Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Asia ja mam 2 siostry ale nei pamietam, zeby kiedykowleik sypac jakies kwiatki:) nie bylam zbyt wyrywna do tego:) Anna to takie fajne, ze macie takie podejscie oboje;) ciesze sie z Wami:) i to podejscie masz super, bez zalamywania rak:) Asia z winy kobiet dzieje sie tak tez czesto po porodzie, choc powinnam to rozumiec, ale nei wierze, ze az tak zle mozna traktowac faceta, moze to wina depresji poporodowej ale nie kiedy maz stara sie pomoc.... oj obysmy zawsze sie odceniali kochali jak teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co moze to zbieg okolicznosci ale od srody do pon wczesniej urusł 2mm !!! tragedia i wtedy zaczełam czytac i odstawiłam cukier i od pon do czwartku (teraz ) urusł 8 mm!!! :) niczego sobie nie wmawiam ale moze cos w tym jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to teraz musicie zapomniec o tych wszystkich wymiarach i to dziela, masowac sie, relaksowac i przytulac.....................!!! Aga trzymam kciuki aby sen byl proroczy, a lozko zmien! Na nowym zawsze wygodniej :))) Dorka nie daj sie i duzzzzzzzzzzzo sil dzisiaj w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna cudowne wiesci! To juz ogromny krok na przod i daje wielka nadzieje! Nawet jezeli sie nie uda, to wiesz ze wszystko idzie w dobrym kierunku! Ja tez jak po raz pierwszy widzialam pecherzyk to sie cieszylam jak glupia! A co do toksycznych zwiazkow, to ja winie dwie strony... dla mnie wina zawsz jest po dwoch stronach... Jak sie cos nie podoba, to przeciez trzeba to zmienic, dzialc i zawsze pracowac aby zwiazek byl szczesliwy! Ja nie wybrazam sobie inaczej! My oboje sie staramyy i dlatego jestesmy tak szczesliwi! Ja sie czuje jakbysmy sie doslownie poznali a juz jestesmy kilka dobrych lat ze soba! Lece na luch :) padam z glodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna sluchaj zalecen Asi:) to oze bardzo dobry znak, Twoje dzialania skutkuja:) Asia zmienie, ale musze miec czas, na pewno materac koniecznie nowy:)!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam platki czekoladowe z mlekiem niepotrzebnie chyba..bo na lunch mam miec kanapki na polskim chlebie z polskim serem i pomidorkiem, a czuje sie pelna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka racja mozna obwiniac 2 strony, ale jesli 2 strony nie wyjasnia, nie postaraja sie to kicha totalna, ju zpo zwiazku, ale co tu gadac u nas jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zmienilismy lozko, jakis tydzien przed poczeciem naszego Nicponia malego , wiec kazdemu polecam zmiane lozka :) Anna nie mysl co Ci pomoglo by pecherzyki urosly, tylko mysl o mezusiu, Waszej milosci, cofnijcie sie w czasie do Waszych pierwszych dni razem i do dziela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam.... musze isc do tej poloznej i na badnie krwi, te wizyty u poloznej sensu nie maja no ale isc trzeba :) Trzymac sie dzielnie na stanowiskach pracy!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no milego dnia i badan i wizyty Asia,. staram sie trzymac dzielnie, ale jakos mnie tu wszystko wkurza:] Dorka mam nadzieje, ze samcznie zajadasz, jutro poszukam w metrze waszej reklamy, bo ja z metra to tylko wiadomosci czytam;) Asia no chociaz jakis wygodny materac, bo ja na tym nie wytrzymam....Ania a Ty nei pisz tylko marsz do lozka:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz po lunchu :( musialam wrocic do pracy bo za duzo sie dzialo :( ciagle dzwonil moj tel i to nie mialo