Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorcia kochana przytulam mocno 👄🌻❤️ świat jest taki niesprawiedliwy innym się udaje od razu a inni muszą czekać i tak cały czas trzymam kciuki żeby Wam się udało :) no i za nasze kochane staraczki też trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyrazniej na mnie jeszcze nie czas... Ale nadejdzie, nikt mi nie powiedzial ze jestem nieplodna wiec to tylko kwestia wytrwalosci i wiary jak to moj ukochany wczoraj ujal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia tak mi przykro :( Ale na pewno się uda i będziesz miała piękne maleństwo! Sylwinka mój Aleksik lubi szczególnie herbatkę uspokajającą Hipp. Teraz mam chwilę spokoju, bo siedzi w foteliku i obserwuje swoje nóżki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja Dominice zrobiłam herbatkę rumiankową z hippu i nie chciała jej pić pluła nią z Madzią nie miałam problemu bo piła herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie do dziewczyn co są po chrzcinach czy jak chrzestna kupiła szatkę to musiała wyszyć imię dziecka i datę chrzcin bo jak Madzię chrzciłam to ksiądz nic nie mówił a teraz ksiądz powiedział że chrzestna ma wyszyć imię dziecka i datę chrzcin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie przyszla :D:D Ale sie ciesze bo nie musze jej juz wyczekiwac a to jest zawsze najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja jako chrzestna wyszywałam imiona i datę chrztu ale to tylko dlatego, żeby mała miała pamiątkę z chrztu. My wczoraj kupiliśmy herbartkę rumiankową i mały ją pije :) chętniej niż samą wodę :) i najważniejsze- zrobił kupkę! teraz wsadziłam go do nosidełka i patrzy na zabawki :) Asia mój M ciągle pyta co piszesz na topiku :) każde Twoje rady sobie bierze do serca i wczoraj też jak byliśmy na zakupach to chodził za herbatką którą poleciła Asia :) czuje się zazdrosna :P;) Dorka może faktycznie @ nie przyjdzie. bralas później te tableki wiec może jest jeszcze nadzieja. ale ta Twoja dzidzia uparta, nie chce wskoczyć do brzuszka kiedy wszyscy tego oczekują :) będzie dobrze! przecież jesteś zdrowa więc się udać musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie każdy ksiądz jest inny :) Dorcia o ta małpa że też musiała przyjść :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka od razu mi lepiej ze przyszla :D:D:D Dla mnie najgorsze jest jak na nia wyczekuje po neg tescie... Juz nie jestem zalamana, bo w koncu niedlugo jedziemy na wakacje i moze w sumie fajniej bedzie jezeli nie bede w poczatkowym stadium ciazy... tak sobie mysle - tropik itd, daleko od jakiejkolwiek opieki medycznej... A moze uda sie dzidzie na wyspie stworzyc... kto wie :D:D Kiedys sie uda i na pewno sie nie poddam :D:D A ja mam problem ze chrzcinami, bo jako mama musze sie wyspowiadac, a zyje w grzechu i juz dwa razy nie dostalam rozgrzeszenia... no i tu dylemat, czy sie przyznac i powiedziec ze zaluje (a wiadomo ze nie...) czy poprostu pominac ten temat... Na pewno nie zrezygnuje z bycia mama, dlatego ze mieszkam z ukochanym bez slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tylko się nie bij z Asia o mężczyznę :P;) mój mąż to jak ja odejdę od komputera bo muszę coś zrobić w kuchni a akurat jest strona z kaffe to usiądzie i czyta nasz topik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj na szczescie nic nie rozumie i nawet nie wie ktora to ja :D:D:D wiec nic nie przeczyta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mój łazi za mną i mówi moja kochana Sylwinka :D:D:D:D:D:D:D lecę obudzić córcie bo mi zaraz piersi