Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej Hej ja tez planuje urodziny 30te mezowi:0 ja chce go zabrac na 3 dni do Nowego Jorku:) nie wiem czy mi to wypali:) a poprawke urodzin w gronie rodziny i przyjaciol w Polsce;) po akurat lecimy 24 kwietnia 10 dni po 30ce:) poza tym u mnie raczej ok:) w sobote jedziemy do devon, odpaczac troche na weekend, zobaczyc przyszlego chrzesniaka mojego meza:0 i znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nawet nikt nie zauważył ale już rok minął od kiedy jesteśmy rodziną internetową :D:D jak ten czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja ostatnio dopiero zauważyłam że roczek nam stuknął :) Wszystkiego NAJ dziewczynki z okazji naszej rocznicy :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie i Wam życzę żeby tych rocznic było więcej no i żebyśmy zostały w tym składzie i żeby nikt nie odszedł z topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to stawiamy szampana!!! Gratulacje dla wszystkich!!! Ja planuje zabrac ukochanego do Szkocji - Isle of Skye, on tam spedzil prawie wszystkie wakacje jak byl maly :) Jest tam niesamowita restauracja z hotelem... ma tylko 4 pokoje wiec juz musze bukowac :) Mam nadzieje ze wyjdzie plan, bo wiem ze chlopak by oszalal z radosci :D:D:D Agi NY - super! nigdy nie bylam ale podobno jest niesamowity! Oj kopniak w tylek mi bardzo potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wklejam tabelkę bo potem znowu będę jej długo szukać :P Tosia odezwij się jak samopoczucie i w ogóle co u Ciebie??? Mery Ty też daj znać co u Was! :) ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Kruszyna2008....37.........04.12.2009..........23.........dziewczynka anna999...........23.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor S.U.R.I..........22.10.2009................Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... pomeczylam Tomaszka i zasnal :) choc w dzien nie spi dluzej niz 30min :) Ale nocki za to piekne.... Suri rumianek przenika do mleka matki wiec Dawidkowi ladnie pomogl, dobre i polecane przez pediatrow gdy Maluch budzi si ezbyt czesto w nocy jest wypijanie melisy przez mame... tez super ponoc pomaga.... ja nie probowalam bo moj maly sam pije rumianek i super na niego dziala.. Kaska probowalas pic melise??? Sprobuj kochana bo sie wykonczysz, zalecana jest 1-2 filizanek dziennie dla mamy karmiacej.. Wiktorek jest juz duzy i moglby pospac dluzej, lepiej dla niego i dla mamy.... Ah... a zdjecia z chrztu przepiekne... po prostu zakochalm sie w Wiktorku... wygladal BOSKO.... Dorka super ze z ukochanym dobrze, swietnie ze sie tak pieknie wspieracie... i trzymam juz kciuki za starank... hmmm... w Polsce i znowym lekiem... po prostu musi sie udac... a my tu wszystkie bedziemy dopingowac :) Sylwinka... taka kobieta jak Ty to Skarb, i nie daj sobie nigdy wmowic nic innego... my tu wszystkie jestesmy pod wrazeniem jak swietnie sobie radzisz z dwojka dzieci... Jestes kochana 😘 Kruszyna prosze tez o zdjecia asia.osa@interia.pl Juz nie dlugo i bedziesz tulic swoja Mala ksiezniczke :) oh tesknie za tym momentem chcialabym raz jeszcze to przezyc... Aga super pomysl na prezent mama nadzieje ze niespodzianka Tobie wyjdzie... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku. Wyszłam wczoraj, wyszłam i dziś. Odważyłam się i się opłacało. Pół godziny spania i pół godziny oglądania koron drzew :) Zawsze to godzinka na powietrzu. Zadzwoniłam jeszcze raz do szpitala w związku z tym usg główki i... udało się nas wcisnąć na ten czwartek :) Cieszę się bardzo bo pójdziemy planowo do neurologa. Mam nadzieję, że to będzie ostatnia wizyta. A rok temu mój synek był wielkosci główki od szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska probowalam melisy i nie zauwazylam zadnej poprawy. Trudno, pomecze sie, nie wszyscy musza miec kolorowo widocznie. Do 18-tki mu przejdzie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduneczek :) Kasia, napewno mu przejdzie, mam nadzieję że szybciej niż do 18-tki :P:P:P:P Zmykam, będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wizyta nie okazała sie taka denerwujaca, okazało sie ze przez antybiotyk podrazniony mam przewod pokarmowy i trzeba odbudowac całą flore, dostałam leki na to ,ale żadne antybiotyki :) oraz w razie czego cosik na begunke ph pochwy tez mialam oki ,lekarz zrobił mi tylko szybkie usg zeby zobaczyc jak z szyjka i powiedzial ze widac ze sie oszczedzam i mam tak robic dalej to unikne szpitala i zabiegow ,tak to ujął. szyjka nie skrocila sie od ostatniej wizyty wiec lekarz i ja bylismy bardzo zadowoleni. nie pytałam juz 3 raz o płec z tego wszystkiego ,mam nadz ze jak 2 razy mi potwierdził , to ze Daria siedzi w brzuszku :) wiec teraz bede sie jeszcze bardziej pilnowac bo nie chce miec wczesniej szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ Kruszyna2008....37.