Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

wczoraj i przedwczoraj wykorzystałam Go na maxa... ;) jeszcze może dziś coś podziałamy i czekać trzeba będzie... boję się czekania... a raczej tego co będzie później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie podejscie do wyslania notki;[ 😠 dwie znilklyyyyyyyyyy:[ ok ja sie staram co 2 dzien od14.11-22.11:P imieniny mam w owulacje;)18.11 Agnieszki:) Aska Wy to macie krzepe kiedy Wam sie to znudzi:) super bedziesz miala prezent na urodziny:) 🌻 lalelka28 oj neistety koncze o 17:30:( Sylwinka stawiaj rogale ale jak bede wPL w swieta a pozniej w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż patrzy na mnie jak na jakąś obłąkaną bo siedze i się smieje do monitora :) i jeszcze na niego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia będzie dobrze :) Grażka powiedz mężowi że śmiech to zdrowie niech każdy sie o tym dowie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś ciastko może jeszcze... kupię i wpadnę do Was na tą kawkę... ;) kochane, mam pytanko... ile czasu po owu można jeszcze zajsc w ciaze... za pierwszym razem nic nie liczylam i nie staralismy sie za mocno i udało sie od razu... chcialabym zeby i tym razem tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia niektórzy mówią że 24 godziny po owulacji ja słyszałam że przez 3 dni po owulacji można jeszcze zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem :D:D:D:D:D:D Koniec tego dobrego, zmykam dokonczyc ten obiad bo tez juz głodna jestem i musze posprztac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak liczyłam na kalkulatorze płodności to mi wyszło, że 13 będę płodna a tym czasem ja już po owu jestem i nie wiem o co tu chodzi... a może i dziś znow coś mnie będzie bolało i znów owu będzie... ;) to raczej nie możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w kalkulatorze wyszły dni płodne i męczyłam męża wtedy i co mam @ tak więc nie wiem czy one dobrze liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamy energii bo cel piekny... ale juz dzis to chce tyko w ramionach meza czas spedzac....jutro jeszcze sie poprzytulamy...a teraz czas sie psem zajac, glodny i na spacer chce isc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia ja tak miałam w tamtym miesiacu. kalkulator mi wyliczył ze w 18 dniu mam owulacje a miałam w 15 bo sluz na to wskazywał i zawsze mam w 14-15 dc. ja w te kalkulatory nie wierze do konca, lepiej samemu sie obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśniee....bez sensu, ja i taki sie nie obijam i nie czekalam na ten dzien co kalkulator wyliczyl tylko caly czas dzialamy... zobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lunch:):) objadamsie polska zupa warzywna:D niestety ze sklepu:p bylam taaaaakaaa glodna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też się kalkulatorami za bardzo nie kieruje, niektóre nie uwzględniają, że kobieta może mieć różną długość fazy lutealnej i zakładają że wynosi ona 14 dni A my już po zupce :), drugie danie w piekarniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sugeruje sie swoimi wlasnymi odczuciami:) a jednak raz sie nie udalo;p tylko, ze to byly takie dwa krotkie przytulanka ja do jasnej ch**** nie wiem jak ludziom udaje sie zaliczyc wpadke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niektórzy to mają szczęście :). Moja siostra jedno kizi mizi w cyklu i trafione. Ale fakt ona była zajęta przygotowaniami do ślubu i nie myślała o tym. A my troszkę się jednak nakręcamy ... Mam nadzieję, że się od niej zarażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna sie nie nakrecac na planowana ciaze, jesli sie planuje dziecko, to nie ma opcji, zeby sie nei myslalo, wrzucanie na luz to taka bajka, j anie umeim wrzucic tak totalnie na luz, bo nei wiem na czym to polega;p ale tez nei wyrywam wlosow z glowy;] o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem jak zaliczyć wpadke ;) My z mężem kochaliśmy się po okresie, pierwszy dzień, tak, żeby dzidzi nie było. Jedno przytulanie bez zabezpieczenia i pach moja córunia się pojawiła :P Dodam, ze miałam regularne cykle,26 dniowe, okres jak w zegarku. Mieliśmy farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam opowiedziec co mi sie snilo:) bylam w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie mi w pierwszą ciążę udało się zajsc od razu za pierwszym podejściem... teraz czuję, że będzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia 26 i GaGa Wy przynajmniej wiecie, ze mozecie zajsc i z plodnosci anei ma problemow za bardzo:) wiec predzej czy pozniej bedzie ciaza:) gorzej jest z nami swiezynkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett ja ostatnio miałam podobny sen, byłam w ciąży i miałam taki słodki duży brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti:) no wlasnei ja tez mialam brzuszek:) Boziu jaki to byl piekny sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×