Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Mam pytanko czy czeste kochanie sie wpływa na mozliwosc zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to czy kochając sie codziennie czy co drugi dzien sanse na dzidzie maleja bo plemniki nie zdaza dojrzec? Jak to jest u was? ps.Pozdrawiam wszystkie starajace sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka na gg bede w domu:) 1613058:) albina witaj :) i jak chces zprzylacz si edo nas zapraszamy:) nei wiem jak to jest z tym czestym kochaniem, ale ja bym dala chlopakom odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka20
czesc ja sie staram z mezulkiem o bobaska!!!mysle ze mi sie uda wam ovczywiscie tez!!!!alwe miałam okres nieregularny i gin przepisała mi duphaston od tego czasu miałam regularne ale w tym miesiacu nie brałam tabletek myslicie ze to moze zaszkodzic lub cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sadzicie na temat testów robionych przed spodziewana miesiaczka? Wychodza negatywnie wierzyc czy nie? Pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla:) 🌻 widze, ze dogadzasz mezowi i racja! przez zoladek do serca:) uwazam, ze facetom bardzo milo kiedy kobieta im dogadza i sie stara, ja lubie gotowac dla Pawla on nawet swojej mamie mowi jak swietnie gotuje, czasmi mowi, ze lepej niz ona:D nie zazdroszcze jej, ale ona raczje sie cieszy, ze jej synek ma tak dobrze z zona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albina sa takei czule testy 10miu, ze moga wykazac ciaze na kilka dni przed, mozesz sproboac i kup taki, ale zrob jak nabliozej @:) koteczka20 to powodzonka dolacz tutaj i sie staraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :D ale duzo miałam czytania. Pozdrawiam nowe staraczki :) Sylwinek ja nie bede zakrywac oczu jak wpadniemy do sypialni Asi :P oj na pewno nie bede :P:D:D:D:P dzis mam juz 7 dzien cyklu, jakos mi to szybko leci z Wami :) zakupy zrobiłam ale rumak boroczek padł mi po drodze i musze wymienic go na lepszy model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka co Ci kurde znowu padlo:D:D hahahaha oswiexc mnei bo chyba za tepa jestem na Twe teksty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi nooo rumak :D Iveet wychodz już z tej pracy bo chyba zmeczona juz jestes :P a w domu czeka Cie jeszcze praca domowa z mężem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupi
Nie wiem czy dobrze wpisuję....Jakby co poprawcie mnie :-))) Lupi,..... 9.11@,... 8.11(-)...2....Bielsko......23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka a moze dzisiaj sobie odpuscimy:P zostawimy wiecej energii na najblizsze dni na 12dc-18dc:p no nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........06.12........?.........2.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........wo j.opolskie.....26.....0 zabcia86..........11.12......15.12.......6.......kuj-pom Lupi,..... 9.11@,... 8.11(-)...2....Bielsko......23 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam Ci zabierz suchy chleb dla rumaka a Ty mnie nie posłuchałaś ale się nie martw mam następnego rumaka właśnie stoję pod oknem mogę wpaść na te spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam znowu :) STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............04.12.....?........2.......Gdańsk..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........06.12........?.........2.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........wo j.opolskie.....26.....0 zabcia86..........11.12......15.12.......6.......kuj-pom Lupi,..... 9.11@,... 8.11(-)...2....Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie 7 dc a dziś boli mnie prawy jajnik :) Temperatura 36,3 i widzę tu podobieństwo do poprzedniego cyklu :) A jaka u Ciebie Grażka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skasowała mi sie moja wiadomość i sie nie załączyła :/ Sylwinka jasne, że mozesz wpasc na spaghetti, super trafiłaś bo właśnie skonczyłam gotowac :) okno masz otwarte, no chyba że dzis wolisz wejsc drzwiami :P Kiciuchna mnie narazie nic nie boli, ale juz sobie wyliczyłam, że koło 22 musimy sie mocniej przytulac :) narazie ćwiczymy :D Jutro mnie nie bedzie prawie cały dzień :( ale rano na kawke wpadne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tym razem wejdę kominem szykuj bo już lecę a opowiedz jak wyglądają ćwiczenia przed mocnym przytulaniem :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie o takie cwiczenia mi chodzi tylko o takie przed owulacją :) ćwiczymy teraz żeby nie zapomniec jak nadejdzie ten dzien :P uwazaj jak wejdziesz tym kominem zebys sobie czegos nie spaliła bo mam napalone w piecu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Liebe hej mam pytanko, wczoraj dostalam plamien w 20dc, trwaly tylko 1 dzien, dzis juz ich nie mam, pisalyscie ze byc moze to plamieni implantacyjne, jednak poszperalam na necie i znalazlam, ze takie plamienia maja zwiazek rowniez z niska prolaktyna!! mialyscie juz cos takiego? co mam o tym myslec? moze ktoras z was miala kiedys takie plamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to do mnie na kawę i winko miałyście przyjechać... czekam i czekam ;) ale się dziś koleżanki rozpisały. ja ma zakupach byłam i niedawno wróciliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia no jasne, że do Ciebie :) Przepraszam za pomyłke, jakaś taka zakręcona jestem :) własnie popijam herbatkę z żurawiny :) do jutra,papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×