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........25.........28.02.2010..........26 .........Daria TosiaSamosia.....6...........13.06.2010..........27..... ......? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imę lolcia26.........01.07.2009................ANTOŚ MERY27........15.07.2009................MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009................WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka25.....07.09.2009................DOMINIKA Aska.osa.......10.09.2009................TOMASZ Grażka..........17.10.2009................Igor S.U.R.I..........22.10.2009................Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna super wiesci!!!! To prosze dalej sie oszczedzac i bedzie wszystko dobrze do konca ciazy! Kruszna przyjmuje zameldowanie! Wiemy ze nadal w domku :) A u nas dzis wichura! Doslownie ledwo mozna chodzic! wszystko lata!!! udalo mi sie wczoraj zdobyc pregnyl! To jakies szalenstwo, nigdzie go nie ma! Hurtownie nie maja, bo podobno pl nie podpisala umowy z producentem.... a zapotrzebowanie na lek jest ogromne! Sciagam go z apteki z Bialegostoku! buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja pamietam ze tez mialam problemy z kupieniem go w Polsce i chyba dopiero w 5 aptece go dostałam u nas tez dzis wieje strasznie ,jak mąż wstawał rano do pracy to normalnie tyle "kołków" nawsadzałam zeby jechał spokojnie i zeby miał oczy w dupie ( za przeproszeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doslownie jakis koszmar z tym lekiem! Dziewczyny sobie go odsprzedaja na necie - jakie to niebezpieczne... bo od 5 miesiecy nie ma go nigdzie... Na szczescie ja poszperalam w necie i jest jedna apteka ktora sprowadza leki z za granicy i jezeli przesle sie recepte to oni przesla lek :) Mama moja tylko sie nadenerwowala bo ona juz oczywiscie w panice ze nigdy go nie kupimy i co zrobimy! Slodka, czasami mi sie wydaje ze ona sie bardziej tym wszystkim przejmuje niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie czesc... i wracam do Tomaszka :) Sorka super ze znalazlas apteke by moc kupic lek... co to za paranoja zeby leku nie mozna bylo dostac tylko trzeba sciagac z zagranicy..hmmm... ale najwazniejsze ze sie udalo :) U nas tez wichura i deszcz... pierwszy dzien od kilku tygodni nie pojdziemy na spacerek, oj mam nadzieje ze Tomasz zrozumie :) Kruszyna jak widze w dwupaczku, wiec dobrze, bo jeszcze troszke Mala moglaby posiedziec... Anna, leki szybko odbuduja flore i bedzie git.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah.... Kruszyna dzieki za zdjecia...nie chce sie powtarzac..ale wygladasz przepieknie... az mi lezka sie w oku zakrecila..tak mi teskno do bycia w ciazy, byl to jeden z najpiekniejszych chwil w moim zyciu, a szczegolnie porod... A mieszkanko, super gustownie urzadzone... w tym lozeczku to ja bym chetnie pospala z moimi ulubionymi postaciami bajkowymi... Swietnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wczoraj pochwalilam herbatke rumiankowa a dzis maly do 1 wnocy nie chial zasnac,nerwowo pil z piersi,taki dziwnie pobudzony byl,wypuszczal piers a potem znow nerwowo jej szukal,nie wiem co to bylo??moze to oznaki jakiegos skoku rozwojowego do ktorego link dala aska??doslownie wygladal przy piersi jak dzieciol na drzwie tak ta glowka nerwowo o piers sie obijal ;)teraz natrazie spi ale chyba taki jakis czujny sen ma i badz tu czlowieku madry,mam nadzieje ze z nim ok wszystko dorka - o to namieszali z tym lekiem nie ma co... grazka - a jak Igorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia oj pewnie też będę tęskniła za brzuszkiem :) Choć na dzień dzisiejszy już mam dość, ciągle zmęczona chodzę, a dziś to już w ogóle jakaś do tyłu jestem :P Suri może mały ma zły dzień po prostu a jutro będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna rozumiem Cie doskonale ze teraz chcialabys byc juz bez brzuszka a za to tulic Mala... ale jeszcze troche i sie spelnli... Suri..a moze zjadlas cos pobudzajacego? Czekolade, czy wypilas kawe?? A moze zaczyna widziec troche lepiej i sie ekscytuje... Moj ma 10tyg wiec