Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

100 dni zleci szybko! Ja juz nie moge sie doczekac weekendu, bo cala rodzinke zobacze, wybawie sie na weselu, juz zamowilam u dziadkow knedle ze sliweczkami i leniwe :) no i w pn mam wolne :D:D:D Mam tylko nadzieje ze pododa dopisze... bo nie za fajnie bedzie wesele w namiocie (takim wielkim weselnym) na plazy w deszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka moje usg to powtorka 3/4d ktore mialam 3 tyg temu, teraz dzidzia wieksza wiec nie ma tyle miejsca by sie krecic wiec wiecej mozna zobaczyc :) Ja tez bez slodyczy zyc nie umiem, mysle ze 40-50% mojej diety to slodycze, zawsze tak bylo i jest do teraz :) Kocham czekolade i jest ona moim jedynym nalogiem wiec sobie nie ograniczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada jest najlepsza na swiecie! Ja ograniczam bo kiedys jadlam dwie tabliczki dziennie... to troszke za duzo :D:D:D Ale zawsze czekolade w domu mam :D:D:D:D Ja to mam takie ataki, ze czasami to nie moge sie powstrzymac a pozniej zauplnie zapominam o slodyczach przez tydz :) Asia, to super! Pewnie oboje z mezem juz nie mozecie sie doczekac! A placzecie na usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo z czekolada :) a do tego moj maz tak samo i sie smiejemy ze zawsze najwiecej kasy wydajemy na slodycze, zadne z nas nie jest na tyle silne by powiedziec nie :) Usg strasznie nas wzruszaja, ja to sie zawsze wszystkim martwie, wiec jak widze te male raczki i buzke to czuje ze wszystko jest i bedzie ok, a moj maz ostatnio sie polakal jak ogladalismy po raz kolejny plyte DVD i dodalam tam piosenke Here I am (Bryan Adams), tak super razem z ruchami malenstwa sie zgralo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj leżę, bo mnie boli brzuszek :( Mój M. na przerwie przyszedł do domku, przyniósł mi truskawki i bułeczki, a potem zaścielił łóżko, bo nie miałam siły nawet :( Teraz trochę lepiej jest, ale i tak odpoczywam sobie. Jeszcze do tego duszno na polku, burza już była i nic nie dała... No cóż. Oby jutro było lepiej, bo planujemy grilla. Mój malutki dzisiaj spokojniejszy niż wczoraj, bardziej się przekręca niż kopie, aż mi się góry i doliny robią na brzuszku :P A w 29 tygodniu ważył 1323g i rośnie co widać po brzusiu :) Asia to czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie w sobotę :) Zmykam leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Polusia to odpoczywaj!:) dbaj o siebie, cudo masz meza, ze tak dba :) o swe szcescia dwa ja sie wlasnie dowiedzialam, ze mojej przyjaciolki siostra jest w ciazy, juz raz byla, ale poronila 2 lata temu, pozneij sie starali znowu dlugi czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi gratulacje dla kolezanki! Polusia dbaj o siebie i odpoczywaj! Rozmawialam z mama i mi mowila o pogodzie! Podobno straszna duchota! Ja dzis mam tyle pracy ze nie mialam nawet czasu zajrzec przez ostatnie godzinki, ale widze ze za duzo sie nie wydazylo :( Asia to wrazliwego masz mezusia! Super piosenke dobralas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzieki! Nikt nei pisze, to co ma sie dziac;) wieje nuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrodkowej pracy na dzien dzisiejszy koniec:) jeszcze moze 3 dni i wszystko bedzie wygladalo jak powinno :) Choc moj maz twierdzi ze bez moich rad to w jeden dzien byloby skonczone :))) Teraz bede obiadek robic :) Polusia odpoczywaj sobie, mnie wczoraj wieczorem skurcze i twardniecia dopadly, nawet na lezaco, wzielam nospe i magnez, bo oczywiscie dwa dni nie bralam i dlatego skurcze sie przypomnialy i za duzo biegalam po ogrodzie :), w nocy bolal brzuszek ale dzis juz lepiej, wiec spoko.... Aga super optymistyczna wiadomosc o koleznace Twej, niech dzidzia zdrowo rosnie! Dorka, niby twardy ten moj chlop ale jak widzi tego malego szkraba w moim brzuszku to szybko sie rozkleja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze faktycznie pusto dziś. ja własnie zrobiłam obiad i zamierzam odpocząć teraz :) Polusia odpoczywaj dużo 🌻 Asia mój mąż na usg też miał mokre oczy :) to, że ja się popłakałam to całkiem normalne ale zaskoczyło mnie, że mój M też ;) i nawet sie do tego przyznał :D to chyba dla naszych mężów cudowna chwila, że mogą zobaczyć swoje dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno jest to dla nich niezapomniana chwila! wszystko wtedy do nich bardziej dociera! W koncu oni nie czuja fizycznie ciazy a przez pierwsze miesiac nawet