Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kasia ja też jej leje ciepłą wodę a do wody leje jeszcze oliwkę bo tak położna kazała robić w szpitalu jak małą kąpali to też płakała Dorcia ja to cały czas za Ciebie trzymam kciuki musi się teraz udać :D Tosia napisz w końcu jak tam test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teściowa zaraz sie wprosi na kawę.... A mnie tak krzyż boli że szok normalnie!!!!! :( Wsuwam właśnie chleb z dżemem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia gdzie jestes???? Dziel sie wiesciami bo juz nie moge sie doczekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jest blada druga kreska :D przyznam szczerze ze wczoraj wieczorem juz nie wytrzymalam i taki cien cienia zobaczylam wiec nadzieje mialam... przed chwila zrobilam jeszcze jeden o czulosci 25 to wyszla bardzo blada. a drugi o czulosci 10 to juz bardziej widoczna... cieszyc jeszcze sie nie ciesze bo to przed terminem @ dzis 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze raz juz tak mialam a potem nici z tego wiec teraz czekam i obserwuje cialo... jak bedzie najmniejsze plamienie to lekarz kazal lykac duphaston... bete odbiore jutro... plus jest teraz jeden - nie mam niedroznego jajowodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia co za cudowne wiesci!!! Po cichutku juz gratuluje!!!! Ale sie ciesze!!!! Jak jest cien to z dnia na dzien bedzie kreseczka coraz ciemniejsza!!! A beta to juz wszytko potwierdzi!!!! Czyli co odstawiasz duhpaston? i od 30 dnia znow zaczynasz? Przynajmniej mi tak lekarz zalecil, odstawic 26dc a jak test poz to od razu znow zaczc brac! Ale sie ciesze! Wiem ze sie udalo! A jak ty? szalejesz??? Maz wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston mam calkiem odstawic. chyba ze cos zlego bedzie sie dzialo to mam zaczac brac. on mial pomodz sie zagniezdzic zarodkowi. to byl moj drugi cykl z clo i duphastonem razem. lekarz twierdzil ze moje 30-34 dniowe cykle byly za dlugie - tym bardizej ze druga faze cyklu mialam za krotka. czyli dwa problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zerkam na te testy to druga kreska juz taka blada nie jest... :) M jeszcze nie mowie - dopiero jak lekarz potwierdzi albo jak kreska bedzie super ciemna... bo ostatnim razem jak mialam dwie kreski.. to ja lece do niego z ta wiadomoscia, on patrzy, patrzy i wypala do mnie "przykro mi ze tylko jedna" , ja mu na to zeby sie przypatrzyl i dopiero zauwazyl... fakt ze to bylo wczesnie rano i byl zaspany to mogl nei zauwazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia no to pieknie! Jeszcze raz wielkie gratulacje!!!! mi lekarz kazal kontynuowac branie duhpastonu przez pierwsze 3 miesiace. ale wiadomo kazdy jest inny. Podziwiam ze nic nie mowisz mezowi jeszcze, ja to bym nie wytrzymala !!! Ale sie ciesze!!!! Beta juz wszystko jutro potwierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia moze zadzwon do gina i potwierdz.... Ja jak bede miala poz wynik to nawet mam zwiekszyc dawke do dwoch tabletek. Moja gin lubi chuchac na zimne. A jak zaczelam krwawic (wtedy gdy poronilam) to od razu kazala 3 brac. Oczywiscie trzeba zrobic przerwe aby dostac @, jezeli nie ma ciazy. Ale tak jak pisalam, kazda z nas jest inna i moze ty nie potrzebujesz dodatkowo duhpastonu. Nic sie nie martw na zapas! Ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę :) Tosia Gratulacje!!! ja też miałam na początku blade kreski więc jutro tylko beta potwierdzi Ci ciążę :) Super! Nareszcie coś się zacząło dziać:) Ja na 14 października mam termin porodu więc ładnie odstąpię Ci miejsce w tabelce a Suri odstąpi Dorce :) Uwaga! Mam jeszcze jedną nowinę :) Nasza Lolcia wychodzi za mąż :) widziałam zdjęcie na nk z wieczoru panieńskiego i dostanie od nas po d... że nas nie poinformowała! Locia super! Jak nas czytasz to napisz kiedy ten najważniejszy dzień?! ( mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe że napisałam to na topiku) Buziaczki dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się ,że u Wa wszystko ok, a ja mam dziś gorszy dzień.... Tosia gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOSIA czekam na jutrzejsze wieści :):):):) Ja miałam bledzioch nad bledziochy, dokładnie pamiętam :D Dobrej nocki dziewczynki :) Będę dziś męża molestować hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy!! Tosia poprosimy o piekne potwierdzenie beta! Czekamy na wyniki! Gratulacje dla