teraz zajarzyl ze raczki naleza do niego i wie co moze juz z nimi robic, wiec tez czasmi tak sie ekscytuje za na jedzeniu skupic sie nie moze... Dla Maluszkow kazdy dzien to cos nowego.. takimi wielkimi krokami wkraczaja w ten nieznany swiat ze chcialyby wszystko odrazu zrozumiec... :) Czasami musimy sie wczuc w takiego Maluszka.. jak to jest lezec tyle godzin, nie widziec tylko z pewnej odleglosci i na dodatek nie ostro, slyszec poszczegolne dzwieki... kazda zmiana u takiego malucha wywlouje jakas rekacje dlatego w zyciu tego mlodego czlowieka tak wazna jest rutyna, czyli kapanie o podobnej godzinie, spacery itd Jak dzis nie chcialam isc po raz pierwszy od kilku tyg na spacer bo pogoda bleee to Tomasz tak dlugo marudzil az w koncu poszlismy chociaz do ogrodka na pol godziny... Takie dzieciaczki maja normalnie zegar wsrodku i wedlug niego dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Suri dzięki, igorek dziś spokojny. on mi od początku fajnie spał w nocy a teraz wytrzymuje 5 godzin i każda noc taka sama więc spoko. Jedynie z tymi kupkami jakoś nieregularnie jeszcze jest. wczoraj były trzy ale do czasu ostatniej było marudzenie, płacz bo miał lekkie zatwardzenie i się męczył cały dzień ale przed samą kąpielą była trzecia i później dziecko szczęśliwe :) dziś spacerowaliśmy już dwie godzinki i jak przyszliśmy to był taki głodny i płakał jakby go ktoś ze skóry obdzierał, zjadł i śpi już drugą godzinkę a ja w tym czasie zrobiłam sobie obiad gotowanego kurczaka i mężowi łazanki chyba na 3 dni :D Asia super to wszystko opisujesz :) ja widzę jak mój Igor zmenia się każdego dnia. Dzisiaj leżał na tapczanie i patrzał na mnie jak prasuję :) Kruszyna mogłabyś już iść na tą porodówkę :) chce zostać znów ciocią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i znikam do mamy na herbatkę :) Grażka coś czuję że już niedługo będziesz miała synową :P Dziś lek biorę tylko 2x1 a jutro wcale, więc zobaczymy, brzuszek się już odzywa co jakiś czas z małymi skurczami :) Tylko malutka nie chce się ruszać :( Wieczorem tylko się ruszała a tak w ciągu dnia prawie wcale... Może zbiera siły? :) Zobaczę jak będzie dziś w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Chciałam Wam wczoraj odpisać, ale nadal mam problem z netem i nie chciało mi się forum otworzyć. Może jakimś cudem teraz się to wyśle. Dziś idziemy na USG główki na 13, a do neurologa w sobotę. Wczoraj ważyliśmy małego (w domu). Schudł :( Nie widać po nim żadnej choroby, jest radosny itd. Ma jedynie problem ze snem. W nocy budzi się non stop 5 razy, w dzień jak już uśnie to budzi się często z płaczem. Je co 2 godziny w dzień i wychodzi na to, że nie dojada. Pokarmu mam mnóstwo, ale może jest za mało treściwy. No nic, będę musiała spytać neurologa. Na dodatek cały czas martwi mnie wodniaczek, który ma mały na jądrze :( Niby nic, a się martwię jak zwykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia az mnie serducho boli jak czytam o Twoich troskach o maluszka... Na pewno wszystko bedzie dobrze, bo nie ma innej opcji! Maly zacznie przybierac i bedzie wielkim chlopczykiem! Trzymaj sie dzielnie! Kruszyna a jak z mezem? Pogodzeni? Skorcze... no ladnie data porodu tuz tuz! SUPER! A u nas wichury ciag dalszy :) Zapowiada sie pracowity weekend bo impreza w pt i w sob, wiec w niedziele bedzie spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D Asia 👄🌻❤️ to dla Was :)\ Grażka no i się doczekałaś widzisz jak Igorek ładnie śpi :D Kruszyna kiedy zacząć wołać przyj :P Kasia a może daj małemu na noc kaszkę od 4 miesiąca i może wtedy lepiej będzie spał już nie wiem co Ci doradzić nie martw się będzie dobrze :) Dorcia przypomnij mi jaką imprezę masz w piątek i sobotę bo wiesz ja już babcinka i pamięć nie ta :P:D:D:D ja wczoraj miałam pracowity dzień najpierw byłam u dentysty później w sklepie na 18 poleciałyśmy do Kościoła i musiałam iść do księdza bo chrzestny się rozchorował i w niedzielę nie przyjedzie na spotkanie ksiądz się śmiał że ma świńską grypę chrzestny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj dziewczyny naprawdę mi ciężko. Martwię się tym wszystkim i wiem, że tak już będzie zawsze. Jednak ten bezzębny uśmiech wynagradza mi wszystko i daje siłę do dalszej walki. Spytam pediatrę o tą wagę. Wiktor tył jak oszalały, a teraz klops. Nie chcę na własną rękę wprowadzać kaszek, bo on nawet 4 mies nie ma (a patrząc na schematy żywieniowe powinnam nawet do 6 czekać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×