Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Śliczne brzuszki :D:D Suri wysłałam Ci e-maila z numerem telefonu :) dobrze że Asia dała wtedy swój numer Dorce bo ja nie miałam by jak Was wtedy powiadomić bo Asia rodziła a ja leżałam w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam robić obiad bo M jedzie do domu :) Kruszyna moja siostra na zgage brała rennie ale ja nie brałam. Jest jeszcze jakaś woda którą kupuje się w aptece, położna mi kiedyś powiedziała ale nie pamiętam nazwy. Dziwne, że nic Ci nie doradzili w aptece. Zmykam już, miłego wieczoru :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napisze tylko tyle ze na 90 % dziewczynka!!!! reszte napisze jutro bo dzis mamy wieczor z mezem i chcemy zkozystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Po raz pierwszy udalo mi sie zgadnac!!! Super anna! Pisz jak bylo, jak maz zaaragowal - wszystko! No i milego wieczorku zycze, czekamy na sprawozdanie jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam zaraz do domku! Dzis czeka mnie sprzatanie, bo jutro nie bede miala czasu... a w pt mam gosci!!!!!! No wiec bedzie latanie ze szmata i odkurzanie :) a pozniej kapiel ze swiecami, ale chyba bez zerduchowania bo doslownie sie czuje jakby ktos mi szpilki w cycki wbijal :( Kurcze male a bola :( Chlopak jakis super obiad przygotowuje, wiec tez nie moge sie doczekac jak sie dowiem co to :D:D:D buzka do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - gratulacje :) a ja nie wiem czy mi wody odeszly czy moze mocz popuscilam,ale samo wylecialo tego tak ze 150ml zadnych skurczy nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri moze to wody I zaraz bedziesz na porodowke jechala! Ale super!!!!! Trzymam mocno aby sie skorcze zaczynaly!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO
🖐️ Suri pisz szybciutko jak noc :) smsa nie dostałam więc albo jesteś w domu albo się męczysz na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Suri mi też wody odeszły bez skurczy :) mam nadzieję że już jesteś na porodówce :D:D Grażka a Ty jeszcze tu :D:D marsz na porodówkę :) ja noc miałam kiepską mała choć wstawała co 3 godziny ale Madzia miała gorączkę i wymiotowała a teraz mówi że gardło ją boli i muszę jechać z nią do lekarza :(:( mam nadzieje że mała nic nie złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec było tak: pojechalismy do lekarza , tak mi było dziwnie ze wogule z mezem jade zawsze to były tylko moje eskapady :) no ale wziełam go;) lekarz sie nie spoznił i nawet byl wczesniej co bylo duzym zaskoczeniem , zawołałam meza jak juz mial mi lekarz robic usg no i zaczał na pokazywac ,mierzyc , wszystko tak szczegolowo ze szok. mąż siedział wpatrzony w ekran jak w supre film o samochodach ( a ma bzika na ich punkcie ), lekarz pokazywał nam wszystko ilosc paluszkow i ze jeden w buzi :) kregosłup i cos tam mierzył , bijace serduszko ,nawet komory serca i przedsionki, mozg i co tam sie znajduje, kanał rodny i łozysko i wogule wszystko bardzo nam sie podobało było strasznie szczegolowo jakby specjalna edycja dla mojego meza :) potem powiedział ze wynika z usg ze to chyba dziewczynka :) maz wyszedł a ja jeszcze gadałam z lekarzem i pytam czy napewno bo mi wszyscy bez wyjatkow mowili ze bedzie chlopak ze tak wygladam, no a lekarz ze to 19 tydz i moze byc za wczesnie ,ale patrzył z roznych płaszczyzn i nie widział zeby tam cos dyndało i zaczał sie smiac :) mam nadz ze tak juz zostanie a lekarz mial naprawde bardzo dobry sprzet , bo nawet maz był pod wrazeniem :) moje mam strasznie sie cieszy bo ona w duchu chciala dziewczynke , bo wnuka juz ma :) moja tesciowa tez i wogule