Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Aniutka:) zazdroszcze, ja sie rozkrecam w ciagu dnia jakos i dotrwam do wieczora, ale ogolnie to pod koniec tyg nie jestem wydajna w pracy:P a ja pracuje jeszcze jutro:) Grazka nei wiem jak to bedzie, ale olewam system:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :P a ryby zrobione tylko zalewa się teraz gotuje Paweł mnie namówił na ryby a musi dużo jeść żeby później miał siłę na ćwiczenia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się skończy @ on to już ma ochotę na ćwiczenia jak mnie dorwie to przez tydzień z łóżka nie wyjdę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mam nadzieję że niedziela będzie dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka dobra jest na wszystko :) zrobilas mi smaka tą rybą w zalewie octowej i chyba dzisiaj wieczorem tez sobie zrobie. Musze tylko kupic ocet bo robiłam grzybki i mi sie skonczył :D a dodajesz do tej zalewy koncentrat pomidorowy? bo ja tak :) oj na pewno sobie zrobie taka rybe :) ja staranka zaczynam za tydzien :) mam nadzieje ze uda sie zalac foremkę w tym miesiącu :P za chwilkę juuz mnie nie bedzie, postaram sie wrocic jak najszybciej. buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do zalewy nie dodaję przecieru pomidorowego :) Grażka to nie rób tylko wpadnij do mnie na te rybki a jaki kształt ma ta foremka co będziesz zalewać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, nawet nie mam was czasu poczytac ale postaram sie to nadrobic dzis wieczorkiem jak maz pojdzie na impreze z pracy.... co u mnie otoz mam wolne od dzisiaj do przyszlej ndz za tydzien. dzis moj 9 dzien od jutra zaczunaja sie dni pelne roboty przez 10 dni, jak teraz sie nie uda to juz zaczne watpic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w domku :) 17dc dzis, temperatura od 3 dni utrzymuje sie 37,2-4, oby bylo tak do konca :) Wczoraj bylo jeszcze przytulanko ale czysto przyjemnosciowe, bo juz za pozno na staranka :) Czas obiadek przygotowac, tez mam rybke dzis :) Aniutka super Cie widziec w tabelce zaciazonych :) Ivett kiedy zaczynasz dzialac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja się melduję :) mam pytanko dziewczynki... jak to jest z temperaturą ciała po owu i po zapłodnieniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia przed owulacja temp spada kilka kreseczek a po owulacji wzrasta i pozostaje tak, jesli przychodz @ to znowu spada moze byc 1-2 dni wczesniej lub ten sam dzien, jesli jestes w ciazy to w dzien planowanej @ wzrosnie jeszcze bardziej niz w poprzednich dniach.. Musisz wiedziec jaka temp masz zazwyczaj, bo jesli np zazwyczaj masz bardzo niska tj 36,2 to po owulacji wzrost do 36,6 jest ok, bo jest wzrostem...czyli nie znaczy to ze musi byc stan podgoraczkowy czy goraczka :) Tyle z medycznej wiedzy mej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska jaka temperaturaa:):) no no, cos Ci to mowi:>:D hihi oby wyszlo Wam, no nei wiem dzisiaj jest 10dc:D nie wiem czy bedziemy mieli sile:P ale moze tak zaczac sie od dzisiaj do 17dc, z przerwami??:) nie wiem jaka obrac taktyke:) dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam dzisiaj rano i mi spadla, mam teraz w okolicach 36,2-36,4:D niezke;pp i jestem caly czas zmeczona;p ale to przed owulka tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle nad zmiana moje nicka;D na jakis bliski mojemu imieniu:d bo mnei wkurza juz ta moja stara ksywka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa dziękuję :) słuchajcie ja mam jeszcze jedną sprawę... jak to jest z częstotliwością przytulania się??? ja od końca @ i jeszcze po kilku dniach z mężem nieślubnym ;) codziennie się sexiliśmy. jest dzięki temu większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? ile trzeba czasu, żeby "chłopaki" się zregenerowały??