Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mi dla chlopczyka podoba sie Dawid i Paweł :) dla dziewczynki moze Karolinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczynki, kiedy można zrobić test z krwi beta HCG żeby był wiardygodny??? Tak się zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziewczynka bedzie Julia, a chlopczyk Miles. Postanowilismy miec dla dziewczynki polskie imie a dla chlopca angielskie, aby bylo fair! Kruszyna nie wiem :( Kochana czekaj spokojnie do jutra i jak nie przyjdzie to rob nowy test :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszna kochana poczekaj 2-3 dni po terminie i wtedy zrob test, wczesniej nigdy nie ma sensu, wiecej stresu, i nie jest sie pewnym czy test jest poztywny cz nie.... Sylwinka 😘 specjalnie dla Ciebie i dla Madzi, przepraszam ze wczoraj przeze mnie sie marwilas, ale jak wrocilam z usg bylo mi tak niedobrze i slabo ze sie polozlam i spalam jak zabita... Malenstwo jest zdrowe, takie smieszne blo, wyciagniete nozki mialo i machalo stopami, moj maz mowi ze jakby mnie na tym monitorze widzial :) Malenstwo bawilo sie wlasnm noskiem i ustami, takie slodkie. Jestem bardzo szczesliwa ze wszstko dobrze i malenstwo juz takie duze. Za kilka minut wrzuce zdjecie na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, to super wiesci! Smieszne jestescie ciezarowki :) Najpierw sie zamartwiamy zeby sie udalo, a potem jest nerwowka przed kazda wizyta u lekarza :) Ja juz sie nie moge doczekac, jak zaczniecie wszystkie rodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba przez ta angielska opieke i niekompetentna polozna no i brak kontaktu z lekarzem przez cala ciaze dostaje takiej nerwowki :) Wrzucilam zdjecie na nk.... Dorka ale super bedziesz miala wakacje...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogromne to juz Twoje malenstwo! Przecudne! Kruszyna, przy okazji popatrzylam na Twojego pieska! No przeslodki jest! chyba bym go z rak nie wypuscila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ze ja jestem! Wlasnie nakupowalam sobie czekoladki i wcinam jak szalona! Caly dzien dzis mysle o jedzeniu :D:D:D:D Kruszyna, @ciagle ani sladu! Oj cos mi sie wydaje ze Ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak w szkole na niego wołali nauczyciele :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i moja stronka moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, ja dzisiaj już 3 duże prince polo wsunęłam :P Ale zawsze przed @ tak mam, więc to nie nowość. Brzuch nie boli na @, tylko takie napięcie mam tam na dole. Jak popatrzyłam na siebie do lustra niedawno, to się przestraszyłam sama siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mi też się Dawid podoba :P i tak chce synkowi dać na imię ale ciekawe co na to mąż :D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia poczęstuj czekoladką :D:D:D a jak zaczniemy rodzić to dopiero będziemy krzyczeć na porodówce znowu okna będziesz musiała wymieniać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia 👄 super że z dzidzią jest ok bardzo się cieszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie bój się swojego odbicia przecież jesteś śliczna :) Asia ale duża dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O O O prosze 3 kawaleczki dla Ciebie Sylwinka :) Oj bede musiala ciagle okna wymieniac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jaki śliczny i duzy bobas :):) cieszę się, że wszystko dobrze i już sie nie bedziesz denerwowac :) Kruszyna poczekaj do piątku z kolejnym testem, mam nadzieję że nie przyjdzie @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jak do pt nie przyjdzie, to nawet nie ma po co testu robic, wynik jest wiadomy :D:D:D Ja dzis ide po pracy na ciazowe zakupki z bratowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domku i dopiero przeczytałam wszystko :) Byliśmy dzisiaj w USC i ustalilismy termin ślubu na 16 maja :):):) No i postanowiłam połączyć oba nazwiska ;) Asia śliczne to Twoje maleństwo :):):) I takie duże! Kruszyna czekam z niecierpliwością na test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu jestem pierwsza.... :) Czekam na Was dziewczynki i buziaki przesyłam i 🌼 🌼 🌼 dla Was :) Melduję że @ nie ma narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja jestem :) Jem śniadanko właśnie i zaglądam tutaj - a tu pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze, choć nie wyspałam się za bardzo :P Fryzurka całkiem fajniutko wyszła, choć trzeba było niestety skrócić włosy sporo. Może wieczorkiem zrobię foteczkę to wrzucę na nk :) Tylko nie wiem czy się nie wystraszycie tego koloru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) kryszyna - Ty to masz nerwy,ja bym dzis kolejny test zrobila :p myslalam ze zobacze tu same :D:D niedobra Ty, ciekawa jestem czy cos sie zagniezdzilo u Ciebie :) niech ta zima wymiata juz stad,ja chce slonce,kwiatki i ciepelko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×