Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja wlasnie zjadlam 3 kanapki i nadal jestem glodna, ale na czekoladke... A tak mi sie nie chce isc do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie ma zapalenia gardła ale ma grypę żołądkową i ma dietę lekko strawną Suri a Ty możesz odbierać mms bo bym Ci coś wysłała :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedula straszna :( Pewnie sie Madzia troszke meczy... Niech szybko wraca do zdrowia!!! A co wyslalas? Ja tez chce! Sylwinka, ja nawet nie widzialam zdjecia Dominisi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O tyle napisałam i mi się skasowało :( więc jeszcze raz musze zacząć Suri to dobrze, że wszystko ok. Coraz blizej porodu jesteś jak już czop odchodzi. U mnie ciągle cisza. Obiecaj, że jak już się u Ciebie zacznie to mnie zaraz za sobą pociągniesz :) bo ja to jak pierwsza pójdę to przy partych będę wołać: Suri wskakuj na porodówkę i kciuki będę zaciskać za Dorkę, żeby II kreski na teście zobaczyła. CO jak co ale przy partych to chyba najmocniej je będę zaciskać :) Sylwinka to dobrze, że to tylko grypa jelitowa, pewnie potrwa kilka dni 🌻 Kruszyna ale zaszalałaś z sałatką, może ja też coś dzisiaj zrobię :) U mnie była siostra a teraz zabieram się za obiad, dzisiaj robię schabowe. Ja chce już rodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wielkie dzieki!!! Jak bedziesz tak mocno trzymac to w koncu musi sie udac!!!! Zostalo mi jeszcze kilka dni czekania... Cycki nadal bola, ale to na prawde nic nie znaczy w moim przypadku :D:D:D nie wytrzymalam, poszlam do sklepu, nakupowalam slodyczy i teraz sie ruszyc nie moge!!!! Zawsze tak mam przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka a jak jeszcze się z Suri w tym samym czasie dostaniemy na porodówkę i obie będziemy tak mocno kciuki zaciskać to już ciąża murowana :) tak bardzo bym chciała 👄 u mnie zaczeło padać :( a ja ledwo chodze tak mnie te krocze boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka weź męża na porządne bzykanie to może coś puści i będzie akcja :P:P:P Mnie już krocze boli, do tego krzyż, aż się boję co będzie dalej! Aaaa! No i znów zgaga przyszła, wredota jedna, idę po mleko, może tym razem coś da.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dzisiaj już go zaciągne do łóżka chyba o 17 jak z pracy wróci i na jednym ostrym bzykanku się nie skończy chyba :P Oj Ty znów z tą wredną zgagą się męczysz :( Ja wlaśnie robię przelewy, musze teraz wszystko popłacić bo później zapomnę a M to już w ogóle nie będzie miał do tego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - moge odbierac mmsy :) grazka - Ty pewnie szybciej odemnie urodzisz :)krocze Cie boli to pewnie juz maly wchodzi w kanal rodny mnie jedynie to nogi bardzo bola bo nachodzilam sie po miescie,lekarka kazala spacerowac to wzielam sobie do serca ja jakos nie wiem czy JUZ bym chciala rodzic,jak bylam w tym szpitalu tam to nawet mialam ochote zostac i tak wogole z sympatia patrzylam na te usmiechniete polozne i myslalam ze to one mojemu malenstwu pomoga przyjasc na swiat :) a teraz w domu to czekam cierpliwie :) ciekawe czy jak trafisz na porodowke to moj gin bedzie mial dyzur :) dr N. :) ja go lubie kruszyna - ale sobie maszkiecisz ,pychotka :p mi dzis rodzice golabki przywiezli :p a co do bzykania to jakos boje sie cos tam naruszyc,jeszcze znow ze mnie trysnie jak wczoraj ;) dorka - ja caly czas trzymam kciuki :) wiecej nie pisze bo nie chce zapeszac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - dzieci jak malowane :)Madzia sliczne dlugie wloski ma :)a Dawidek juz sie cieszy na Dominisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri zobaczymy która pierwsza :P mi się wydaje, że masz niżej brzuszek :) hmm może ja też się na spacer wybiore dzisiaj :) To już wiem do jakiego lekarza chodzisz :) o nazwisku na N jest tylko jeden w tym szpitalu :P nie znam go ale może będę miała okazję poznać :) Sylwinka