Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

wiedziałam że koleżanki sie pochowały i nie zaglądają :D:D:D:D ja już idę spać jutro wpadnę jeśli mogę :D:D:D:D:D:D:D:D pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki..:) Ja niedawno wrocilam z pracy. Zaraz za mna moj M. Zamowilam sobie juz ziemniaczki z gulaszem i mizeria i spokojnie sobie czekam z Wami az mi moj M poda obiadek do stolu. Bo wiecie, ja jestem z tych co sa \"nogami\" w kuchni i raczej mam do niej z tego wzgledu ograniczony dostep :D Dobrze, ze moj kochany maz lubi gotowac i musze przyznac, ze jest w tym naprawde swietny. Jego tesciowa tez mi zazdrosci jego umiejetnosci kulinarnych. A ja dzisiaj mam juz 18 dc i czekam sobie spokojnie. Testuje 22.11. Wymeczylam tego mojego w 4 kolejne dni od poniedzialku do czwartku wlacznie w zeszlym tygodniu, ze w piatek juz nie mial sil i zasnal mozna powiedziec tuz po dobranocce :) Z objawow to mialam wczoraj taki ciagnacy bol w podbrzuszu i bol piersi z boku. Zobaczymy za 10 dni co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida:) oby to bylo cos znaczacego:) mam wielka nadzieje, w koncu zaczelo by sie cos dziac:) trzymam bardzo mocno kciuki, mysle, ze maz zasluzyl na prezent!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) wkońcu udało mi się dopchac do kompa :) dzisiaj zaliczyłam dzień u teściów i przyjechałam okolo 20.oo i jak na złosc nie miałam kiedy klikac bo mężuś na jednym laptopie a syn na drugim i grali w jakas grę miedzy soba na szieci ale wkońcu się dopchałam :) widzę ze cos sie wkońcu ruszylo :D ANIUTKA- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ i ślij teraz nam ogrom pozytywnych fluidków :D👄 Dziewczynki padam więc poczytam was jutro 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla30 hej👄 wszystkim dobranoc, bede jutro:) dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... ja też trzymam kciuki za nas wszystkie... już pewnie śpicie... kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY🌻 oby byl dla nas wszytskich udany:) ja zaraz kawka, sprzatanko, zakupy; dzisiaj mam wolne wiec co mi zostalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć staraczki :) ide zrobic sobie śniadanko i kawke. Iveet Ty swoją już pewnie wypiłaś, a może masz ochotę na drugą? Sylwinka wstawaj :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez juz wstalam pije kawke a moze ktoras ma ochote ....kawa to jest jedyna rzecz z ktorej nie zrezygnowalam prawie do konca ciazy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka czekolada a nie odrzuciło Cie od zapachu kawy? ja kawke pije od czasu do czasu, kiedys piłam codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja w pierwszej ciazy czulam sie rewelacyjnie z malymi wyjatkami mialam grype zoladkowa i zapalenie oskrzeli w 7 miesiacu,,,a tak oki,,,,zeby tylko w drugiej bylo tak wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Kawa tutaj i wszędzie kawa niech będzie :) Grażka ja chce kawę i śniadanie co dzisiaj serwujesz na śniadanie bo ja chce żabie udka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie zadowolą Cie kromeczki z sałatą i pomidorkiem :) Nie wiem co dzisiaj zrobic na obiad :( pomysły się skonczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie żartuje żeby czasami nikt nie pomyślał że ja jem żaby ostatnio byłam w mieście i jak zobaczyłam te żabie udka to myślę sobie jak oni mogą obdzierać te biedne żaby ze skóry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Grażka kromeczki to ja bardzo lubię więc poproszę żeby zaoszczędzić to ja poproszę suchą kromkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam powiedziec ze wczoraj mi sie skonczyła @. od dzis mierze temp i mam 36,6. ale w tym miesiacu bedzie goraco ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w ddtvn - kiedy jest najlepszy czas na dziecko. Sylwinek to ja też chce troche jajecznicy, Madzia podzieli się z ciocią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kawki nie pijam, ale mogę poczęstować herbatką :) Grażka ty się znasz trochę na tym mierzeniu temp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti troche sie znam, troche pamietam z nauk przedmałżeńskich ale mierze dopiero 2 cykl więc jeszcze się ucze i wyczytuje dużo z internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×