Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Halo jest tutaj ktoś? :) pewnie nie więc i ja tylko na chwilkę :) Kruszyna co dostaje jakiegoś smsa to myślę o Tobie :) ale dobrze, że jeszcze Amelcia siedzi w brzuszku i niech tak zostanie do końca 38 tyg. M mnie dzisiaj zaskoczył bo pojechaliśmy kupić mi złoty pierścionek za urodzenie Igorka :) miał jakieś zaskurniaki i zrobił mi taki prezent :) małego miała moja mama więc spokojnie mogliśmy zrobić też inne zakupy i kupiliśmy małemu karuzelę do łóżeczka :) Igor jest zachwycony, nie sądziłam że tak go to zainteresuje :) dziś kupka była żółta i bez krzyku- to najbardziej mnie cieszy :) jest spokojny i nie płacze od czasu jak zmieniliśmy te mleko :) teraz siedze sama w domu bo m poszedł pograć w piłkę. Asia dzięki za tą herbatkę 👄:) Igor pije jej coraz więcej wieczorem :) dziś wypił 40 ml, nie wiem czy to jest zasługa tej herbatki ale w nocy dłużej mi spał i ogólnie spokojniutki jest 👄 dla reszty 👄 i 🌻 do poniedziałku kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka jestem, jestem :) Super prezent od męża!!!!!! Fajnie że o tym pomyślał w ogóle !!!! :) Ciekawe czy mój szanowny małżonek wpadnie na podobny pomysł, bo kiedyś rozmawialiśmy o tym, ale to było daaaawno i pewnie zapomniał :) Nooo i karuzela dla malucha, super :) Cieszę się że chociaż z kupką nie było problemu, oby tak dalej :P Ja wczoraj myślałam że urodzę, przesadziłam ze sprzątaniem chyba i czułam taki ucisk w dole że myślałam że mi dzidzia wyleci :( Ale położyłam się do łóżka, dziś nic nie robię już i jest dobrze :) Tylko zalewa mnie śluzik i czop odchodzi po trochu. My zastanawiamy się nad imieniem dla córci.... Gdzieś od 2 miesięcy chodzi za nami imię HANIA :P Więc stwierdziliśmy że jak zobaczymy malutką to może będzie nam łatwiej wybrać Amelka czy Hania :) Amelek jest już naprawdę dużo, a Haneczek nie :P Udanej niedzieli wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🖐️ jak humorki po weekendzie? Kruszyna imię Hania bardzo ładne :) mam chrześnice Hanię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki! Grazka ale super Twoj m! Pogratulowac! Kruszyna a ty odpoczywaj poki jeszcze mozesz :D A ja dzis w wisielczym humorze :( W weekend popsul nam sie samochod, wczoraj poklocilam sie z chlopakiem, szarowa za oknem i jakos wszystkiego mi sie odechcialo :( Odezwe sie jak mi sie humorek poprawi! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - sciskam Cie mocno,ale nic nie dzieje sie bez przyczyny,porazki sa po to zeby umiec doceniac jak sie potem cos uda... choc pewnie i tak marne to pocieszenie?ale bedzie dobrze...buziaki!!!i piastki i tak bedziemy sciskac grazka - super prezent :D a jakie to cudowne herbatki dajesz ze Igorek tak zasypia??? Dawidek wczoraj po kapaniu zasnal na godzinke,potem pobudka znow na pol godz i dopiero od 23 do 4 spal stale ale potem do 7 znow lobuzowal i teraz dalej odsypia,jak po imprezie jakiejs ;) kruszyna - powodzenia na porodowce :) kasia - jak tam Wiktorek??dobrze spi juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co do złego nastroju to ja tak mialam wczoraj ,dzis juz troche lepiej. kurcze wszyscy naokolo sie buduja zmieniaja mieszkania itd. a my w martwym punkci i sie nie zanosi , dni sa rozne czasem juz z rodzicami nie moge wytrzymac, chcialabym juz byc na swoim , a narzie sie to nie zanosi .poki ja nie wroce do pracy ( bo umowe mam do konca nast roku) to i tak nikt nam kredytu nie przyzna. oj duzo by opowidac o naszej sytuacji i rokowaniach na własny kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila Wam wysłałam :P Grażka specjalnie dla Ciebie foto szablonu :P Dorcia, Anna: głowa i cycki do góry! Są wzloty i upadki, raz jest super, raz wali się wszystko na głowę, ale zawsze wychodzi słońce! Najważniejsze mieć siebie nawzajem, o kłótniach nie pamiętać i szybko się godzić, pieniądze jakoś można skombinować albo uciułać powoli grosz do grosza. Ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam az moj uparciuch cos napisze, przeprosi, ale cisza :) Pewnie jak wroce do domu to nie bedzie nic pamietal i nie bedzie wiedzial o co mi chodzi... To chyba nasza trzecia klotnia w 5-letnim zwiazku i oboje za bardzo nie wiemy co sie robi jak sie posprzecza... Wczoraj dostalam maila od mojej gin i powiedziala ze chce sprobowac pregnyl jak bede na swieta w pl... Anna Ty go bralas? Sama nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Grażka super prezent dostałaś od męża :) dziewczyny przepraszam Was ale jak na razie nie będę pisać po pierwsze muszę wybrać menu na chrzciny po drugie miałam kłótnie z mężem w sobotę po której mam już go dość :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka trzymaj sie cieplutko! Ja tez dzis czuje sie podobnie :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, co to się dziś dzieje? :( Sylwinka mam nadzieję że szybko się pogodzicie! Dorcia no musi chłopak zadzwonić! Ja czuję się niefajnie, no ale trudno, wsuwam drożdżówkę z makiem, może mi się humor poprawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopak napisal, ale oczywiscie jakby nic nie stalo... Oj zla jakas jestem... Mam nadzieje ze ochlone do wieczora i wszystko bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za humorki wisielcze? proszę mi się tu szybko godzić z ukochanymi bo szkoda życia żeby się tak złościć na siebie nawzajem :) Kruszyna super przytulne mieszkanko :) Bardzo podoba mi się Wasz komplet wypoczynkowy i szablon super, ja tez mam drzewko :) zrobię zdjęcie przy okazji to Ci wyśle. Ślicznie wyglądasz, służy Ci ta ciąża oj służy, lepiej zastanawiajcie się nad imieniem dla syna :) ja byłam na spacerze z małym i jak wróciliśmy to zaczął płakać, już głodny był. teraz z trudem zasnął ale coś czuje że nie na długo. ide gotować zupę i odezwe się jutro rano. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri daje Igorowi herbatkę rumiankową z tippa. mały już ma otwarte oczy... długo pospał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - swietne mieszkanko i pokoik dla dzieciatka :)ladny :)lozeczko mam identyczne ale dopiero od 2 dni zlozone jest i maly w nim spi.za niedlugo bedziesz malenstwo trzymac tak jak tego misia :) i super Ci sluzy ciaza :) grazka- to moze tez herbatke ta sprobuje,chociaz dzis (odpukac)spi mi duzo a wczoraj pierwszy raz sie do nas swiadomie usmiechal :D sylwinka -my tez wybieramy menu na chrzciny i wahamy sie czy catering czy w lokalu.a u Ciebie ile potrwa taka impreza??i dajcie sobie buziaka z mezem na zgode!!!chociaz ja z moim juz tez raz sie zcielam bo marudzil ze kapac musi a zmeczony byl kasia - u was dlugo impreza chrzcinowa trwala?? ja chcialam dzis isc na spacer ale moja mama mowi mi o jakims przesadzie ze przed chrzcinami lepiej z dzieckiem nie wychodzic??wierzycie w takie cos?ja juz mam taka ochote wyjsc!!!! dorka - ale zobaczysz jakie fajne bedzie godzenie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Po