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia to zalezy od mezczyzny, kazd moze miec inaczej ale te min 24 w kasiazkach podaja a max moze byc nawet 72h... Zalezy od roznych czynnikow zew rowniez, jak dieta, uzywki, ilosci snu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett a stosujesz testy owulacyjne, ktore zakupilas? A jeszcze z tego co czytalam w mioch madrych ksiazkach, ze dobrze jest by plemniki byly juz w drodze zanim peknie pecherzyk graffa.... bowiem droge dluga do pokonania maja, a poza tym ok 5-7 godzin potrzebuja na zrzucenie plaszczyka proteinowego, a jak wiadomo komorka jajowa zyje 24h...wiec lepiej zeby plemniczki czekaly na nasze jajeczko, choc tez nie zawczesnie bo moga nie dotrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Witam wszystkich!Prosze zmiencie mi w tabelce ze bedę zaczynac cykl 2 chwilowo mam jescze @ ale nastepna powinna pojawic sie (chociaz mam wielka nadzieje ze nie) 14.12.Dziewczyny moze orientujecie jakie witaminy naturalne zazywac żeby bez problemu zajśc w ciazę? Moze tak jak będę zażywac wiecej naturalnych witamin to szybciej zajdę w ciążę? Lubie pojeśc orzechy, jabłka z marchewką ale co jeszcze zazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek i folik... :) aska.osa jeszcze raz dziękuję :) kochana jesteś że tak mi od razu odpowiadasz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelazo, cynk i magnez sa wazne w diecie by polepszyc plodnosc, czyli np takie produkty jak: chude mieso, ostrygi, ryby, kasze, szpinak, pestki dyni, orzechy, kakao, migdaly, jablka, ciemna czekolada, fasola, zoltka jajek itd Duzo tego jest :) I oczywiecie folik lykac i wiesiolek tez pomocnym jest.. Lolcia, jesli mam na jakis temat wiedze to chetnie sie dziele, tym bardziej ze jest to medyczna wiedza nabyta na studjach, wiec jest pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie studia skończyłaś asia?? bardzo fajnie że masz taką wiedzę, jest przydatna w życiu codziennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa mam 5 testow do wykorzystania i chce zaczac moze od jutra:) na razie chyba nie ma sensu;) nie widze tez potrzeby poki co:) chce tylko przekonac sie czyrzeczywiscie nastepuje to w momencie tego bolu w jajniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, ja konczylam akademie medyczna w bydgoszczy i uniwersytet m.kopernika w toruniu, i wszystko na wydziale pielegniarstwa. Choc specjalizacje robilam z psychiatii a potem z intensywnej terapii medycznej, to zawsze lubilam ginekologie i poloznictwi, szczegolnie porody..WOW :) Ivett, dobry pomysl, tak do sprawdzenia czy testy zgadzaja sie z Twoimi obserwacjami, ja myslalam o testowaniu w nastepnym cyklu, choc mam nadzieje ze nie bede musiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie czytam i chyba też sobie kupie te testy owulacyjne ja mam koleżankę pielęgniarkę kiedyś jak z nią rozmawiałam to mówiła że nigdy by nie chciała pracować na pediatrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, prawda, ja na pediatriie niegdy bym nie poszla, mialam 4 misieczne praktyki na oddziale pediatrcznym specjalistycznym, dzieci z roznymi nowotworami, ja siedzialam tam calymi dniami, do domu w ogole nie chcialam wychodzic, i te dzieciaczki byly silniejsze psychicznie ode mnie, mi sie plakac chcialo przy hemioterapii, jak wsloski wypadaly, jak wymiotowaly itd, a one dzielne, ze nie mam sie martwic ze wiedza ze sa chore, ale bedzie dobrze... Mowie Ci, takiej bezsilnosci nigdy nie czulam w sobie, chceszs pomoc a zrobic nic nie idzie, i smierc dziecka to strasznie przezywalam, na intensywnej jak pracowalam to oczywiscie kazda smierc tez w jakis sposob przezyta przeze mnie byla, ale bez porownania z dzieckiem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki..uf przeczytalam prawie calosc choc ytle naklikalyscie ze jejku:) dlugo mnie tu nie bylo bo zabiegana jestem ze ho ho:) kochane nie mam miesiaczki juz dwa tygodnie...bardzo bola mnie piersi i temperaturka do 37 rano i w ciagu dnia rowniez..hmm..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) ale na chwilke tylko bo jedziemy jeszcze na zakupy i znow walczymy z remontem. Sylwinek :) foremka ma kształt chłopczyka lub dziewczynki :) i zalac musimy do pełna :D:D:D Ivett fajny nowy pseudonim, mam nadzieje że szybko się do niego przyzwyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×