1 lub 2 dni a to dużo :D:D:D Za to nie chcę M namawiać na ❤️, wolę jak oboje mamy ochotę i tak to wychodzi potem, że na 30 dni miesiąca serduchujemy przez 26 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, to nie wiem ile dla Ciebie jest duzo :D:D:D:D:D:D 26 dni w miesiacu, to nie ma sily aby przepuscic owu! To sie na pewno uda! Kruszyna, to ja tobie nie zycze fasolki, ale dwoch na raz! Chlopca i dziewczynke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze spacerku z pieskiem i z zakupów :P Po drodze musiałam wstąpić do babci, bo tak mi się słabo zrobiło, że nie doszłabym do domku :/ Teraz powoli się biorę za obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to nie za dobrze! Moze sobie odpocznij a potem sie za gotowanie zabierz! Cos nasze ciezarne dzis slabo, no moze poza Grazka :) A gdzie Kasia??? Nawoluje CIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×