sensu :( nawet nie sprobowalam mojego jedzonka, a zamowilam sobie rybke z frytami :) No dziewczyny maja mi doniesc o 13. Agi jutro juz nei bedzie tego ogloszenia. ono tylko jest dzis w metrze i wieczorem w evening standard. My lozeczko mamy tak wygodne, ze nigdzie wiecej nie chce nam sie przytulac :D:D:D Anna bardzo trzymam! nie dosc ze pecherzyk urosl to jeszcze peka - podwojny sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka i jak ryba?? jutro pewnie beda dzwonic jeszcze, mam tu dzisiejsze metro zaraz spojrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyniosly mi dziewczyny moj lunch! pycha! rybka przepyszna! Telefon nie przestaje dzwonic! Zwariowac mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie z dziewczyna z rozmawiajaca przez tel :) Firma HCL, jest moje imie i nazwisko :) Moze znasz kogos kto szuka pracy i by sie nadawal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Dorka widze:) hihihi:) az tyle mozna zarobic??? no swietnie:] ale raczej nie dalabym rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna sprawa..starajac sie o dziecko wole miec 3 lata w tej samej pracy..choc moge zalowac, ze tu tkwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultant! podstawowa stawka to 21k plus prowizja (ok 15k) wiec placa calkiem niezla :) Pewnie ze jak planujesz dzidzie to nie zmieniaj pracy bo nie dostaniesz macierzynskiego... no i niepotrzebny stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znacznie mniej zarabiam, dlatego mysle nad zmiana pracy:) ale moze nie to jest teraz najwazniejsze i moglabym sobie nie poradzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa otuchy na temat tego white spot, moze faktycznieto zniknie i tyle :) aska - ciekawe jak tampo Twoim usg bedzie :) dorka - oszczedzaj mimo wszystko sily na igraszki ;) kawe pijcie jak jestescie zmeczeni, ale dzialajcie!!! :) dzidzia musi powstac ;) u nas dzis dzien jak niedziela :) pogoda miesza sie raz slonce raz deszcz,po kosciolku obadek dobry zjedlismy,potem drzemka z ktorej moj M jeszcze sie nie wybudzil hhihi dzisiaj czytalam o \"syndromie wylęgania\" - i moj M chyba to ma, sen ma jak kobieta w ciazy, zachcianki czasem tez ale najlepsze jak mial nudnosci przy myciu zebow tak jak ja,ale to na szczescie juz minelo ;) kasia - czasem taka klotnia oczyszczajaca jest, ale sama tez bym przezywala,klotnie z najblizsza rodzina to podwojnie bolesne, z czasem sie oczysci i zniknie aura klotni (mam nadzieje tak jak ten moj maluszkowy white spot!) zaraz przegonie mojego M na spacerek, zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie :) Suri nic się nie martw, wszystko z Twoim synusiem bedzie ok :) Jedziecie też w 30 tygodniu na to badanie? bo my chyba tak, mąż dalej się upiera :D Kasiu oby sytuacja w domu szybko wróciła do normy, a Ty się tak nie denerwuj bo Wiktorek się pewnie boi jak płaczesz. super że remont idzie pełną parą! :D Agi nie zmieniaj pracy jak chcesz zajść w ciąże :) Dorka ale Ty dzisiaj rozchwytywana jesteś :D tylko teraz miej siły wskoczyć dzidzie zrobić :) my dzisiaj pracowity dzień mieliśmy, mnie dopadł chyba już syndrom wicia gniazda i szaleję :D:D:D biedny mój mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja dopiero mogłam wejść na neta. Cały dzień miałam zajęty. Do pracy oczywiście nie poszłam, ale... wzięłam pracę do domu. Nie mogłam odpuścić dnia bo miałam jeszcze 4 prace do poprawy i jutro bym nie zdążyła. A jutro jeszcze zapowiadały się dwie osoby, że przyjdą. Tak więc wyspałam się, zjedliśmy