Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej kochane... no i gdzie jestescie?? sylwinka grazka ja tu czekam i czekam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane..widze ze humorki dopisuja i tak trzeba :) U mnie 17dc, hmmm i pojawil mi sie bialy sluz, bardzo gesty.. dziwna sprawa....... Na dworzu zimno, wiec raczej w domku z mezem bedziemy czas dzis spedzac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia poczekaj bo Grażka zabrała rumaka i pojechała na zakupy :D:D Aska niech zgadnę czas spędzony w sypialni :D:D a biały śluz to gdzieś to czytałam że to pod koniec owulacji się taki śluz pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pisalam w niedziele ze moge byc w ciazy, juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla to sprawdzic, bo dopiero dzis czwartek mamy wiec uplynelo raptem 4 dni...sa jakies sposoby szbysze abym mogla dowiedziec sie czy jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ja nie mam juz sil na sypialnie, moj maz owszem... Wczoraj mielismy przerwe a dzis kto wie...choc nie planujemy :) Jak wybierzesz sie do Lolci to i do mnie na kwake zapraszam :) :) tylko wczesniej dajcie znac zeby mnie w sypialni nie zastac czasem :) Milka pytala o jakiegos kubusia puchataka w anglii, nie mam pojecia co to jest i ile kosztuje, nigdy tu nie bylam w sklepie z zabawkami.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jak zapomnimy zadzwonić i wlecimy niechcący do sypialni ale mogę Ci zagwarantować że zasłonimy sobie oczy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test, druga kreska pojawila sie po ok 2 minutach i jest bardzo wyrazna:D:D:D Chyba po 3 testach pozytywnych moge byc pewna ze to ciaza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa dziewczyn z UK mozesz spodziewac si enajszybciej:D wiec si eboj:) kubusia puchatka moze uda sie spotkac w Mother Care:) zamierzam tam isc, zeby kupic prezenty i widzialam jzu tam fajne urocze stoje sw mikolaja:D aaaasliczniusie:) j amam gesty bialy sluz zawsze okolo 18-20 dc:) jutro 11dc zaczneimy sie bardziej przykladac;) teraz mam lunch ide jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka* :):):)🌻👄 gratulacje:):):):) super, ze tak szybko sie udalo, napisz ile razy przytulanko bylo:) i kiedy :D jak to zrobilscie ze to tak szybko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivet, wg moich obserwacji i mierzenia temp owulacje mialam 16go dnia cyklu i wlasnie wtedy m.in. zadzialalismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj14dc więc napewno dzisiaj działam choć u mnie to jest zazwyczaj 16 dzień bo naogół cykle mam 32dc , a po ostatnim opoźnieniu to i 42dc więc sama nie wim kiedy mam ten dzien ale nie szkodzi i dzaiałam :D myślę że skoro ANIUTKA juz awansowała do grona szczęsliwych mamusiek kochanych to wyśle nam takie fluidy że i my zaskoczymy :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUTKA- to ja otwieram okno szeroko i łapię garsciami te fluidy :)👄👄👄👄👄👄👄 Ja synka poczełam dokładnie 14 dc ale cykle miałam co 32dc :) a teraz to sama nie wiem kiedy i jak po tym opóźnieniu ale ...dzisiaj 14dc i zaczyna mnie lekko pobolewać prawy jajnik :D więc może dzisiaj to własnie ten dzień :) No i z fluidkami ANIUTKI to kto wie :) Choroba chyba do 22.oo to jajko zniose bo tak mężuś z delegacji wraca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla, cierpliwosc to wazna cecha w takich sprawach, wiec badz cierpliwa:D A do 22 czas szybko zleci, a potem...dodziela!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIUTKA- oj za działam , za działam :D mam nadzieję że skutecznie :) Wiem że cierpliwosc przy starankach jest jak najbardziej wskazana ale mi jej już czasem brak :( głowa kręci sie do okoła jak widzę wózek :o mieszkam na w dzielnicy gdzie sa same nowe bloki i sgmety więc od wózków się aż roi i wszystkie psiapsiułki albo własnie urodziły albo własnie lada momęt rodzą :) więc samo przez się wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka GRATULACJE.. Dbaj o siebie i malenstwo... DUzo zdrowka zycze.. I oczywiscie zostan z nami i nas wspieraj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te ciazowe fluidki, dobrze, ze jest ktos kto moze je rozsylac;):) ja jem zupke;) i odpoczywam, a pozniej wracam do pracy i tak do 16:30;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajek kosztuje jakies £12 :) a Mother Care to pewny sklep z atestem i w ogole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mothercare bo to sie razem pisze przeciez:) moge dac XCi link poogladasz sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja kliknę szybciorem po miedzy lepieniem mielonych :D dzwonił męzuś i juz jedzie do domku więc jajka nie zniosę bo do 22 .oo czekac nie muszę :D IVETT- smacznego życzę :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wam zazdroszczę kupowania pluszaków i innych takich zabaweczek ja to jedynie mogę bawic się lego star wars z młodym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×