nie widza :D:D:D:D Ja nie moge sie doczekac tej chwili jak po raz pierwszy uslyszymy serduszko! Mysle ze moj ukochany dopiero wtedy uwierzy :D:D:D Zaraz do domku! Juz sie nie moge doczekac! dzis mala gimnastyka, obiadek i relaks! no i wczesnie chyba pojde spac, bo strasznie jestem zmeczona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wrazenia dzis mialam bylissmy na usg polowkowym,dzidzia wazy 489g i jest taka kochana :) sliczne ma usteczka i lapkami machala :) wszystko ok,tylko jedynie to w obrebie lewej komory serca widoczny maly bialy punkt ,jest to jakies zwapnienie,ktore ma zniknac podobno ze wzrostem dzidzi, tak powiedziala lekarka,ze to nic takiego, kurcze oby!!! aa no i genitalia meskie prawidlowe :p - tak jest w opisie hihi moj M to twardziel,zadnych lez,przezywania,ciekawe czy przy porodzie bedzie taki twardy ;) sylwinka - wczoraj plany podniesienia cisn dzieki bananowi byly,ale M tak dlugo sie pluskal pod prysznicem ze zasnelam,ale dzis cisn ok bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Wzięłam laptopa do domu, bo muszę jutro popracować :( Mam dziś od rana marny dzień, a na dodatek przed chwilą ostro pocięłam się z tatą. Siedzę sobie teraz i wyję. Wkurzył mnie na maksa więc mu na koniec wykrzyczałam wszystkie swoje żale. Siedzi tam teraz z wielkimi oczami bo mu co nieco uświadomiłam, a ja sobie siedzę i wyję. Jak całą ciążę nie płakałam tak dziś chyba z tysiąc litrów wyleję :( Źle mi strasznie :( Dobrze, że mam męża. Przytulił mnie mocno i troszkę mi lepiej, ale nadal łzy lecą, serce wali, a ręce się trzęsą :( No, już wam nie marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI no jeszcze raz gratulacje pieknego syneczka!!! nie martw sie zadna plamka na zapas! super ze dzidzia sliczna i juz kochana! wspaniale! Kasia, dobrze ze sie wykrzyczalas, to zawsze pomaga! no i mi placz tez pomaga. jak sie wyrycze to od razu lepiej sie robi! na pewno jutro juz bedzie z tata super i wszystko sie pieknie bedzie ukladac! tylko sie za bardzo nie stresuj, aby brzuch cie nie bolala! ja wlasnie posprzatalam cale mieszkanie, tak mnie jakos naszlo :) a teraz wcinam chlebek z zoltym serem i rzodkiewka :) pycha! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dorka za pocieszenie, ale niestety wiem, że z tatą będą teraz ciche dni. Ja mam do niego wieeeelki żal, a on jest za bardzo honorowy, żeby wyciągnąć rękę na zgodę. Przeprosić też nie przeprosi. Ważne, że już wie, co mi na sercu leżało i może przemyśli to i owo. Już czuję się lepiej. Jestem już w łóżku i jem truskawki. Mąż kończy układać podłogę w sypialni. Niestety co chwilę włącza piłę i zaraz pewnie dostaniemy ochrzan od rodziców za to. Ale musi dokończyć :( A to jeszcze max pół godziny. SURI rewelacyjna waga malucha :) pamiętam ten wzruszający widok na monitorze jak dziecko pomacha rączką itd. Plamką się nie przejmuj. Skoro lekarz twierdzi, że to nic takiego to trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wcinaj truskawki i nic sie nieprzejmuj. tata przemysli i bedzie OK! zmykam do wanny! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dobranoc. Mąż właśnie skończył układać podłogę :) Jutro listwy i podłoga gotowa. Szybka kolacja (dla męża) i do łóżeczka. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja w pracy:) Kasia wspolczuje Ci bardzo sytuacji, to bardzo ciezkie sprawy rodzinne sa, ciezko je roziwazac...takze trzymam kciuki za pomyslny rozwoj sytuacji:) od kilku dni snia mi sie dzieci-obled jakis:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi sny prorocze :D:D:D:D Witam wszystkie! Kasia mam nadzieje ze juz lepiej i wszystko powoli sie samo rozwiazuje! Ja dzis mam strasznie duzo pracy wiec pewnie nie bedzie mnie na kaffe :( zaraz mam spotkanie, ktore skonczy sie ok 12 i pozniej mam nawal pracy :( musze nadrobic bo nie bedzie mnie w pn i rano we wt :D:D:D Podobno piekna pogoda w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to szkoda, ale mnie tez pewnie nei bedzie pozniej, bo ni emoge siedziec caly czas na necie, tez cos musze robic:) nei wiem czy sny prorocze, dzisiaj 4dc:] jeszcze troche czasu do dzialania, a pozniej znowu oczekiwanie... takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czemu juz nikt tu nie pisze:( to smutne... to ja opisze co mnie wczoraj ze strony meza spotkalo:) wrocilam z pracy i maz mowi idz do lazienki zobacz w lustrze bo cos ma sz na twarzy chyba, wiec ide patrze 5 raz i nic:D a na lustrze karteczka