śniadanko i zaczęłam pracować. O wiele lepiej pracuje się w domu. Mogłam odpocząć kiedy chciałam, zeszłam na obiad, poszliśmy z mężem na spacer, przerwa na kawkę itd. Tym oto sposobem poprawiłam 3,5 pracy :) Jutro tylko druknę i będzie git. Sytuacja w domu normalnie - z mamą. Tata się nie odzywa, a ja też do niego nie pójdę pierwsza. No, ale mam taki guzik \"olewaj\" i właśnie jest wciśnięty na maksa :) Ogólnie czuję się dobrze, a nawet lepiej niż przed kłótnią, bo powiedziałam co we mnie siedziało. Dziś, z racji tego, że jest Boże Ciało mąż nie mógł hałasować z remontem. Wziął się więc niedawno za składanie komody dla Wikusia. Jest mega wielka i wygląda cudnie :) Oczywiście nie mamy jej gdzie wstawić bo brak jest wolnego centymetra na podłodze, ale będzie stała prawie pod sufitem na kartonach :) Ważne, że złożona, a i rodzice się nie czepiali, bo po cichu montaż się odbywał :) Co do problemów w związku, to mój mąż czasem żartuje, że wina leży po obu stronach - żony i teściowej :) Wredol, nie? :D Agi super prezent zrobił Ci mąż. Ja bez okazji dostaję kwiaty. A ostatnio kolejny wykończony element mieszkania :) Też fajnie. anna rewelacyjna wielkość pęcherzyka :) A tak się martwiłaś, że nie rosną :) Działajcie więc bo szkoda przegapić taki moment :) Dorka ale się wkopałaś z tą reklamą :) Chłopak powinien być zazdrosny, że wszyscy mogą mieć Twój tel. Zaraz zaczną się telefony z zaproszeniami na randki :P I dla wszystkich [kwiatek} Ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jakie meble wybraliście dla pokoju małego? bo my też szukamy ;) ja jestem przeziębiona i zaraz zmykam do łóżka się wygrzewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj mam duzo pracy wiec bede pisac rzadziej..jutro tez pracuje niestety:( w poneidzialek moze zaczna u nas kolejny etap budowy:) wczoraj si edowiedzialam;] a teraz lece na sniadanko:) Grazka wracaj do zdrowia, Kasia gloa do gory ulozy sie, a juz na pewno gdy pojawi sie wnuk Ty pracusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) grazka - my chyba sobie podarujemy to w 30 tyg, mamy troche wydatkow a to znowu chyba 200zl kosztuje,prawda? co miesiac mam usg u mojego gina i chyba na tym poprzestane wczoraj pod wieczor objedlismy sie frytek i brzuch mnie chyba z3 godz bolal, juz nie chce nis smazonego :p dzisiaj jakis zdrowszy obiad zrobie dorka - Ty juz spakowana do pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Ja znow dzis zalatana! Telefony od rana sie urywaja! Wczoraj bylam u bratowej, jeszcze tylko 7 tyg jej zostalo! Mala jej kopala i sie wiercila az caly brzuch sie ruszal! Strasznie mnie to rozbawialo i zadziwialo! Niesamowite! Normalnie czulam jej nozki, a potem miala czkawke i cala podskakiwala :D:D:D:D SURI ja jeszcze nie spakowana i pewnie na ostatnia chwile wszystko bedzie! Zalatany dzis wieczor mam ale ja lubie :) obym tylko mojej kreacji nie zapomniala :) A mi znow test owu neg wyszedl, wiec chyba nie bedzie w tym cylku albo opozniona, i ja oczywiscie bede w pl a ukochany w Lonkdu :( no coz, uda sie w nasteonym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dorka nie załamuj sie, mi na usg wyszło ze pecherzyk mi zaczyna pekac a temp nie podskakuje i test jeszcze wczoraj negatywny mi wyszedł ost tez chyba miałas pozno owu ? my działamy , nie mam zamiaru odpuscic:) juz tylko tydz w pracy :) powoli zaczynamy lot planowac i funcioki trzeba kupowac, no i jeszcze musze kiecke na wesele kupic nast tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×