Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

koteczek moj wyjezdza od 4 lat za granica prowadzi firme, przez jakis czas mieszkalam tam ale to nie dla mnie :( wrocilam do polski, skonczlam studia zaczelam prace... maz wyjezdza na 4-6 tygodni i przyjezdza rowniez na 4-6 i tak w kolko, tym razem mam nadzieje ze dotrzyma slowa i pobedzie z 3-4 miesiace:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dużo tu nas "słomianych wdów" :) jejka nie mówcie nic o włosach:D ja jestem fryzjerką... teraz to jest jakiś szał te babcie się szykują na 1listopada cmentarz jak conajmniej na jakiś bal, futra z szaf wyciągają:P trwała obowiązkowa( tylko taka co by sie do wielkanocy trzymała).a żebyscie widziały ile ot sie trzeba przygotować jak się idzie do lekarza( nowa grasonka, do fryzjera trzeba iść, korale obowiązkowo no i litr wylanej na siebie wody toaletowej...)Piszę o tych extremalnych przypadkach:) na szczęście jest ich mało sa też oczywiscie super babki i tylko mozemy sobie życzyć tego żeby sie dobrze trzymać tak jak one:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naturalny kolor mam ciemny blond a pasemka miałam blond i brąz mój też ma firmę i jezdzi po Polsce dużym samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola wiem cos na ten temat:D Dziewczyny jestem niedoszla zona ...lekarza zeby bylo smieszniej ginekologa:D:D:D:D co on sie naopowiadal o kobietach co to sie szczegolnie szykowaly do wizyt lojojoj nie raz usmialismy sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, hey... maz na nocce, zakonczylam wlasnie rozmowy przez telefon z Polska, teskni mi sie do braci i mamy :( Co do wlosow tez nigdy nie farbowalam, za leniwa jestem w tej kwestii, uczesac je jakos fajnie to juz dla mnie problem hihi.... Wslasnie sobie kaszke manna wcinam i friends ogladam... Oj fajnie by bylo do swiat dwie krechy zobaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamawiamy wiec, dla kazdej po dwie krechy, tylko zeby zadnych pomylek nie bylo! Dwie maja byc nie jedna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jedną babkę wybrała się do ginekologa no i przed wizytą wzięła i sobie spryskała dół dezodorantem i poszła u niego rozebrała się a lekarz do niej no wie pani nie musiała się pani dla mnie tak stroić a ona nie wiedziała o co mu chodzi jak zaszła do domu i sprawdziła i zamiast dezodorantem sobie spryskać to spryskała lakierem z brokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny powiem Wam, ze w swojej pracy rozne rzeczy widziala, zarowno na bloku operacyjnym na ginekologii jak i na porodowkach, o co kobiety wymyslec potrafia by przystroic sie w miejscu wiadomym to poprostu mi jako kobiecie wstyd bylo nieraz... Najgorsze, ze to strojenie to zazwyczaj z powodu higieny niezbyt wysokiej...hmmm...na tym zakoncze dalej opisywac nie bede.......hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi walkami to autentyk lezalam w szpitalu na podtrzymaniu i byla tam starsza Pani ona codziennie wieczorem krecila sobie tam wlosy na drobniutkie walki, rano na wizycie fryzura afro ze hohoho nie zagladalam jej :D::D ale miny lekarzy i personelu mowily same za siebie ze bylo tam zjawiskowo hahahhahahhaha ogolnie zwracala na siebie uwage byla pania grubo po 60-tce a stroila sie w koronki i satyny ledwo tlek zakrwajace hahahha my mlode w bawelnianych koszulkach i szlafrokach a babcia gdziez bordowe habrowe zielone satyny wdziewala i pantofle z pomponikami ale ogolnie byla bardzo bardzo sympatyczna osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to babcia musiała mieć bujne włosy że fryzurę afro sobie robiła dobre :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten moj byly do dzis dzwoni do mnie codziennie czasami zapraszamy go do siebie na kolacje albo jedziemy z mezem do niego, po prostu jestesmy dobrymi znajomymi... on jest juz po 40. a do tej pory nie ozenil sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samira, Ty wyszlas za innego, to chlop nie moze sie do dzis ponownie zakochac, co Ty mu zrobilas...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam mloda on duzo starszy dzielil nas wiek kultura kolor skory religia... laczyla milosc moja mama niestety miala za duzo do powiedzenia w tamtych czasach wrrr biadolila ze szkoly nie skoncze, ze w ciaze zajde ze wywiezie mnie do Iranu ze bedzie mnie zle traktowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha aska.osa nic mu nie zrobilam jedyne co moglam to zrobilam mu dobrze;) hahahah :P:P ze do dzis otrzasnac chlopisko sie nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie jest Polakiem, tez starszy, lat 10..... z rodzicami bylo ciezko, ale przekonalismy ich swoja milosci.... bo swiata poza soba nie widzimy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas nadal sporo laczy:) poza miloscia i sexem oczywiscie... jak trzeba wybrac garnitur, koszule, buty itp... zalatwianie spraw urzedowych, oczywiscie dzwoni do Samiry... moj maz toleruje te sytuacje zreszta nie jednego drinka juz razem wypili;) ba kiedys spali razem w jednym lozku:D na dowod zdjecie im zrobilam hahahha tak czy siak dobrze jest miec przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, a dlaczego nie przyjazn... No niezle w jednym lozku..hahaha...to musialas miec ubaw z tego widoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale wiecie co dziewczyny nie odwazylabym sie na wizyte u niego jako lekarza chociaz jest jednym z najlepszych specjalistow w wojewodztwie nawet szpital jego omijam z daleka byc moze to moj blad...ale nie potrafie inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa widok byl przezabawny poplakalam sie ze smiechu do dzis to wspominamy:) zauwazylam tez od jakiegos czasu ze on zupelnie inaczej zachowuje sie kiedy jestesmy we 3 a inaczej kiedy jestesmy np sam na sam... cholerka unikam takich sytuacji jak ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie doskonale, ja z racji zawodu mam wielu przyjaciol lekarzy, ale nidgy nie pozwolilam sie nawet zbadac, nawet gdy mnie cos w pracy zlapalo, i zawsze sie balam ze bede miala wyrostek i woladuje w swoim szpitalu i chlopaki z mojego oddzialu beda mnie znieczulac...cos okropnego, juz bym wolala gorszy szpital wybrac...dziwne.. no ale... a co dopiero bylego faceta ginekologa jak TY...Samira rozumiem w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samira spokojnej nocki, zmykam...czas na milutka kapiel, a pozniej mezus bedzie zdzwonil :), no i troche snu i do pracy z rana :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×