Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jestem :) Kurcze od 8 prądu nie miałam, teraz dopiero mi załączyli :P a tu tyle prania mam że hoho :) właśnie przebrałam pościel. Wczoraj kupiliśmy ten fotel ale taką dużą piłkę :) super wygląda w pokoju małego i jest wygodna ale nie nadaje się do karmienia więc zostaje mi łóżko albo narożnik :) u mojego M w pracy codziennie pytania kiedy wreszcie urodzę :) wszyscy mają nadzieję, ze do soboty bo chcą zrobić mojemu imprezkę właśnie w tą sobotę a tu małemu tak dobrze w brzuszku jeszcze :) Suri wyśle Ci mój numer na pocztę, gorzej jak razem będziemy rodziły :) ale zawsze mogę w Twoim imieniu napisać do Sylwinki :) Ja skurczy nie mam :( tzn ciągle mnie rwie w pochwie ale to skurcze nie są i robi mi się co chwilę twardy brzuch ale to mały się tak wypina. więc dalej czekam na jakiś konkretny skurcz a później kolejny i kolejny... ja chce już rodzić :) nie sądziłam że to napisze ale taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........39..........5/14.10.2009...... 24.. ........Igor S.U.R.I.............37.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....31.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........18.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Dzisiaj zaczynamy 40 tydzień ciąży :) Równe 9 miesięcy temu dostalam ostatnią @. Jak mi ten czas szybko zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie zapisałam sobie Twojego maila więc może napisz mi jaki jest albo napisz wiadomość na grazyna1985@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka26
Witam, jestem mamą lipcowego synka,czasami was podczytuje, ale mam na sprzedanie ubranka dla dziewczynki, może ktoras z was byla by nimi zainteresowana Bawełniana bluzeczka NEXT 6-9 mieś. 74 cm (759529807) - Aukcje internetowe Allegro Bawełniana bluzeczka NEXT 6-9 mieś. 74 cm (762530294) - Aukcje internetowe Allegro Bawełniana bluzeczka NEXT 6-9 mieś. 74 cm (762536104) - Aukcje internetowe Allegro Kurtka dla dziewczynki rozm.80. TOPOLINO (759548890) - Aukcje internetowe Allegro w razie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt na meila baskajablonska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka -ufff dzis myslalam ze to Ty rodzisz ;) to czekam na maila :) a ja nie widzialam jeszcze mojej przyszlej synowej Dominisi :( grazka jak mozesz wyslij mojego maila tez sylwince :)moze byc z tym zdjeciem co wtedy poslalam wysle wam tez aktualny moj brzuchol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka26
🖐️:D:D Grażka w razie czego możesz podać mój numer Suri jakbyście zaczęły razem rodzić :D:D Tosia Gratulacje raz jeszcze :D Kruszyna ja poproszę kawę zbożową z mlekiem ale po grochówce będzie się dobrze pierdzieć :P:P jak chcesz to wyśle Ci Dominikę na tydzień :D:D:D a ja właśnie wróciłam z miasta kupiłam pampersy chusteczki nawilżające i łapki bo nie raz mała ma zimne rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ok wyśle :) i czekam na Twój brzusio :) ja już się nie fotografuję bo i tak się do obiektywu nie mieszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zjeść chleb z pasztetem bo zaczynam się slinić jak mój pies :) Sylwinka wysłałam Ci maila Suri więc napisz jej numer telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysylajcie sms-y bo musimy wiedziec kiedy krzyczec przyj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja wlasnie walcze z moim bankiem - jak zawsze - otowrzylam konto oszczednosciowe, przeplacilam kase, kasa zniknela a konto jeszcze nie otwarte :( Ale zaraz ich pogonie!!! Dziewczyny tak mnie dzis cycki bola, ze sie prawie dotkanac sie nie moge a co dopiero ukochany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - nie dostalam maila :( dorka - w niepewnosci nas trzymasz nie ma co :) ja chce sie cieszyc juz Twoimi II na tescie :) jak masz mojego maila to tez mi sie odezwij :)to wysle Ci brzuchola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wysłałam drugiego, daj znać czy przyjdzie a jak nie to wyślij mi na ten adres co podałam bo może mam zły Twój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys tez mnie bolaly i nic z tego nie bylo, wiec jakiekolwiek objamy moga byc calkowicie falszywe przez duhpaston. widze wymiana pelna para! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spokojnie ona przyjdzie kiedy jest na nia czas, wiec za kilka dni... Ale spokojnie do tego podchodze :) Wy sie skupcie na wypychaniu waszych dzidzi bo juz sie nie moge doczeakc zdjec i opowiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - a moze pazdziernik tez dla Ciebie bedzie szczesliwy,oj jak bym chciala... grazka - wyslalam Ci brzuchola mojego ;)i nr tel tez zapisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Suri że będziesz mogła dać nam znać :) Gorzej jak razem z Grażką was dopadnie w jednym czasie :P:P:P A mnie znów zgaga męczy.... Już nic mi nie pomaga, w aptece mi też nic nie doradzili :( Piecze jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak Ty ładnie wyglądasz :) super brzusio :) ja chyba mam większy ;) wysłałam Ci adresy wszystkich dziewczyn, mam nadzieję, że dostaniesz bo coś mi poczta źle działa. I ubieraj się dziewczyno bo już jesień :P;) Ja dziś zaszalałam ze sprzątaniem i teraz mogę iść rodzić ale to moje dziecko uparte po tatusiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki grazka,zapisalam adresy :) ja tez ciagle jakies cyrki z poczta mam dzisiaj to mi podwojnie jest cieplo bo na dworze az nienaturalnie cieplo i slonce jak na pazdziernik ja tak bym w poniedzialek chciala urodzic (hihi jakby to byl koncert zyczen) ide troche mieszkanko ogarnac i obiad dokonczyc buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimne mleko pomagało do tej pory, a teraz już nie :( Migdały też nie działają, cholera nooooo!!! Idę zupkę grzać bo mąż już jedzie z pracy - o dziwo wyszedł o normalnej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI super zdjecie! Zaawansowana ciaza a taka sex bomba!!! Grazka ja jeszcze Ciebie chce zobaczyc z brzusiem! Masz jakies zdjecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×