Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri super pomysł z tą koszulką :) to chyba tylko na śląsku dzisiaj taka paskudna pogoda :O ja mam kablowkę i jak narazie działa :) Kruszyna mogłaby napisać kilka słów co u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - Ty szczesciaro :) omijaja Cie grzmoty i blyskawice a u mnie ciemno jakby wieczor byl hihi ostatnio sie modlili w kosciele o deszcz bo byla susza to teraz maja,teraz znow o slonce trzeba by sie pomodlic ;) ludziom to nie mozna dogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to pewnie na allegro siedzi :D:D:D:D Suri ale u nas też zapowiadali opady więc może zacząć padać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna grazka! Suri po deszczy wyjdzie slonko i bedzie wszystko pieknie roslo! Fajnie jakby Kruszyna dala znac co u niej, jak sie czuje, jak sie dzidzia rozwija... Ciekawe jak Anna...? za jutro wszystko powinno byc wiadome, czy sie udalo! Jak ja jej zycze aby byly dwie piekne kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzisiaj nie na allegro, tylko spałam :P Bo mieliśmy niezłą komedię w nocy :D Jakiś facet całą noc darł się gdzieś na klatce pod drzwiami i tłukł się nie niesamowicie - kobieta go nie chciała wpuścić :D:D:D:D Ciekawe co zrobił? :P:P:P Grażka ja nie chodzę do szkoły rodzenia - mieliśmy iść w czerwcu, ale nie było miejsc, a teraz to nie bardzo mam siłę nawet... Ale kurcze w końcu co dawniej nie było szkół rodzenia i kobiety dawały sobie radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dzwonilam zaoisac sie do szkoly rodzenia,zapisala mnie na 1.09, mam nadzieje ze nie urodze do tego czasu,jest 10 spotkan 2 razy w tygodniu i koncze to 1.10, chcialam w wakacje ale juz miejsc nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sylwinka znow o jednym :D:D:D: Mysle ze takie szkoly sa fajne, pewnie troche przygotowuja, i kobieta jest spokojniejsza.... ale pewnie podczas samego porodu to juz sie wszystko zapomina ;) KASIA GDZIE JESTES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i jak tu teraz wyjść w taką pogode? musze isc do apteki bo skonczył mi się płyn do higieny intymnej. Polusia to miałaś wesoło w nocy ;) ja też nie wiem czy bedziemy na tą szkołe rodzenia chodzić bo właśnie dzwoniła moja mama ze zajęcia są przewaznie rano a mój M tylko wieczorem może. musze porozmawiać z tą położną czy na same wykłady można chodzić bo są wieczorem. Sylwinka podaruj nam trochę słońca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy porodzie to pewnie wiekszosc zapomne ale przynajmniej moze mi powiedza jak mam sie zabrac za takiego maluszka jak z nim sama w domu zostane :) no i bedziemy ogladac oddzial porodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie hey dla Was... Sylwinka dzieki za sms, skurcze sa ale juz rzadziej, ale ryzyko przedwczesnego porodu mam wiec mam lezec, do tego problemy z nerka jak ostatnio, wiec dzis jeszcze mama badania i bede musiala znowu brac antybiotyk.... Jak sie poczuje lepiej to napisze, nie lubie pisac jak cos mi jest, nie lubie marudzenia.... Pamietajcie o dniu taty, ja mojemu taciw wyslalam kartke z moim zdjecie w ciazy, juz mi pisal ze najpiekniejszy prezent na swiecie bo ma mnie i wnuka na zdjeciu :) A mezowi dalam kartke ze zdjeciem naszego synusia z usg, wiec tez sie wzruszyl :) Buziaki i tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo mi głowie tylko banany :P:P nie oddam słońca bo u mnie zacznie padać :D:D dobra niech Wam będzie macie tego słońca trochę (__________________________________)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - super prezent zrobilas tacie :) wracaj szybko do zdrowia i duzo wypoczywaj!