Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość golokenig
dziwilyscie sie ze dziewczyny z tamtego topiku naskoczyly na to Pytanie za 100 punktow, a Ty madzik jak teraz reagujesz? TAK SAMO!!! czytam jeszcze raz tamten topik zeby znalezc wypowiedz dziewczyny ktora was bronila(pierwszy raz slysze o sytuacji zeby trzba bylo was bronic! nikt was tam nie atakowal!) i ze tamte dziewczyny "pisaly zeby uciekala od nich" beszczelnie zachowala sie Pytanie za 100 punktow, zaczela je pouczac ze nie maja zakladac nowych topikow tylko przylaczyc sie do istniejacych. ps. a tak wogole to nie uwazam ze WASZ topik jest niemily, czytam was juz od dawna i wiem jak jest. tak samo jak wiem jak jest z tamtym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dziewczyny ja wezme worki ja 2 lata temu jezdzilam na wsi w taki snieg to po polach mnie dawid szukal bo tak sie slizgalam oczywiscie bylam pod auto podlanczona:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ide po worki i po swieze sianko heheh ale bedzie zabawa troche sie wylozujemy i fasolki na swieta juz beda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak to bedzie z tymi fasolkami!! oby nam sie udało!! mnie cos brzuch pobolewa i jajniki kłója raz jeden raz drugi...a @ za 5 dni powinna byc wiec nie wiem czy tak jej sie spieszy czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wpadłam tylko się przywitać. Nie zapomniałam o Was:) Nie słuchajcie głupich wypowiedzi , ja nawet na nie nie reaguje, po co się kłócić? Miłej nocki życzę. Pa, zajrzę do Was jutro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
PaniMisiowa dzieki za zaproszenie ale alkoholu nie pije:) moze byc herbatka agnessss101 - dzieki za zrozumienie o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka witaj:):):):) ja ja wygnam od ciebie heheh przebiore sie za czarownice:):):) dziewczyny mam juz worki heheh ale cos sniegu na ulicy nie ma to nie wiem czy na calym worku do was dotre:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila- tez jestem takiego zdania - po co sie klócic- taki juz mam charakter a co do L4- to chetnie bym @ na nie wyslala...ale mąż w tym miesiacu nie mial czasu za bardzo zeby sie przyczynic do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa u mnie jeszcze czarna szosa jest to musze poczekac az sie zrobi biala:):):) a jak sie zrobi biala to wpadam po was i zaczynamy wielkie starcie ze sniegiem heheh😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczynki!! pozdrawiam i do jutra...czeka mnie pracowity dzien ale bede tu zaglądac!!pa.pa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- raczej w to nie wierze....mało prawdopodobne...aczkolwiek cuda sie zdarzaja;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja lece dziewczyny bo jeszcze musze przytulanki zrobic zawzielam sie chcialam miec przerwe do nowego roku ale ktoregos dnia wstalam i tak jakby mnie cos wstrzasnelo ze ,musze miec bejbe i biore sie ostro do roboty:):):):):) nie ma przeprosc i litosci dla mezczyzn hihihi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
PaniMisiowa- dziekuje:) mam nadzieje ze zakonczymy juz te tematy! one Was nie atakuja to i Wy ich nie atakujcie! podczytujcie sie jak chcecie, co to komu szkodzi? troche zrozumienia, mniej zlosliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golokening co nas obchodzi ich topik zaloze sie ze wiekszoasc z nas nawet tam nie zajrzala bo bylu zajete naszym topikiem poszly sobie to ich sprawa nas one nie obchodza nie wytrzymaly ze fasolka u nas byla jedna za drugo to zaloztyly swoj topik i koniec tematu nie komplikuj bo widzialam posta co napisalas do nich i ty myslisz ze przyszlas napisalas co mialas napisac i ze ich wybronilas ??? ale od czego?wkurza mnie twoje zachowanie moze zaloz topik i bedziesz adwokatem paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dla jasnosci my tez nie mamy zlych intencji szczerze mowiac to juz o nich zapomnialam az do tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌻 Ale naprodukowalyscie....ale to dlatego ze jakies dwie pomaranczowe obronczyni sie pojawily u nas, witajcie🌻 Ja jutro ide do lekarza ,dam wam znac jak wroce....buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Myszko:) konieczie daj znacjak poszko!!! 👄 tak wogle dziendobry:P ja zaraz do pracy;p widze pomarancze jak zawsze zamieszaly/..olac ...tyle jest jeszce zglos do usuniecia :D hah milego dnia odezwe sie po poludniu:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) czytam Was od dluzszego czasu i kibicuje Wam z calego serca. Ten topik jest super i trzymacie tutaj o niebo wyzsza kulture jak na topiku załozonym przez Wasze "uciekinierki":P - nie psujcie tego:) Nie dawajcie sie podpuszczac. Przeciez tamte dziewczyny odgrazaly sie, ze przyjda sie tutaj z Was posmiac - chocby tutaj: 14:12 --> Tiamat86 Widzę że niektóre staraczki z tego forum bawią nasze problemy z intruzami na topiku, zamiast pomóc, doradzić to się z nas śmieją- niby takie miłe!!!!!!!!!!może ja się z was też pośmieję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i chyba przyszla sie z Was posmiac - zalozyla sobie pomaranczowy nick i sie bawi Waszym kosztem. Nie reagujcie na to: to swiadczy o niskiej kulturze tamtych dziewczyn, a Wy jestescie super! Chcialam im tylko podsunac pare pomyslow, ale one kazdego kto ma inne zdanie niz one traktuja jak wroga 1 kategorii: nalezy go przegonic, albo wrecz zniszczyc! I nie wazne ze ma racje. Nie kloccie sie:) GOLEKONIK - pytanko do Ciebie - przeczytalam fragment twojego posta: "beszczelnie zachowala sie Pytanie za 100 punktow, zaczela je pouczac ze nie maja zakladac nowych topikow tylko przylaczyc sie do istniejacych. " SKORO JUZ TAK WNIKLIWIE KILKUKROTNIE WCZORAJ PRZEANALIZOWALAS TAMTEN TOPIK - PRZYTOCZ MI PROSZE TO CO NAPISALAC W W/W FRAGMENCIE: W którym to miejscu napisalam "BESZCZELNYM" tonem o tym, zeby dziewczyny nie zakladaly nowych topikow, tylko aby przylaczyly sie do istniejacych? Zeby kogos oczerniac, trzeba miec ku temu podstawe, a ty takowej nie masz, wiec prosze Cie mnie nie oczerniaj - kazdy widzi to, co chce widziec. To, ze radzilam, ze warto skorzystac z rad kolezanek z innych topikow ktore wczesniej kroczyly ta sama droga i wiele klod na niej zdolaly pokonac to nie to samo co zakaz zakladania nowych topikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,widzialam PATINKI CORECZKE,JEST CUDOWNA TAKA MALUTKA ISTITKA,SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×