w mojej rodzinie przewaga chlopcow wiec fajnie :) super :) a ja sie nastawiałam na dziewczynke :) mama az mnie usciskała w domu jak sie dowiedziała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) to chyba jednak mocz byl bo chyba by dalej sie wody saczyly a ja mam tak samo jak zawsze tzn lekko wilgotno ale to raczej ze sluzu moze maly tak na pecherz nacisnal i stad ten wyciek moczu,ale przestraszylam sie niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wogule powiedział ze jakby nie poszedł to by załował po tym co zobaczył :) i mowi ze nie wie dlaczego jak moja bratowa byla w ciazy to moj brat bał sie wejsc na usg. mowi ze to było bardzo fajne i niezapomniane zobaczyc tak dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........39..........5/14.10.2009...... 24.. ........Igor S.U.R.I.............37.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....31.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........19.........28.02.2010...........26 .........dziewczynka- chyba Daria JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej mialam obstawione imiona dla dziewczynki i chlopca i tak zawsze myslałam ze jesli bedzie dziewczyna to imie bedzie miala zblizone do taty -czyli Daria , a tatus zaakceptował, choc moze nam sie to jeszcze zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri szkoda że to nie wody :D no to dalej czekamy... Anna gratuluję córeczki :) wybraliście już imię? Mój M też lubi na usg chodzić, ostatnio nawet w szpitalu wszedł ze mną z kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........39..........5/14.10.2009...... 24.. ........Igor S.U.R.I.............38.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....31.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........19.........28.02.2010...........26 .........dziewczynka- chyba Daria JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ dzwonilam do mojego gina i mowi ze raczej nie wody to byly ale czasem tak przed samym porodem sie dzieje,szyjka sobie juz tam miejsce robi i ze moge podjechac i to sprawdzic,sama nie wiem,jak co to podjade tu do szpitala gdzie chce rodzic bo mam blisko,wziernikiem to moga sprawdzic i na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri może jedz jak znów coś wypłynie. No chyba, że jak masz blisko to teraz podjedz, uspokoisz się i będziesz wiedziała co i jak. Nie wiem co Ci doradzić ale ja chyba bym pojechała jak tak dużo tego było, nie zaszkodzi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI a juz myslalam ze beda super wiesci ze juz jestes po! No nic dalej czekamy! Anna cudownie ze maz wszystko widzial, i ze bedzie mala ksiezniczka! Nie wierze ze juz plec sprawdzasz, wydaje mi sie ze doslownie kilka dni temu dowiedzialas sie ze jestes w ciazy! Ale ten czas leci! Sylwinka niech Madzia wraca do zdrowia! biedulka! Aby tylko Dominisia sie nie zarazila! Grazka a Ty tez na porodowke szybko! A ja mialam przepiekny wieczor! Wracalam do domu z nastawieniem na sprzatanie a tam wszystko wypucowane, obiad zrobiony, swieczki wszedzie pozapalane! Cudnie! Ukochany zrobil mi taka niespodzianke bo nie chcial abym caly wieczor sprzatala ale z nim spedzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dorka chętnie pojade na porodówkę ale nie wiem czy zostanę przyjęta :) Ale masz faceta nono ;) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, ile się tu dziś dzieje :D:D:D:D Anna GRATULACJE 🌼 Ja też czułam że dziewczynka u mnie i się potwierdziło :D:D:D:D Tylko wtedy też był mój mąż ze mną i jakoś dziwnie odebrał to usg wtedy, nic nie mówił, nie uśmiechał się nawet i było mi przykro... Musiało sporo