eksplodują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no lepiej, że nie musisz na nią za długo czekać ale i tak mi przykro :( Sylwinka ja bym mojemu nie dała czytać topiku. Kiedyś zobaczył naszą tabelkę i śmiał się z niej :) czasami mu coś opowiem co się tu dzieje i przekazuje rady od Asi :) jak np te ćwiczenia przed karmieniem i herbatka rumiankowa :) mój Iguś się zmęczył zabawą, rozpłakał się wziełam go na ręce i od razu zasnął wiec odłożyłam do łózeczka i śpi. No aniołek z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z miasta. Już mi troszkę lepiej bo w pół godzinki dostałam się na wizytę do gina i mam tabletki. Kończyło mi się w niedzielę opakowanie, a te tabletki trzeba brać bez żadnych przerw i byłby zonk. Już mężowi powiedziałam, że nie mam jak do gina iść więc z sexu nici :P U nas szatkę i świecę kupuje chrzestny. A że to mój brat, to zamówiłam z bratową (dla Malwinki) szatki i świece na allegro, a personalizacja była gratis. Ksiądz nie kazał mieć szatki z imionami i datą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mój to śmiał się jak zawsze czytał o bananie :D nie wiem co w tym śmiesznego było :P:P Kasia najwyżej Wiktorek by miał rodzeństwo :P a u nas jest tak że chrzestny świece a chrzestna szatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Dorka bądz silna i wkoncu sie musi udac :) dzisiaj dostalam posciel , rozek i kocyk zamawiany przez allegro , jeju jakie sliczne juz by chciala mala miec przy sobie :) jak na to patrze czekam az mama przyjdzie z pracy i ide do sklepu meblowego , bo stwierdzilysmy ze w jednym pokoju trzeba dokupic jakas mala komode zeby bylo na dziecka rzeczy ,no bo sie nie pomiescimy z tym wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Kruszyna2008....37.........04.12.2009..........23....... ..Amelka anna999...........24.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor S.U.R.I..........22.10.2009................Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mi biegunka na szczescie dała spokoj , ale normalnie pije teraz cały czas , organizm domaga sie uzupełnienia płynow :) a wczoraj jadłam normanie co godzine , oczywiscie uwazajac na to co jem:) dzisiaj nie moge sie napic do syta , wiec kupiłam sobie cole , wiem ze nie wolno i nie piłam do tej pory takich rzeczy ale nie moglam sie powstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia sciskam Cie najmocniej jak potrafie.... wiem ze kazdy ma swoj czas pisany na malenstwo ale ja juz chce by Twoj czas nastapil...i juz! Dobrze chociaz ze @ przylazla i nie bedziesz na nia dluzej czekac..... Dobry pomysl z bupa.. moze tam cos zaradza.. Grazka bardzo ladnie Igorek przybiera, za kilka dni bedzie mial miesiac i 4,5kg :), moj tez paczuszek, w wieku Igorka mial 4,7kg... wiec widze ze te nasze kafe chlopaki faktycznie bardzo podobnie sobie rosna :) A mezusiowi powiedz ze Asia mowila ze kwiaty sie mamie Igorka raz w tygodniu minimum naleza... bowiem dobry humor mamy przeklada sie na dobry humor Malenstwa :) A tak powaznie to Tomaszowi wyregulowaly sie kupki po tym jak zaczal pic herbatki... rano dostaje koperkowa a wieczorkiem rumiankowa... a tez mial probemy z kupkami na poczatku, wiec zobaczysz Grazka ze wszystko sie ladnie wyreguluje... Czasem polaczenie piersi i mleka butelkowego powoduje ze ciezko zrobic kupke ale sie poprawi i Igorek bedzie szczesliwy przed i po zrobieniu.. :) Kruszyna a Ty juz jedna nooga na porodowce jestes i Dominika w koncu bedzie miala kolezanke a nie samych kafe kumpli :) Sylwinka, Dominika pluje bo woli cycusia, moj tez tak na poczatku robil, a jak zalapal smak