Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: Grażka wróciła jupiiiiiiiiiiiiiiiiii............................:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dobrze że się odezwałaś bo już myślałam że siostra Cię zabiła za to spóznienie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dobrze, ze na mnie czekałaś :D a co Ty robisz jeszcze w domu? Miałas do mnie przyleciec i mi pomagac przy remoncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drodze w drzewo uderzyłam ale jak się pozbieram to przylecę :D:D:D:D:D a gdzie mogę wylądować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim parapecie :) Tylko po drodze kup jakies czekoladowe ciacho to sobie zjemy do kawusi ;D ale mi sie nic nie chce. wymysliłam co dzis na obiad: kurczak i warzywa na patelnie :) Sylwinek a @ już sobie poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam 10 listopada to dopiero 2 dzień ja zawsze tak mam do 6 dni :) ja teraz zmykam będę wieczorem ale będę za wami tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem pyszne croissanty z czekolada;D i popijam kawke z tym niebieskim mleczkiem:) tutaj ciezko mi to mleczko kupic:) ach niebo w gebie; kupilam zeszyt choc mam ich juz pare roznych pozaczynanych :D moja przyjaciolka w styczniu ma urodzic:) miala problemy z zajsciem w ciaze;) daje mi to nadzieje na szcescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpadłam do Was Grażka gdzie Ty jesteś ja już czekam na parapecie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ivett ja też poproszę kawkę z tym mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej dziewczyny mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dzis 20dc, i ku mojej rozpaczy jak przyszlam z pracy to przy zalatwianiu sie zauwazylam plamy krwi na bieliznie, nie wiem czy to moze juz mi sie okres zaczal? po 20 dniach? wczoraj kochalam sie z mezem po polodniu, ale nie bylo na ostro wiec chyba krzywdy mi nie zrobil!!!!!!!!!! Macie nieraz takie plamienia? dodam ze teraz juz nic nie ma, zobaczymy do konca dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
co takiego? moje plamy są lekko brązowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liebe czytałam w internecie że to może być plamienie przed miesiączką albo objaw bardzo wczesnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
dzieki, co do ciazy, nie sadze, zobaczymy, moze sa to plamienia okoloowulacyjne ??? teraz mam nieregularne cykle, moze dostalam teraz owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupi
Witam! Jestem tu nowa, ale też zaczynam starania o dzidzię. Co prawda w tym miesiącu się nie udało i w poprzednim też. Ale nie poddaje się, po małym dole psychicznym trzeba się odbić od dna i próbować dalej. Teraz czekam aż mi się @ skończy i zaczynam znowu testy owulacyjne. Może tym razem pomogą. Jednego jestem pewna. Muszę wyluzować mój mężuś też, bo ostatnim razem strasznie się przejmował. Teraz wcina witaminki i orzechy. Także pestki dyni na potencję ;-)))). No a tak poza to nie pijemy alkoholu itp. Myślę, że tym razem się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........wo j.opolskie.....26.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka no w końcu wróciłaś każesz mi przylecieć a pózniej znikasz nie ładnie tak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka byłaś ale później się zmyłaś :D kurcze już myslałam, że nikt się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety :) bez jaj: D jaki strajk ja tu ciezko pracuje;P a jak beda staranka to znikna na 5 dni chyba;D zartuje:P ale aska.osa sie nie pojawila:) co z nia sie dzieje, jeszcze baraszkujecie:D>>???????? a ja gotuje zupke jarzynowa a Pawelek wraca z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja też jestem i czytam co naskrobałyście od ranka. U mnie 6 dc i mam straszną ochotę na seksik z mężem pomimo ze dni niepłodne. Może to wina tego wiesiołka? co sadzicie ? :) Oby mi się tak chciało jak będą dni płodne. Aha dziś miałam temperaturkę 36,3 termometrem rtęciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie odzywałam się bo jestem zawalona robotą. Zostałam sama w pracy - mąż w końcu próbuje dokończyć remont w domu. Co do starań to mam wrażenie, że w tym miesiącu nic z tego nie będzie :( Kilka dni temu wysypało mnie na twarzy, czułam rwanie w dole brzucha. Najkrótszy cykl jaki miałam to 26 dni, a najdłuższy 30. Jutro będzie właśnie 26 dc. Zobaczymy, ale raczej nastawiam się na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×