zolta przyklejina z napisem: cos dziwnego w sypialni....to lece do sypialni podekscytowana na maksa:) ze jakis list od kolezenaki z Grecji! a tam nic ani na lozku, ani nigdzie, patrze na lusterko na komodzie znowu a tam karteczka kolejna:) zobacz w szufladce Twojej szafki nocnej:) patrze a am kolejna karteczka;) Kocham Cie! zobacz w koszyczku na drugiej komodzie;) patrze a tam a teraz pod poduszka moja(jego) a tam takie oczka skieriowane na moja poduszke i napis ha ha ha a teraz pod Twoja :) odkrywam moja poduszke juz mocnooo rozbawiona i ucieszona a tam pakunek maly w papierze w motyle i karteczka a teraz biegnij do mnie do salonu otworzyc:D ale sie wzruszylam, tak mnie rozbawil! otworzylam a tam w srodku perfumy chanel chance zielone 50ml:)!!!!!! uwielbiam ten zapach ale pierwszy raz je mam od niego bez okazji, az sie poplakalam ze sczescia! a miala taki sobie dzien i nastroj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kaska, oby szybko sytuacja z tata sie wyjasnila, bo kazdej twoejej lezki szkoda... Suri nie martw sie tym zwapnieniem to noramlne, potem zanika, serduszko Malucha jeszcze musi sie troche zmienic, ale ma czas. Super ze mogliscie sobie podgladac synusia i zobaczyc twarzyczke :) Agus fajnie ze maz zrobil Tobie niespodzianke ale jeszcze fajniej ze w taki sposob, moj mezus tez nieprzewidywalne niesposiadzki robi... Dobrze miec takiego faceta, ktory rozumie ze kobieta to nie sprzataczka i kucharka itp, bo niestety na wiele takich malzenstw patrze i nie wyobrazam sobie zycia w takim zwiazku..... A ja dzis na badanie krwi musze sie wybrac, a potem dopoki nie pada bedziemy w ogrodzie dzialac z mezulkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, dzis pustki bo Boze Cialo, czyli jak zawsze na naszym topiku, w niedziele i swieta braki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak Boze Cialo, ja tego tak nie odczuuwam, bo jestem w pracy i ciezko pracuje;) No Asia ja tez patrze na takie zwiazki trudne, toksyczne, ale widze tez czesto wine po stronie kobiet, przykro mi, ale takie sa moje obserwacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis juz po usg nie jest rewelacyjnie ale ja sie i tak ciesze pecherzyk miał 20,6 cm!!!!! :) juz zaczał pekac a wiec do dzieła :) tylko endo mam 7,21 , wiec nie taki szał lekarz powiedział ze jest szansa i zeby działac a on trzyma kciukasy choc zaznaczył ze to nie mowi wcale ze uda sie na 100% ale jest zanasa i kurde jaka wielkosc pecherzyka,lekarz nie był az tak zachwycony jak ja ale ja sie ciesze , bo to i tak wielki krok naprzod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi super! Ja tez od mojego dostalam perfumy 50ml chance :) tez jako niespodzianka, i co mnie najbardziej ujelo, to ze sam wybral zapach, bo nigdy mu nei mowilam jakie perfumy lubie! Agi ja jeszcze je mam, bo przez to ze to perfumy to doslownie kropelka starcza! Ja na prawde mam dzis koszmar w pracy! dzis w metro zamiescilismy rreklame i moj telefon ciagle dzwoni! no i poza tym mam jeszcze duzy nawal zaleglosci! ja moze bede miala owu jutro, ale jakos nic nie czuje, wiec moze w ogole nie bedzie w tym cyklu :( ale co tam, zobaczymy! Oj Agi cos czuje ze to sny prorocze i uda wam sie w tym nadchodzacym cyklu! Powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam nigdy w takim dniu cyklu usg zeby wiedziec taki pecherzyk i mowie wam , choc sie moze nie udac , zdaje sobie sprawe to i tak sie narazie ciesze z tej wiadomosci ze jednak jest i ze zaczał pekac :) maz był ze mna przytulił mnie a ja normalnie łzy w oczach miałam , jakbym juz w ciazy była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta wina kobiet to niestety ale musze sie zgodzic....bowiem bardzo czesto tak jest.... Ja nie odczuwam dzis swieta tez :( a szkoda jak byla dzieckiem to uwielbialam chodzic z rodzicami na procesje, choc kwiatkow nigdy nie sypalam, bo wydawalo mi sie to zbyt babskie, a ja majac samych braci nie moglam sobie na to pozwolic :)) haha smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wspolczuje Ci tego meksyku w pracy:) jak ja kocham niespodzianki:):)!"!!!!! fajnie, ze mamy takich romantykow za mezow:) Dorka tez mam przeczucie, ze w tym cyklu moze cos sie wydarzyc:) jestem podekscytowana! i chyba zmienei to moje cholerne lozko:) Anna to do dzielaa!!!! trzymam kciuki, nie ma co sie ociagac atakujcie dzisi i jutro:) ja mysle, ze jest szansa, ale spokojnie;):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×