szyby będą pękać o 17:30, właśnie M zadzwonił że się nie wyrobił i o 17 dopiero wyjedzie z pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja myslalam ze to jakies zdjecie malutkiej :( Dzieki za nr, zapisze i jak kiedys bede rodzic to dam znac ;) Glowa mnie zaczyna bolec, a dzis mam sie spotkac ze znajomymi po pracy... troche mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tez dopiero wrociłam ze spaceru , a potem wizyty u kolezanki. wiesc szybko sie rozchodzi a ja sie jeszcze nie moge przyzwyczaic i chyba jak drugi raz mi na usg potwierdzi to nie wiem czy uwierze poki nie wezme malej na rece :) Dorka wczoraj sie tez moj gin smiał ze mnie ze to juz polowa za mna a tak niedawno narzekałam ze mnie moge zajsc w ciaze :) jeszcze tylko czekam na pierwsze ruchy mam 19 tydz a jeszce nie czuje , mam podobno w ciazu 2 tyg poczuc a jak nie to i tak sie nic nie dzieje mowił lekarz bo widział na usg ze jest wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez sałatke robiłam ale troszke bardziej ciazka ,bo mezulek cobie zazyczył , wiec zonka w gary dzis , za prasowanie itd i ledwo do kolezanki zdązyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam zaraz na spotkanie ze znajomymi! Ale mi sie nie chce! Czuje sie paskudna, pryszczata, zmeczona!!! Jutro mam wolne wiec pewnie odezwe sie dopiero w pn! Wszystkim zycze super weekendu! A Grazce i SURI porodu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego rana :) Częstuję pączkami, kto chce??? Byłam w sklepie specjalnie po pączki i teraz wsuwam na śniadanie :P:P:P Idę sobie kawę zrobić z mlekiem bo w nocy budziłam się co chwilę i trochę nieżywa jestem :P Wczoraj wieczorem twarz mi napuchła!!! Mąż aż był zdziwiony... No i jak wstałam to dalej mam jakby napuchniętą, dłonie i stopy też. Mam nadzieję że to nic złego........ Do tego wczoraj czułam tylko kilka ruchów małej i zaczęłam się martwić... Zobaczę jak będzie dziś.... A wizyta u gina w poniedziałek i już się przejmuję - jak zwykle ehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś zaczęłam 33tc.... Ale to leci... Za szybko z jednej strony, a z drugiej chciałabym już mieć 38tc i urodzić! ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Grażka23.........39..........5/14.10.2009...... 24.. ........Igor S.U.R.I.............38.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....32.........04.12.2009..........23....... ...Amelia anna999...........19.........28.02.2010...........26 ........dziewczynka- chyba Daria JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzisiaj wstawałam na siusiu równo co godzinę. Trochę niewyspana jestem. i ciągle u mnie cisza, wczoraj przytulanie, spacer, sprzątanie i cisza cisza cisza :( ale ten mój synuś uparty. Zaraz musze sobie zrobić śniadanie i chyba się jeszcze położę. Kruszyna witaj w klubie spuchniętych ciężarówek :) ja mam znów troszkę stopy spuchnięte, taki urok ciąży ale powiedz lekarzowi o tym. Podziel się pączkiem :P podziwiam, że już w sklepie byłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mam nadzieję że lada dzień synek zmieni zdanie i będzie chciał wyjść na spotkanie z rodzicami !!!! Skoro biegasz tak często siku to może już lada moment :) Do sklepu nie wiem jak dotarłam bo pół żywa jestem po takiej nocy :P Pączek leci, łap ! :) A z tą opuchlizną to normalnie z dnia na dzień! Buzię mam jak księżyc w pełni teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna pyszny ten Twój pączek :) Ja zjadłam jajecznice na śniadanie. Bardzo mi się robi twardy brzuch co chwilę ale nie czuje bólu żadnego przy tym tylko w dole brzucha ciągle kłuje. Biore się za sprzątanie teraz może się coś rozkręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja tez sie dolaczam do tego klubu... ;) co chwile wstawalam na siusiu,chyba z 6 razy w nocy a pod wieczor wczoraj zauwazylam ze nie mmam kostek u stop tak mi opuchly stopy dorka - przytulam Cie mocno na smutki!!!,czasem kazdy tak sie czuje,nie