czasu minąć zanim oswoił się z myślą że będzie tatą, a teraz jest już cudnie z jego strony :) Suri daj znać jak wrócisz (o ile wrócisz hihi) :) Grażka ale uparty ten Twój bobas noooo :P Nie chce wyjść, za dobrze mu tam urządziłaś mieszkanko :P A brzuszek super, wcale bym nie powiedziała że takiego dużego bąbla tam nosisz :D:D:D:D Ja już puściłam pranie ciuszków i pieluszek, narazie tylko białe. Mam nadzieję że nie będzie padało dzisiaj, żeby mi to wszystko wyschło na balkonie, bo w domu mi kaloryferów braknie, tyle tego jest :P Postawiłam zupkę gotować, wczoraj była grochówa, a dziś pomidorowa ze śmietanką i lanym ciastem :D:D:D:D:D:D Wieczorem zrobiłam sałatkę z sałaty lodowej, pomidor, kukurydza i majonez, obżarłam się jak świnka normalnie hihi ale mi było potem dobrze :P Położyłam się niby na chwilę koło 17-tej a tu mąż mnie po dwóch godzinach obudził!!! Nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Na szczęście i o dziwo w nocy spałam sobie słodko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mam nadzieje ze juz wrocisz z malenstwem! Ale super! Jakie to musi byc niesamowite uczucie! Pewnie duzo stresu i poddenerwowania temu towarzyszy.... SURI dawaj znac! Grazka a Ty meza do lozka zaciagnij i moze uda wam sie malucha pobudzic di wyjscia na swiat :D:D:D Kruszyna juz pranka wstawiasz! Super! Zaraz Ty bedziesz na porodowce!!! Moj chlopak jest najcudowniejszy! Potrafi mnie tak zaskoczyc! A ze sprzatal caly dzien to teraz szanuje swoja prace :D:D Zostawilam dzis plaszcz na kanapie to mnie pognal ze mam powiesic! Nasmialam sie z niego rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dobrze ze pojechalam bo sie uspokoilam :)wogole w szoku jestem ze tak szybko sie mna zajeli i sie przejeli,najpierw polozna posluchala tetna ,potem lekarka zbadala recznie i na usg sprawdzila ilosc wod,okazalo sie ze to powoli czop sluzowy odchodzi,dziecko wstawia sie w kanal rodny ale jeszcze w nim nie jest,mam duzo spacerowac zeby porod latwiejszy byl dobrze wiedziec ze taka opieka w tym szpitalu i mile polozne,chociaz jak kobieta lekarka zabierala sie do badania to troszke sie lekalam (bo jakos nie mam milych wspomnien po kobietach ginekologach) ale dalo sie przezyc,chociaz moj gin jakby troszke delikatniejszy :p uffff no to nic grazka,dalej czekamy :) dorka - taki facet jak Twoj to skarb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to dobrze ze wszystko OK! A maly juz sie szykuje! No to na spacer szybko prosze isc!!! A co tam u Polusi, juz tak dlugo sie nie odzywa :( No i Asia tez cos zamilkla :( Jak wszystkie urodzicie to juz tu nikogo nie bedzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jak Madzia wróci od lekarza to dam znać co jej jest :) Dorcia fajnego i kochanego masz tego chłopaka :) Suri może już do nas wrócisz z Dawidkiem :) Aniu gratuluje córeczki :) będzie to córeczka tatusia :) Kruszyna 👄 Magda Novida Neti ❤️❤️❤️ Madzia pojechała do lekarza z tatusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - brzuszek masz sliczny :) i jaki tam wielkiiiii,oszalalas?? kruszyna - do facetow czasem ze spowolnionym zaplonem dochodzi,moj tez na poczatku jakby nie wierzyl ze to jzu dziecko na tym usg sylwinka - duzo zdrowka dla Madzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!teraz chyba jakies wirusiska znow a tfu!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pół godziny temu jadłam pomidorową i chyba zaraz znowu sobie nałożę :P Pieluszki mi wyschnęły teraz powiesiłam ciuszki białe, niech się suszą :) Tylko jak tu się zmobilizować do prasowania??? :P Niecierpię tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×