Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Czesc Dziewczynki! Kruszyna, super ze @ nie ma! Nadal odganiam! ja wczoraj mialam super wieczorek z bratowa, ogladalysmy wozki itd, ale jak przyszlam do domu to sie poryczalam chlopakowi... bo jakos smutno mi bylo, ze ja tez bym chciala dla naszej dzidzi wozek wybierac.On mocno przytulil i powiedzial ze mam nie tracic nadziei bo tez nam sie uda, ze to dopiero poczatki i ze musze wierzyc, a on juz sie reszta zajmnie. Przyznal sie ze tez go to troche stresuje i czuje wewnetrzna presje, ale nie mozemy sie poddac! Powiedzial ze jak sie wyluzujemy na wakacjach, wypoczniemy to sie zaraz uda, no i mu wierze! A jak u was dzis nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyć mi się chce... Czuję że się nie udało, że @ albo przyjdzie niedługo albo nie przyjdzie z powodu ponownego braku owulacji... :(:(:( M zabronił mi narazie testy robić, tylko w piątek rano zrobię bo jeszcze jeden mam, a potem idę na betę o 7 rano, to koło 16 powinnam znać wynik... Ufff jeszcze tylko 2 dni przeżyć i dowiem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Kruszyna super że nie ma @ :D:D Polusia a które włosy obcięłaś i pofarbowałaś :P:P:P:P:P:P:P:P:P Dorcia zajdziesz w ciążę nie martw się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze chce Ci sie wyc :D, ja tez wylam w przeddzien jak dowiedzialam sie o ciazy :D oby tez sie u Ciebie sprawdzilo dziewczyny wiecie czy na te pierwsze badania ktore mam zrobic trzeba byc na czczo?? mnie tak ssa rano w zoladku ze nie wiem czy dam rade bez herbatnika na badania isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dokladnie Cie rozumiem... Ja tez bym czekala do pt aby robic test! Nic sie nie zamartwiaj, co ma byc to bedzie! Ja wierze ze Ci sie udalo! Ale jak nie, to pamietaj ze to poczatki, i zaraz lekarz spowoduje ze wszystko sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nieładnie :P:P:P Suri, a jakie konkretnie masz badania zrobić? Na pewno na morfologię musisz iść na czczo i na glukozę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jesteś kochana... Sylwinka witaj nasze Słoneczko :) Dorcia - mi mój M cały czas powtarza "będzie dobrze, zobaczysz", ale mam już dość tego wysłuchiwania "spokojnie, będzie dobrze" itp. Normalnie walnąć go mam ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - z ta presja tez Cie rozumiem ,nie mamy juz po 20 lat (zreszta ja starsza od Ciebie ) i instynkt macierzynski juz sie moze upominac o swoje,ale wierze ze Ci sie uda, dobrze Ci mowi Twoj M ,tzreba wyluzowac i cieszyc sie tym co jest a reszta sama przyjdzie, pomysl o Mauritiusie -poraz kolejny powtorze ze zawiszcze Ci tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zrobic badania: morfologia mocz glukoza vdrv hbs antygeny i cos na B... (nie moge sie doczytac) jutro chce sie zebrac w sobie i w koncu to porobic,poki mam wolne jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć Twoją nową fryzurkę na nk :):) Kruszynka wiesz po prostu hormony ciążowe Ci buzują i przez to masz takie dni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam musimy sobie kupić sukienki na 16 maja bo będziemy druhnami na ślubie koleżanki Polusi :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka tylko koniecznie takie, jak na filmach :D Z takimi rękawami z bufkami :P:P:P Kruszyna ja tez miałam takie humorki na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakos pomogla ta nasza wczorajsza rozmowa, bo myslalam ze tylko ja sie zmagam z myslami w glowie, a tu okazuje sie