martw sie :) kruszyna -podziwiam Cie ze juz sklep zaliczylas :) grazka - a Ciebie podziwiam z przytulaniem,hmm chociaz niby wskazane na przyspieszenie porodu ale ja jakos obawy mam,strachajlo ze mnie :p a Ty jeszcze bedziesz miala jakas wizyte u gina? anna - ja poczulam na poczatku 20 tyg ruchy :)jeszcze chwilke masz czas :) tez sobie kawe z mlekiem zapodalam,dobrze dziala na przeczyszczenie ;) tak sie zastanawialam gdzie kupic taki spirytus do przemywania pepka dziecka,bo musi byc 70%, w sklepie normalnie taki zwykly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri W aptece mają taki spirytus :) I specjalne gaziki nasączone tym spirytusem właśnie do pępuszka. No chyba że będziesz się bawiła z rozcieńczaniem normalnego hihi rozlewnię byś miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie ma się czego bać ;) wczoraj się poczułam jak dawniej przy przytulaniu a nie jak wieloryb który się ruszyć nie umie ;) M był taki kochany, że dzisiaj rano wstałam razem z nim i chodziłam, żeby wrócił do łóżka jednak się nie dał bo by nie zdążył do pracy :) Ja pytałam w aptece o spirytus i mi powiedziała, że mam kupić 90% w sklepie i rozcieńczyć: 2 części spirytusu i 1 część wody przegotowanej. A wizytę mam mieć w poniedziałek lub wtorek jak nic się nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj jeszcze musze popytac o ten spirol ;) i kupic go ale mam mokro,taki gesty sluz mam jakby lekko zoltawy (sorry za obrazowosc) i musze troche tych przysiadow pocwiczyc,bo dawno nie robilam grazka - caly zcas mysle kiedy nas wezmie ;) fajnie jakby w ten sam dzien :) mi lekarka powiedziala ze jakby nic sie nie dzialo to do szpitala mam przyjsc 29.10 ale mysle ze tyle juz nie dotrwam,jakos wewnetrznie czuje ze chyba przyszly tydzien,ciekawe czy sie sprawdzi kruszyna - tyle dobrze ze upaly Cie omina z tym puchnieciem, w zimie chyba mniej sie puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się za prasowanie brrrrr Mam stertę pieluszek i białych ciuszków, teraz puściłam do prania kolorowe (tylko połowa weszła do pralki hihi). Niecierpię prasować!!!! Powiedzcie mi proszę ile ruchów dziecka powinnam czuć... Mała zawsze była bardzo aktywna, zwłaszcza rano... Wczoraj czułam bardzo mało ruchów przez cały dzień, wieczorem tylko kilka. Dziś od rana też tylko parę, może z 5.... Zaczynam się martwić.... Jechać do szpitala? Czekać do wieczora? Nie wiem.... Może schizuję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieram się za prasowanie brrrrr Mam stertę pieluszek i białych ciuszków, teraz puściłam do prania kolorowe (tylko połowa weszła do pralki hihi). Niecierpię prasować!!!! Powiedzcie mi proszę ile ruchów dziecka powinnam czuć... Mała zawsze była bardzo aktywna, zwłaszcza rano... Wczoraj czułam bardzo mało ruchów przez cały dzień, wieczorem tylko kilka. Dziś od rana też tylko parę, może z 5.... Zaczynam się martwić.... Jechać do szpitala? Czekać do wieczora? Nie wiem.... Może schizuję...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri sprawdziło się jak pisałaś kilka miesięcy temu że obie jesteśmy w ciąży jeszcze przed naszym testowaniem więc mam nadzieję, ze i teraz się nie pomylisz i już w przyszłym tyg będziemy tulić naszych uparciuchów :) Kruszyna czasami tak jest, że dziecko mało się rusza w ciągu dnia, może jak coś zjesz to poleż troszkę na lewym boku wtedy na pewno poczujesz więcej ruchów. Jak Ty jesteś w ruchu to malutka może spać albo tak delikatnie się ruszać że nawet nie czujesz. Ja też czasami wariowałam bo raz mały chciał mi przez brzuch wyskoczyć a na drugi dzień cisza. Jak bardzo Cię to niepokoi to jedz do lekarza sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - fajnie jakby sie sprawdzilo :) kruszyna -napij sie mleka i poloz,najlepiej na plecach,jak w ciagu godziny naliczysz 10 ruchow to jest ok :) tak lekarz mowil ja dzis o 6 jak wstalam cos zjesc to tez liczylam ruchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×