herbatki to jak sie zassal to ciezko oderwac :) Takie male dzieciaczki uwielbiaja poznawac nowe smaki... taka przygoda dla nich :) A jak Dominisia? Ile wazy nasza ksiezniczka, bo z Tomaszem sa podobne wiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - no wlasnie,badz silna!!!choc wiem ze latwo sie mowi ale nie ma wyjscia,jestes dzielna i wkoncu zaskoczyc musi,nie wiem na co ta wasza dzidzia czeka przeciez ma takich fajnych rodzicow! kasia- a wlasnie pamietam pzreciez ze pepuszek Wiktorkowi tyle odpadal a kiedy masz wizyte z tym usg glowy?ja 23.12 wietrze teraz malego przy otwartym okniei spi jak ciapek moze tez kiedys te herbatki wyprobuje,chociaz narazie (odpukac) juz sie chyba nie meczy tak z kupka i punktualnie po polnocy zawsze cos wycisnie ;) kruszyna - tez jestes coraz blizej tematu kupek :) nie moge sie doczekac Twojego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri na usg idziemy 18 listopada, czyli w przyszłą środę. A 21-go neurolog. Mam nadzieję, że to już ostatnia wizyta. 21 to nasza szczęśliwa liczba więc może... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowne Dorcia ściskam mocno!!! Oj ja też myślałam że już Ci się udało..... Za to nastawiaj się na wakacje, odprężenie, relaksik, noooo i dziki seks :D:D:D:D:D:D:D:D Mam nadzieję że owocny :) Ja byłam u teściowej na chwilę, potem zawiozłam zdjęcia do wywołania, byłam w sklepie. Teraz bawiłam się z szablonem znowu, ale jeszcze jeden element mi został i będzie koniec. Wygląda to naprawdę super, taki wypukły wzór na ścianie :D Ależ jestem z siebie dumna , niemałą inwencją twórczą musiałam się wykazać :D:D:D:D A no i wsunęłam właśnie pycha pączka :P Czuję się super, muszę jeszcze poodkurzać mieszkanko i będę leżała brzuchem do góry :P Dziewczynki znacie jakiś domowy sposób na mszyce ????? Zauważyłam w jednym kwiatku, po ziemi łażą, no i kwiatka od razu na balkon wyrzuciłam żeby mi się na inne nie rozniosło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ;) wróciliśmy ze spacerku :) mały jeszcze śpi ale zaraz wstanie na papu :) Asia super pomysł z tymi kwiatkami :) mam nadzieje, że szybko te kupki się unormują tak jak u Was i będę mogła cieszyć się razem z Igorkiem z niebolącego brzuszka:) Kruszyna zrób zdjęcia szablonu :) ja mam w salonie takie drzewo a w sypialni chce zrobić jakiś taki erotyczny, jakaś para przytulona, coś w tym rodzaju ale jeszcze szukam... tzn szukałam bo teraz to Igor przysłonił mi cały świat :D dobra zmykam, miłego weekendu wszystkim życzę, buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się posłusznie w dwupaku :) Zmykam bo zaraz przyjadą panowie robić mi remont dachu - na szczęście wczoraj i dziś piękna pogoda, więc super że zdążymy z tym przed zimą, bo już się bałam że dopiero na wiosnę. Noc miałam jak zwykle okropną, głowa coś zaczyna boleć, śluz mnie zalewa ehhhh ale na porodówkę się jeszcze nie wybieram :P Udanego weekendu wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, w nocy obudził mnie silny ucisk na pęcherz i odbyt :( Ból kości to już standard, od pasa w dół wszystko boli, najgorzej krzyż i plecy, ale takiej akcji jak tej nocy jeszcze nie miałam :( Chyba się tam powoli wszystko szykuje do porodu.... No i zaczynam się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to już coraz bliżej :) Nie mogę się doczekać jak znikniesz na kilka dni, a potem zobaczymy foteczki Twojej księżniczki :) Asia super ten tekst :) Ja zmykam na uczelnie Mam nadzieję, że Aleksik dzisiaj będzie grzeczniejszy, bo wczoraj dał wszystkim popalić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×