pierwsze głowa, uszy i cycki do góry. Uśmiech na twarz. Będzie lepiej. Sobie też to powtarzam, żeby nie było :) Nie odzywałam się, bo szwankuje mi internet od kilku dni. Strony albo się nie otwierają, albo otwierają 10 minut. Mały już "spi". No właśnie - usnął normalnie o 19:30, a od 15 minut budzi się co chwilkę z płaczem. Nie wiem czy coś go boli, czy coś mu się śni. Musiałam dać mu pierś i uspokoić. O teraz znów płacze. Lecę. Jestem. Dziś się wkurzyłam, bo zadzwoniłam do szpitala, żeby dowiedzieć się o godzinę wykonania USG główki w środę. No i babka powiedziała, że nie będzie pani dr i muszą mnie przepisać, ale w tej sprawie mam zadzwonić jutro. Jednak na 100% nie będzie to w tym tygodniu :( I dupa, bo w sobotę mamy neurologa (super pani neurolog przyjmuje u nas raz w miesiącu, a żeby się zapisać trzeba wstać o 4 rano i jechać do przychodni). Jak przepadnie nam ta wizyta u neurologa to będziemy czekać kolejny miesiąc. A może wcale jej nie będzie w grudniu z racji świąt? A liczę na to, że jak USG wyjdzie dobrze to pozwoli nam w końcu na szczepienia i chciałabym to jak najszybciej zrobić. Będę dzwonić tam jutro, ale chyba pojedziemy do Warszawy i zrobimy to usg tam. Dwa razy drożej + dojazd + czas, ale będzie wynik przed sobotą. Co do naszych nocek to niestety bez zmian. Jest 4 lub 5 pobudek. Może do 18-tki mu przejdzie ;) Kruszyna już niedługo kochana i Ty będziesz pisać o kupkach, bączkach, herbatkach, spacerkach itd itd :) A wyglądasz bardzo fajnie, rewelacyjny brzusio :) No i mieszkanko super. anna też bardzo bym chciała mieć własny dom. Niestety również mieszkamy z rodzicami. My na górze, oni na dole. Czasem jest ok, czasem mniej kolorowo, ale jakoś się żyje. Nie stać nas na własne lokum, a tym bardziej budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O doczytałam, że pytałyście o chrzciny. Impreza trwała u nas 5 godzin. Była w lokalu. Z dań gorących mieliśmy flaki lub rosół, potem zawijaki schabowe z pieczarkami i serem z frytkami i surówką, a potem karkówka pieczona w sosie myśliwskim z kluskami śląskimi. Do tego standard - sałatki, zimna płyta, galarety, ciasta itd itd. Kurcze, gdy ja mam troszkę czasu na pisanie to Was nie ma :( Poczytam troszkę i się kładę spać, bo mały ma pierwszą pobudkę już o 23, a potem jeszcze częściej wstaje więc chodzę jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kasia ale masz z tym wstawaniem w nocy. Mój mały wstaje tylko raz więc jestem wyspana. jedynie mamy problem z zasypianiem w ciągu dnia bo nie chce sam w łóżeczku zasnąć tylko u mnie na rękach i nie wiem jak mam go tego oduczyć. Kruszyna melduj się :) Suri ta herbatka to nie z tippa a z hippa :) Igorek dzisiaj skończył miesiąc :) jak sobie przypomnę poród to mam łzy w oczach :) cudowna chwila! Dorka, Sylwinka mam nadzieję, że już lepiej się układa z Waszymi połowkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie nic sie nie zmienia , w sob od poludnia znowu mialam chodzenie do wc :( a wczoraj odebrałam wynikii okazało sie ze mam nadal bakterie w moczu. teraz jak sobie tak przypominam to lekarz mi mowil ze to jest bakteria odcinka ukl.pokarmowego i tak sobie mysle , ze to moze ona mi wywoluje te biegunki ? nie wiem dzis sie dowiem boje sie tej wiztyny czy te pare akcji z wc nie zaszkodzi małej no i znowu pewnie dostane antybiotyk i jestem przerazona powiem szczerze. pozatym lekarz ma mi dzis robis usg i sprawdzac wszystkie te pomiary malej