ze nie i jakos mi to ulzylo. Wiem ze nam sie w koncu uda i gotowa jestem czekac, latac do lakarza itd. Wiem ze mam ogromne wsparcie i we dwojke damy rade! Kruszyna nie wpadam dzis na kawke w takim razie, bo sie troche boje :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI jeżeli masz glukoze to musisz na czczo gdyby nie było glukozy to nie ale glukoze oznacza się zawsze na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki takie DUZE!!!! i bardzo kolorowe! super, akurat bede 9 maja na slubie w pl, to zostane kilka dni i bede tez na Polusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkim się uda zobaczcie na tabelko to najlepszy przykład na to, że się udaje prędzej czy troszkę później ale wszystkie będziemy mamusiami Kruszyna czekamy z tobą do piątku, a teraz odpędzamy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Mery! Niektorym sie od razu udaje a niektorzy musza sie nauczyc cierpliwie czekac, ja sie wlasnie tego ucze :D:D:D A poza tym staramy sie dopiero kilka miesiecy a nie lat :D:D:D Wiadomo ze mamy gorsze i lepsze dni i super ze sie wszystkie wspieramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mery :) Dorcia - ja nie mogę się mojemu M wygadać, bo ciągle słyszę od niego "spokojnie". No to mu powiedziałam, że na moim miejscu chyba też chciałby wiedzieć czy rośnie w nim fasolka czy ma lecieć do lekarza po leki.... A nastroje to mam takie że ledwo sama ze sobą wytrzymuję :( Ciekawe ile M wytrzyma :( Mam nadzieję że te 2 dni szybko miną i będziemy wiedzieli co i jak. Ale czekanie jest najgorsze niestety :( Staraczki co miesiąc to przechodzą, przynajmniej ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna my wszystkie doskonale wiemy co się przechodzi co miesiąć przed@ i naprawde rozumiemy twój nastrój ale bądz dobrej myśli, a my jesteśmy właśnie po to żeby się wspierać w takich chwilach i oczywiście trzymać kciuki:):):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, M chce pomoc... a co on ma powiedziec? Przeciez nie ma co sie zalamywac, panikowac, tylko trzeba spokojnie czkeac, tak juz jest. Ja wiem ze to latwo tak pisac, a inczej jest w rzeczywistosci, tez tak mialam niedawno :( Moj mi kazal sie tak nie stresowac i nie wywierac na sobie takiej presji, bo to nie pomoze ani mi ani jemu...on zalozyl ze to troszke u nas potrwa, i sie nie bedzie poddawal i zabrania mi sie stresowac. No ja zamierzam sie go sluchac, bo wiem ze ma racje i obu nam to pomoze. A dzis zaczelam testy, jeszcze neg ale druga kreska juz calkiem calkiem... no wiec podejrzewam ze w pt powinna byc owu :) Ciekawe jak u Anny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie wszystkie obrazily :( A gdzie Grazka z rana? Spi jeszcze spioch paskudny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wiem że M chce pomóc... Cieszę się że mam Was, jesteście wszystkie kochane :) Tylko wiesz, raz M mnie nakręca, wczoraj na przykład powiedział że zastanawia się jak to będzie z brzuszkiem, jak bedę wyglądać, że fajnie by było, a potem mówi zupełnie coś innego :( Chyba te moje nastroje mu się udzielają, nie zazdroszczę mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja nie mam nerwów żeby do piątku czekać :) Jutro rano zatestuję znowu, pójdę na betę czy coś :) Wiem, jestem w gorącej wodzie kąpana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jestem jestem , u mnie nie wiem jak wczoraj miałam problem bo chciałam wykupic recepte( jak nam sie nie uda na nast mc) na ten Pregnyl i Clostilbegyti wiecie ze miałam z tym problem, pani w aptece mi