Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

troche lepiej tylko dzwigac nie moge ale to jest niemozliwe maz w pracy a dziecko wkoncu zasnela cztery zeby jej ida naraz i sie troche meczy....ale teraz jak zasnela pospi do 9 rano....wiec chwile odpoczne...wyslalam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Tobie tez odpisałam, juz sprawdzam poczte:) Sylwinek ciszej się przytulaj bo sie nie umiem skupic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
hej jestem tu nowa my tez sie staramy//.... mo ja beta to 46,70 chyba malo co???na escie dwie grube krechy a 2 tyg temu jedna byla jasniutka....czyli to gdzies 2 tydz tak???pozdrawiam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudynka a który masz dzien cyklu? Jak na tescie wyszły dwie kreski to gratuluje :) pewnie jestes w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nikogo nie ma? mąż mnie dziasiaj olał :) powiedział, że nie chce kąpieli bo jest spiący i wzioł szybki prysznic i poszedł spac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, a Twoj mezus nie oglada meczu Polska Irlandia:) wygrywamy 1:0 heheh do telewizorow kobiety!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ja dzisiaj nie jestem w sypialni bo Paweł w trasie i wróci w piątek dopiero a nie chciał mi chłopaków zostawić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, dzisiaj jest mecz Polska - Irlandia, moj M oglada i przezywa. Podobno juz jest 2:0 dla nas. Zebyscie widzialy te tlumy spiewajacych \"POLSKA BIALO-CZERWONI\" jakie przewinely sie 2 godziny temu przez centrum Dublina. Niektorzy moi znajomi Irlandczycy z pracy tez spiewali i klaskali \"POLSKI, POLSKI\", fajnie to wygladalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to z tej strony moj maly tez gra. ja wlasnie przegladam alegroo cos trzeba kupic na urodziny:))) starac sie mam do 20 dnia wiec niech tak bedzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja tez nie lubie, dlatego dokad przyszlam z pracy "siedze" z Wami. Za to moj mezulek jak sie podnieca tymi dwiema bramkami. Az skakal z radosci... :D W ogole prawie zadnego meczu nie odpusci taki z niego zagorzaly kibic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida my tez skaczemy:) chociaz w Londynie, jutro bedzieo czym gadac i czym sie podniecac w pracy :) obysmy wygrali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kurde mysle nad preazentem dla malego i chyba zrobie mu inny prezent on czeka na umeblowanie swojego pokoju moze wywioze go do rodzicow umebluje pokoj i zaprosze do domu????chcialam mu zrobic to na gwiazke ale urodziny ma z mikolajem wiec moze to zrobie..... jutro ide z malym do lekarza po przedszkolu ciagle te jego migdaly sa czerwone:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) ja po pracy i po pysznym obiadku :) mąż mi zrobił :):):):):):):):):) też mam depresję... że na prawde się nie udało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia:) chwala mezowi;) Lolcia:) ja odzywalam troche po pracy, mam dosyc staran na gwizdek:) i zawolanie, nie dziala mi to na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi chyba też nie... w ogóle to Kasia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! :D bardzo się cieszę... powolutku dół tabelki się zapełnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×