Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

U mnie tez meczowo :) Maz oglada Niemcy - Anglia i chyba jest 2-1 hehe...jak anglia przegra to bede mogla sie psmiac z meza, to moze humor mi sie poprawi :) A polska-irlandia jest 3-2 :) Oh..Lolcia ja tez czuje ze przyjdzie ta @...wrrrr...bo objawami sie w ogole nie sugeruje, bo sa jak na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale sie usmialam, az mi makijaz splynal po twarzy. Dawno nie mialam tak dobrego humoru ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek może jak zaczniemy jeść plemniki to szybciej zajdziemy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia jeszcze raz wspomnisz że na pewno dostaniesz @ to normalnie Cię kopnę w tyłek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D proszę mi myśleć pozytywnie dobra ja już spadam spać kolorowych snów pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ja mam chyba owlacje:D ale dzisiaj?? hmmm, to by sie zgadzalo...ale ja nie moge sie przytulac dzisiaj- maz ldwo sie rusza..ma taki nerwobol czy cos, masae nei pomagajaa.... hmmm nie chce go mimo to meczyc;) ale to owlacja. temp mialam niska rano wciaz.sluz jajkowy:) :) ehhhh no trudno ale moze cos jutro no;p fajnie tworzymy takie kolo gospodyn staraczek:) i zaciazowych kolo wsparcia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) ale sie wczoraj jeszcze rozpisałyście :) Mój mąż nie ogladał meczu bo poszedl zmeczony spac i telewizor był mój :D Dzis mam 14 dc ale temp niska wiec do owulacji jeszcze troche. Asia a Ty lepiej nie mow już ze dostaniesz @ bo ja juz od Sylwinka kopa dostałam i baaardzo bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej witam i zapraszam na kawe;) wczoraj mialam owulacje:) wow aleeee niestety stan mojego meza sie nei poprawia, caly wykrzywiony z bolu:( szkoda mi go. On ma powazne problemy z plecami czesto dosyc:( akurat trafilo na te dni:) doszlismy do wnisoku, ze po prostu musi dosjc do siebie do 16 grudnia:) i bedzuie dobrze, takze ja ten cykl luzuje;) i poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać kobiety kawka na stole czeka Grażka się pytam gdzie kawa :P a i pomyliłaś się nie Sylwinka tylko wiesz jak no :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asia już Ci zasadziłam kopa teraz to na pewno jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga szkoda bardzo :) Musisz jeszcze dłużej czekać niż my :( ale może akurat te 2 dni starczyły :) czas pokaze :) Sylwinek przepraszam za pomyłkę :) Zmien pseudonim na Sylwinek to nie bede sie mylic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Grazka, ale prawdopodobienstwo jest nikle;) ja sie juz pogodzialam z tym, nawet probowalismy znalezc jakas bezbolesna pozycje, ale to raczje bez sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kolejna osoba mówi szanse są nikłe bo jak zacznę kopa Wam dawać po tyłku to będzie kiepsko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D plemniki mogą przeżyć nawet 3 dni jak są mocne i tyle z mojej strony :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka z chęcią bym zmieniła nick ale jestem na innych topikach też no i by im się myliło :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam, ze nawet do 5 :D ale to i tak nikle szanse, Wy sie tu przytulacie po 10 dni z rzedu:( a ja szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 10 dni z rzędu to nawet nie ma mowy bo mój to prawie stale w trasie powiedziałam mu że jak owulację będę miała to on może jechać a chłopaków niech zostawi mi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Sylwinek zawsze możesz chłopaków zamrozic i odmrozic w dzien owulacji :P Aga a Ty nie przejmuj sie tylko teraz dbaj o swojego M żeby w grudniu miał siły :D ide kupic sobie banany bo Sylwinek też zjada je kilogramami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede dbac:) zasluzyl sobie;) ciezkopracuje, jeszcze ma doly z tego powodu, ze nei mozemy, ale powtarzam mu, ze to nie jego wina;) ale teraz juz co dzien beda masaze:) dobre obiadki i aromoterapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dbaj o M jak nabierze sił to od razu bliźniaki będą :):) Grażka jak chcesz bananów to trzeba było powiedzieć to bym Ci dała trochę :P zamrożę chłopaków i odmrożę a potem powiem dalej do boju chłopaki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam bede Ci podbierac bananki jak sama musisz jesc :) ja własnie wróciłam ze sklepu i mam zapasy owoców na kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×