Lolci!!! Magda, co sie dzieje? Czemu gorszy dzien? Pisz szybko, postaramy sie cos zaradzic, podpowiedziec, moze bedzie ci choc o drobinke lepiej! U mnie zapowiada sie kolejny pracowity dzien, a na weekend wyjezdzamy do domku do znajomych. Oni maja 8-miesieczna corcie, wiec sie nabawie z dzidzia. Ona teraz zabkuje, wiec wszystko jest oplute, bo sie biedulka slini. Juz nie moge sie doczekac jak skoncze dzis prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorka super weekend Ci się zapowiada :) Ja wróciłam od lekarza i szyjka skrócona i miekka ale jeszcze rozwarcia nie mam, jutro mam przyjechać do szpitala w którym będę rodzić i zrobi mi dokładne usg i ktg i zdecyduje kiedy mam przyjść na wywołanie gdyby nic się nie działo do 14 października. M był ze mną i właśnie pojechał do pracy a ja zajadam 2 śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) grazka - to jutro znow wrazenia bedziesz miala u gina :) daj oczywiscie znac co i jak ja narazie za bardzo zadnych skurczy nie mam,rano tylko kilka sekund cos tam poczulam,ale moglo to byc tez z glodu ;) dalas rade sie wczoraj ogolic??ja to odwlekam bo to nielada wyczyn z brzuchem ;) poszlas na calosc z tym goleniem czy tylko troche?? ja zaraz podjade na miasto bo uparlam sie na spioszki z napisem Kocham mojego tate :) mialy wczoraj przyjsc :) dokupilam dzis tez masc bepanthen i jeszcze chyba dokupie te nakladki silikonowe do karmienia na wszelki wypadek ;) dorka - kiedy bedziesz testowac??i czy wogole bedziesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri dałam radę się ogolić cała :) hihih M się śmiał że wyglądam jak mała dziewczynka - ani jednego włoska. jeszcze nogi ogoliłam:) Ja też mam już kupiony bepanthen, ale tych nakładek narazie nie kupiłam, bo siostra ma w domu to jak coś mi przywiezie. Ja też skurczy nia mam, czasami twary mam brzuch ale to dziecko mi się tak wypycha. Dzisiaj w nocy jedynie miałam bardzo silny ból w krzyżu, nie wiem czy to był skurcz, całkiem możliwe bo mam tyłozgięcie. Fajne te śpioszki z tymi napisami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Tosia Gratuluję 🌻 będzie dobrze nic się nie martw :) Magduś nie smuć się ❤️ Dorcia no to teraz czekamy na Ciebie jak nam ogłosisz dobra nowinę 🌻 Grażka i Suri macie wszystko poszykowane do szpitala :) Polusia napisz co u Was słychać :) Lolcia wychodzisz za mąż a my o tym nie wiemy czemu nas nie poinformowałaś :D Kasia jak nocka :) Asia odezwij się :) ja już nie śpię od 06:30 nakarmiłam małą i poleciałam z Madzią do sklepu a tatuś został z Dominiką razem leżeli sobie w łóżku :D:D:D teraz właśnie ugotowałam leczo i posprzątałam a teraz odpocznę dopóki mała śpi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI ja nie testetuje :D:D:D Chyba ze przez tydz po terminie nie bede miala @, to moze wtedy :D:D:D Ja jeszcze spokojnie mam jeszcze kilka dobrych dni do terminu, ale zupelnie sie nie nastawiam. Oczywiscie mam rozne mysli, cialo obserwuje, ale staram sie zupelnie na tym nie skupiac. Oj dziewczynki a wy juz zaraz!!! Ale super!!! Szykowac irokezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano byłam na rynku z teściową, kupiłam sobie mega grubaśny milusi polar z kapturem :D:D:D:D:D:D:D Po ciąży też powinien mi służyć :) Wczoraj walczyłam z maszynką do golenia hihi udało się :P Ale podziwiam Cię Grażka, serio :) Teraz gotuję pyzy z mięsem bo głodna jestem strasznie a zupę dopiero postawiłam gotować :P TOSIA odezwij się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia trzyma nas do konca w napieciu :D:D ale w sumie to juz wiadomo ze sie udalo :D:D:D:D:D Wiec nawet nie potrzebujemy tych wynikow :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - ja nie bede miala irokeza,bede miala skina ;) grazka - Tobie tez tak cieplo?? ludzie poubierani na miescie a mi tak goraaaaaco bylo,wogole sie nie czuje z ta temperatura jesienna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobe goraco a mi ciagle zimno :( wczoraj wskoczylam do wanny aby sie rozgrzac i ciagle bylo mi zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka, bo dziś zaczęłam 32tc, czyli 8 miesiąc :D:D:D ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........38..........5/14.10.2009...... 24.. ....Igor lub Oskar S.U.R.I.............37.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....31.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........18.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×