wiec kolejny stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka tak brałam pregnyl chyba w dwoch cyklach o ile sie nie myle to jest zastrzyk na pekniecie pecherzyka Moj maz mi wczoraj powiedzial ze mi brzuch jakos ost nie rosnie :( i jeszcze to mnie przybilo zeby mala nie miala zbyt malej wagi albo nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ja już po prysznicu, kawce i śniadaniu. Nakarmię małego za kilkanaście minut i jadę do miasta kilka spraw pozałatwiać. Nocka standardowa. Jakoś od 6 miesięcy nie przespałam ani jednej całej nocki - najpierw wizyty w WC w ciąży, a teraz nocne karmienia. anna nic się nie martw. Tylko się malutkiej stres udzieli. To, że brzuch nie rośnie to nic nie znaczy. Są momenty, kiedy brzuch rośnie jak oszalały, a są momenty kiedy jakiś czas jest taki sam. Mi wszyscy tłumaczyli do samego końca, że mam mały brzuch, lekarz twierdził, że dziecko nawet 3kg nie będzie miało i co? 4kg chłopak ze mnie wyskoczył! Naprawdę wielkość brzucha nie ma tu nic do rzeczy więc się nie martw. A na wizyta będzie stresująca, ale dzięki usg zobaczysz swoją córeczkę po raz kolejny. Cudowne uczucie i tak do tego podchodź. A parametry będą w normie, zobaczysz :) Biegunki mogły być w takim razie od tej bakterii, ale wątpię, żeby to zaszkodziło dziecku. A antybiotyki? Dają przecież takie, które nie mają wpływu na dziecko. Więc głowa, uszy i cycki do góry i koniecznie się pochwal swoją córą po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Kruszyna mojej teściowej też mszyce weszły na kwiatki i je wyniosła na dwór :) a na porodówkę masz jeszcze czas :D Grażka w sypialni zrób sobie banana rozmiar XXL :P:P Kruszyna moja teściowa ma na imię Hania :D:D śliczny masz salon i pokoik dla małej :D a brzuszek super taki zgrabniutki no i ten misiaczek też śliczniutki :D Dorcia kłótnie zdarzają się niestety idealnych par nie ma ściskam mocno 👄 :) Suri ja z moją mamą robimy wszystko sami a impreza jest w domu:) my chrzciny mamy na 16:30 przed mszą w sobotę 28 listopada i na pewno impreza potrwa tak długo dopóki goście będą :) ja o takim przesądzie nie słyszałam nigdy ja już byłam z małą na spacerku i nic jej nie jest :) Kasia jak słyszę o tej naszej służbie zdrowia to aż nóż w kieszeni sie otwiera :O a może Wiktorkowi za=czną wychodzic ząbki i przez to jest taki marudny :) Grażka jak ten czas leci buziaczek dla Igorka 👄 Aniu nie martw się na zapas 👄 po mojej koleżance nie było widać że jest w ciąży a urodziła duże dziecko nie stresuj się bo to wpływa na maluszka ❤️ Asiu chciałam Ci podziękować z całego ❤️ Ty wiesz za co 👄 acha i jak Tomaszek 👄 a teraz co u mnie dziewczyny to nie jest takie łatwe pogodzić się za dużo słów zostało powiedziane a jeszcze bardziej mnie wkurza jak jednego dnia jest źle a na drugi dzień już nic nie pamięta i chce mu się seksu faceci myślą że będzie seks i po sprawie kobieta ma o kłótni zapomnieć :O u nas nocka była dobra mała usnęła o 23:30 to wstała o 04:11 i później o 07:30 więc nie było źle dzisiaj rano poszłam po masło i jak przyszłam to Dominika Madzia i tatuś leżeli sobie w jednym łóżku co za wspaniały widok :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplementy dziewczynki, od razu się lepiej robi na duszy jak się coś miłego przeczyta na swój temat :P:P:P:P Ja miałam wczoraj spięcie z M :( Poszłam beczeć do łazienki a on sobie spokojnie zasnął, brzydal jeden wstrętny :( A rano pytał o co mi chodzi!!!! SYLWINKA jak widać