powedziała ze nie ma go i dzwoniła do hurtowni narazie wstrzymana produkcja nie wiadomo czy go nie wycofają!! moj mąż mowił ze w radiu słyszal ze w tym hurowniach tak jest duzo ludzi pozwalniali przez kryzys i produkcja lekow jest osłabiona i w aptekach brakuje lekarstw powoli !!! juz miałam dzwoin do lekarza ale zaszłam do kolejnej apteki i kurcze było ost opakowane ,uff moze sie nie przyda ale nie chcaiam znowu sie umawiac do lekarza aby po recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten Pregnyl Dorka to ten zastrzyk o ktorym mowiłas i tez sie teraz zastanawiam gdzie ja go zrobie ? bo moja mama pracuje z w służbie zdrowia i nie pojde tam bo bedzie zaraz wiedziec , a nie chce jej denerwowac Jak to jest , jak pojde z lekarstwem np. do prywatnej przychodni to mi zrobi ktos zastrzyk ? bo mam prywatna przychodnie jeszcze obok , i moze tam bym poszła. A pozatym mam isc na usg w 12-14 d.c i kurde znowu zonk bo to wypadnie sob, niedz i pon , wiec tylko w pon a nie wiem czy ten lekarzx w pon przyjmuje :( kurcze Mam nadz ze sie tym razem uda i tych zmartwien nie bede miec w nast cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogule to tym razem w tym cyklu nie mierzyłam temp , kupiłam testy owuna allegro i wiecie co do tej pory mi nie pokazała owu ?jakies to dziwne bo w 3 cyklach miałam i juz powinnam miec, chyba ze te testy takie tandente bo nie chce mi sie wierzyc ze do tej pory nie miałam owu Ale działamy z mężem do niedzieli , tak sobie zapowiedziałam, pomimo tego co testy pokarza , mam jeszcze 2 ije zrobie , ale juz sie nie przejmuje i olewam teraz sie martwie zeby wytrzymac te pare dni , bo choc ochota jest , to mnie zaczyna wszystko boleć :) chyba za ostro zabraliśmy sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Kruszyna cieszę się, że @ nie przyszła i mam nadzieję, że nie przyjdzie :) Uda Wam się wszystkim zobaczycie :) Aniu mam nadzieję, że te lekarstwa nie bedą Ci już potrzebne a co do testów z allegro to mi też nie pokazały owulacji w tym cyklu w którym zaszłam w ciąże i już spisałam ten cykl na straty a tu na teście ciążowym dwie krechy :) Mam nadzieję, że u Ciebie bedzie tak samo :) Ja miałam te testy co Mery i jej pokazały owulację więc nie wiem od czego to zależy ale głowa do góry bo jak mi nie pokazały a zaszłam to u Ciebie może być tak samo :) A tak sobie myśle że nawet dobrze że one mi pozytywne nie wychodziły bo wyluzowałam i sie udało :) dziś post a ja jak nigdy mam ochotę na kiełbase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja jeszcze nie mialam zastrzyku, ale o nim rozmawialm. Ja na razie biore clo, tzn wczoraj skonczylam :) Wiem ze ten zastrzyk to sie robi jak juz schodzi jajo, aby peklo. Mi moja gin powiedziala ze przyjde do niej na usg i ona wtedy moze mi go zrobic, albo sama mam go sobie zaaplikowac domiesniowo w noge - przod uda. To nie jest zupelnie skaplikowane, i mozesz meza poproscic, albo sama... Ja sie nie boje zastrzykow, wiec jak dojdzie do tego, to pewnie sama sie obsluze :D:D:D no i po zastrzyku - za 12h przytulanko na calego! Anna mam nadzieje ze nie bedziesz musiala przez to przechodzic! Troche mnie zmartwilas brakiem tych lekow... ja jak na razie nie mialam zadnego problemu aby je zakupic... Kruszyna, faceci tez maja humorki i raz im sie wydaje ze sie udalo, a potem moze tez troszke watpia... Ja wiem ze oni tez odczuwaja presje, bo przeciez od nich zalezy polowa sukcesu.. no i wszystko sie dzieje poza ich cialem... To sie rozpisalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×