Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

kwiatka nie umiem wstawic ale jak się nauczę to cały bukiet wyślę ;)))) kawka i czekoladki... hm.. zapraszam do Szkocji... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuper!!!!!!! to czekaz z niecierpliwością :) sylwinka Ty też przylatuj :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u nas na 99% nie udalo sie, czekam na @ ale to już "formalność" bo i tak wiem że nadejdzie wiec nie ma co płakać w grudniu bedzie 3 cykl starań:) do trzech razy sztuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie do domu wrocilam, praca a potem zakupy i zalatwianie tysiaca spraw w miescie..... Teraz obiadek i odpoczynek w ramionach mezusia...dzis nie planujemy przytulania,choc nigdy nie wiadomo :) Wpolskim sklepie spotkalam znajoa z ktora pracowala jakis czas temu..no i w ciazy jestt w 13 tyg, namacalam sie wiec brzuszka by fluidy wylapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola 1988 no walsnie nie ma co plakac;) uda sie next time:) ja mialam wolny dzien ale padam, zupka [yszna wyszla:) 9dc nie wiem, czy jest sens sie starac:) zobaczymy do konca cyklu zostalo przeciez 19dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore mieszkaja w anglii mam pytanie orientujeciesie ile kosztuje takie ubranko kubusia puchatka pajacyk? potrzebuje cos takiego na swieta dla mojej niuni a tu widze na allegro lekkie zdzierstwo....do mnie chyba @ przyjdzie juz to czuje niestety....jutro dla formalnosci zrobie rano test ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Mam pytanko dzis jest mój 24 dc bolą mnie piersi oraz brzych. Owulacje miałam 13dc i pecherzyl pekł bo byłam monitorowana. zaraz po owulacji temp miałam 36.8 u mnie to i tak podwyższona a od tygodnia 37.2 bez spadku. CZy to moga być objawy ciaży nie za szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka ok, trawa zostaje :) ivett próbuj od dziś... nie zaszkodzi, a może pomóc... monisr, ja dokladnie takie objawy miałam jak byłam w ciąży i jeszce o tym nie wiedziałam... dla pewności zrób test... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 Koteczek..............7.11.......?........8........zł otoryja.....25.....1 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....09.12........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
lolcia26 ja mam cylke 30 dniowe dzis jestem w 24 dc robiłam test i wyszedł negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę to nie wiem... ja takie objawy miałam już ok 1,5 tyg przed terminem @... test zrobiłam dzień przed spodziewanym terminem @ i wyszedł pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Ja mam załamkę bo dziś dostałam @ a juz myślałam że będzie dzidzia. Popłakalam się mężowi w ramionach :( szmutno mi buuuuuuu buuu .Wczoraj mój mąż szedł na spacerku z moją małą bratanicą 3-letnią za rękę,a ja tak patrzyłam na nich jakby to nasze dziecko było.... i znów przyszła ta tęsknota.... Co tam u Was ??? aktualizujecie tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sympatyczna :) nie płacz... uda się w końcu... zobaczysz... my tu mamy postanowienie, że do świąt musi sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
no to ja tez tak zaczełam miec objawy a do okresy został mi sie jeszcze 6 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Sympatyczna79 piszesz że myslałaś ze jestes a miałas jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Mam taka nadzieję nastawiłam sie że jestem i jak teraz okazałoby sie że nie to nie wiem jak to przeżyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka łudziłam się że może to teraz.. :( bez objawów.. Miałam dostać wczoraj ale byłam na imprezie zakładowej i wiadomo nie przespana noc i przesunelo się na dzisiaj.Wiecie są objawy nadchodzącej @ale jak każda tutaj z nas ludziłam się gdzieś w środku że teraz zaskoczę :( Mężuś mnie pocieszył, że też by chciał ...poczekamy i dalej trzeba próbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała aktualizacja :) STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 Koteczek..............7.11.......?........8........zł otoryja.....25.....1 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............04.12.....?........2........Gdańsk..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....09.12........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dobrze ze sa Ci faceci zawsze nas pocieszaja:)Zobaczyś napewo sie uda:) No ja zyje ta nadzieją u mnie sa jakieś tam objawy ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisr85 oze nei doszukuj sie tych objawow zbyt mocno:) dobra rada, latwiej bedzie, gdyby jednak sie nie udalo, trzeba brac wszystkie mozliwosci oid uwage:) a mimo to zycze ci ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×