doskonale Cię rozumiem. I dziś mam chandrę okropną.... Pół nocy brzuch mnie mocno bolał jak podczas @, chyba przez nerwy, o 6 rano przeszło i póki co jest cisza. Jestem niewyspana, nieżywa, obolała i w ogóle mam dość :( Jadę po drożdżówki z makiem i pączki na poprawę humoru, to Wam przywiozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :D:D:D No u mnie wszystko pogodzone :D:D:D Oczywiscie ukochany nie myslal nawet ze jestem na niego zla... Przyszlam do domu cos mrunknelam i od razu wiedzial ze cos jest nie tak! Powiedzial ze sie nie odczepi jezeli mu wszystkiego nie powiem. Za 5 min juz sie razem smialismy :D Ja nie moge sie na niego gniewac i w sumie sama troche chyba wyolbrzymilam... jakas nerwowa sie ostatnio zrobilam :( Pozniej spedzilismy super wieczor! Postanowilismy w nastepnym cyklu biore pregnyl, bedzie troche dziwnie bo bedziemy u rodzicow w domu... no ale nic, chlopak powiedzial ze damy rade :D:D:D Uwielbiam go za jego pozytywne podejscie do naszych staran!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak wam zazdroszcze ze mozecie tak normalnie jesc :( ja od wczoraj zaczełam jesc jedzenie robione na parze i choc mi w żołądku kreciło jakos przyjełam to . dzis zjadłam jajecznice na masełku ale nadal bym cos schrupała ,ale musze uwazac na to co jem aby nie poruszyc nic w zoladku. na obiad tez jakies warzywa i miesko na parze ,aby mi w brzuchu nie burczało u lekarza zobaczymy co mi powie,dziekuje za słowa otuchy :) ja bym chciala normalnie zaczac jesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka i aska - dzieki za podpowiedz z herbatka rumiankowa :D wczoraj wieczorem sie jej napilam (podobno przenika do mleka matki tez) i maly tylko na krotko sie budzil w nocy na karmienie i spal jak ciapek :D wreszcie spalam jak czlowiek w nocy!!!!!i nie wiem czy to ma wplyw ale doslownie koszule nocna mialam zalana od mleka,taki nawal mialam kruszyna - ojjj przypomina mi sie jak niedawnoz grazka tez narzekalysmy przed porodem,juz niedlugo kochana :) kasia - co za dziady w tej sluzbie zdrowia,szkoda slow!!!!! moze tez sprobuj tej herbatki rumiankowej sie napic i nakarm malego na noc wtedy? dorka - dobrze ze potraficie sie tak szybko godzic,facetom czasem tzreba wielkimi literami mowic co nam lezy an sercu,chociaz czasem nawet i tego za pierwszym razem nie zrozumia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my na szczescie nie umiemy sie na siebie gniewac :) Nawet mi wczoraj powiedzial ze zaskoczony byl ze nic caly dzien mu nie powiedzialam. Ze moglam napisac maila i on od razu by mnie przeprosil, bo nie ma portrzeby abym smutna chodzila :) Kochany jest! Tak sobie was czytam i smiesznie ze wy juz ze swoimi malenstwami jestescie a ja ciagle walcze! Coraz czesciej mi sie wydaje ze przegrywam i trace sile... Oj bardzo potrzebuje wizyty u mojej gin i nowej nadzieji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - my Ci tu nie damy opasc z sil,ani sie waz!!!!!!mysl pozytywnie i za kazdym razem jak Cie dolek wezmie to my Ci tu kopa damy!!!! :)a dzidzia i tak bedzie zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI buzka dla was wszystkich wielka!!! Na prawde duzo mi pomagacie! A ja wlasnie zabralam sie za planowanie 30-tych urodzin dla ukochanego :) co prawda ma dopiero w sierpniu ale chce pojechac do hotelu, ktory trzeba duzo z wyprzedzeniem zabukowac :D:D:D Ciekwe czy uda mi sie moj sprytny plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×