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to leż dużo i dużo zdrówka życzę a maluch niech jeszcze sobie siedzi w tym ślicznym brzuszku :) Kasiu no pisz szybko wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc... Wyszłam z pracy o 17:30 i pojechałam do lekarza. Okazało się, że lekarz wyjeżdża dziś na urlop i na wczoraj umówił chyba wszystkie swoje pacjentki. Do gabinetu weszłam więc przed 21. Nieźle, nie? Lekarz zadowolony z wyników badań. Na bakterie w moczu dostałam furagin. Dalej mam brać te witaminy i żelazo. Ciśnienie ok, waga bez zmian od 3 tygodni. Trochę mi się za to dostało, także musimy nadrobić chociaż troszkę. Przez to przepracowanie zapominałam o jedzeniu po prostu. Szyjka macicy długa, twarda i zamknięta :) Brzuch już lekko opuszczony, główka niżej, ale maluch jeszcze nie spieszy się na świat. Tętno malucha ok - sprawdzane na usg. Poprosiłam o wskazanie płci. Lekarz mówi - a to jeszcze nie wiesz? Mówię - niby wiem, ale jak potwierdzi dwóch lekarzy to już większa pewność. A on na to - tu nie ma co gdybać jak mi na monitorze dwa jądra i penis skaczą :) Następna wizyta za 3 tyg, jak lekarz wróci z urlopu. Mam się trochę oszczędzać i odpoczywać. Twierdzi, że wytrzymam do jego powrotu, ale kto to wie. Te kłucia w brzuchu to skurcze przepowiadające. Jeśli będzie mnie bolało mam wziąć nospę. Jak nie przejdzie,a będę niespokojna, że coś nie tak - mam jechać do szpitala na oddział i poprosić o ktg. No i tyle. Zaraz poczytam co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia świetny prezent zrobiłaś tacie i mężowi :) Kasia ale późno lekarz Cię przyjął no i najważniejsze że Wiktorek zdrowo rośnie :D:D:D:D no i proszę więcej jeść a nie zapominać o jedzeniu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 agi26................. 06.07.09............Londyn........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 TosiaSamosia........20.07.09..............płd Polski.....26..........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........35.........23/27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........33.......07.08.2009........ ....22..........Aleksander aska.osa..........29........06/09/09.......... ....26...........Tomek Sylwinka25........27........18.09.2009........ ....25...... ....??? MERY27............24.........8/12.10.2009....... ..27....chłopiec 80% Grażka23..........24..........5/14.10.2009..........24.. .......Igor S.U.R.I..............22.........22.10.2009.............3 0........Dawid a ja poprawiam tabelkę :) dzisiaj konczymy 24 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to odpoczywaj! Ja mam taką samą sytuację z tym porodem przedwczesnym, więc leżę, ale dzisiaj mnie znowu pobolewa :( Kasia dobrze, że wszystko oki z synusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Plusia odpoczywaj, jak się źle czujesz. Ktoś pytał o szkołę rodzenia. Dzwoniłam kiedyś - nikt nie odbierał, pisałam maila - nie odpisali. Potem zapomniałam o tym i tyle. Wczoraj w poczekalni u lekarza spotkałam dwie dziewczyny tam uczęszczające. Jeszcze 2 spotkania im zostały. Są zadowolone. No, ale trudno. Widocznie jest mi pisane iść na żywioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to super wiesci ze wszystko tak pieknie! Tylko pozazdroscic!!!! Asia jak cos nie tak to koniecznie nam pisz, bo my sie na prawde martwimy! Przynajmniej ja zawsze mysle o tych zaciazonych, ktore sa tu codziennie i raptem znikaja :( Mam nadzieje ze jakos wszystko sie pieknie ulozy i Tomus sie nie pojawi za wczesnie! Juz pewnie nie moze sie doczekac spotaknia takich super rodzicow! Tak samo w Twoim przypadki Polusia! Sylwinka a jakie to obowiazki wzywaja? Glodna idziesz na banana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kasia ze ok z malym chlopczykiem :) dorka - a o Tobie to sobie jakos wczoraj pomyslalam,nie wiedziec czemu, ze przeciez ta sukienka Ci za waska juz bedzie niedlugo,kup moze jakas tuniczke letnia ;) ja tak kupilam i zaciazylam ;) cale szczescie napisalas dzis ze odsylasz ja :p u mnie juz po burzy,wyruszam do sklepu po owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×