Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszka, to widze że miałas ubaw z malucha;) zobaczysz, jak bedziesz miala swojego to raczej nie bedziesz go podszczypywac zeby nie spał;) bedziesz wniebowzieta jak zasnie i bedziesz mogła odsapnąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka święta racja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny teraz to ja mam takiego zajoba ze nawet czasu zjesc nie mam :P:P w paietek mam mature probna znow stres juz trwaja przygotowania do studniowki na nic czasu nie mam i jeszcze tak zimno bryyyyy ale moze to i dobrze bo nie mysle duzo o dzidzi:):):0 zauwazylam teraz ze mam wkladke cala mokro teraz powinnam miec dni plodne tak jakby ale tego sluzu nie widze tylko czuje mokre na wkladce:(:(:( boje sie ze te siemie nie pomoze i nici w tym miesiacu beda:(:(:( jakbym zobaczyla ten sluz ciagnacy sie to kamien z serca by mi spadl a ja wlasnie pisze zeszyt oczyeiscie dawida bo on jak zwylke problemy ma na koniec polrocza :):) 😘😘 😘 bu$$ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your Mind, Graminis, kamila - dlaczego się nie odzywacie co tam u was słychać? Klapek co z u ciebie? Sara jak tam pęcherzyki? Sylwia jak staranka? Felicty 🌻 Nikolka 🌻 Niuniusia 🌻 Iwa 🌻 dziewczyny gdzie sie podziewacie? Patinko jak możesz odezwij sie co u was słychać dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja zajrzałam ale widze że tylko my jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałam małą i uśpiłam - coś marudna była. A teraz lecę poprasować jej ubranka. A śluzem sie nie przejmuj tylko próbuj. Co ma być to będzie. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- dokładnie śluzem się nie przejmuj, w razie co kup sobie jeszcze wiesiołek na nastepny cykl , u mnie jeszcze do dni plodnych kawałek;) a śłuz juz widac- bynajmniej jest go wiecej niz zwykle dla osób które by jeszcze chciały sprobowac naprawic swój organizm - http://www.aquavitae.com.pl/search.php?text=aletris# czytałam na innym forum ze wielu kobitkom takim jak my pomogło;) i szybko zaskoczyły;) nie jest to drogie wiec moze warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelke bo juz byłam troche "przeterminowana" STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................21.. . . .. .........30.01.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................41... ..............24.01.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................43....... ..........07.01.09 Sara76.......................32.................54.... .............07.01.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................5.... . .............24.01.09 EwelkaO /Kraków.........27...................4...................29. 01.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu asiunia27................27...............39......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............38........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................34........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................23......... .................01.05.09 alutek29.................29.................15......... ...............25-06-09 graminis..................25.................9.......... ...............11-07-09 jolanta2..................27.................12........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie jak się miewa Smerfetka i jej maluchy?? są już w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam sie przywitac i zaraz do pracy smigam:P na dworzu fajnieznow sypnelo sniegu:P Ewelka0 i madzik trzymam kciuki zeby sie udalo:) EwQa ja tam jestem za zeby mi malenstwo pomarudzilo hehe:P ja o Smerfeci nic nie wiem dzis albo jutro zadzwonie ..milego Dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane!!! U mnie po staremu,nic nowego,jakas depresje mam,bo nic mnie nie cieszy i plakac mi sie chce z byle powodu:( U mnie teniezyca,wlansie bylam odsniezyc kolo domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę, że w Polsce zima na całego. Wszędzie mróż i śnieg. Za tydzień lecę na egzaminy do Polski, a nawet ani jednej ocieplanej kurtki. Jestem więc zmuszona iść kupić sobie coś cieplutkiego. Mam nadzieję, że dzięki przecenom uda mi się wyszukać coś niedrogiego :) Poza tym to jednak ciężko znoszę kurację parlodelem. Do tego miałam teraz jajeczkowanie i przez 2 dni jajniki dały mi popalić.... Idę zjeść śniadanko - chociaż za bardzo mi się nie chce. Non stop czuję się pełna i nie mam apetytu. 🌻 M I Ł E G O D N I A 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadłam śniadanko i zabieram sie za porządki bo w domu bałagan. Mała sie godzinkę zdrzemnie teraz więc mogę coś zrobić. Ewelka to wiesiołek u ciebie działa, duza ilośc dobrego śluzu zwieksza szanse na zaplodnienie więc trzymam kciuki. Nikolka przykro mi że tak cierpisz po tym parlodelu, ale niestety innego sposobu na obniżenie tego paskudztwa nie ma, trzeba się pomęczyć. Jak trochę pobierzesz to może organizm sie przyzwyczai i będzie lepiej. Podobno lepiej tolerowany jest Noprolac i ten dużo droższy lek na literę D (zapomniałam jaki sie nazywa) kosztuje około 300zł - po nim podobno nie ma skutków ubocznych ale jak dla mnie był za drogi. Koniecznie kup kurtkę bo u nas mrozy że ho ho :) Ewelka ja też czekam na wieści od Smerfetki, może Misiaczek zajrzy do nas to nam powie bo ona ma kontakt ze Smarfcią. Kalpek smutasie nie martw się zima niedługo się skończy a na wiosnę poprawi ci się humorek. Jak tam sprawy sie mają u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Misiaczki jak będziesz coś wiedziała co Smerfetki to nie trzymaj nas w niepewności bo umieramy z ciekawości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa u gina bylam ostatnio w listopadzie,narazie nic sie nie dzieje,powiedzial,ze jesli przez dwa cykle sie nie uda,a teraz jak dostane okres to juz beda dwa to da jakies wspomagacze,ale ja nie chce brac clo,bo mi cysty po nim sie zrobily tylko,a zadnych efektow,wiec wole dmuchac na zimne!!!a tak poza tym nic ciekawego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja nawet butów zimowych nie mam (bo w Dublinie może i jest zimno ale śniegu nawet odrobinki nie ma więc w biegam w nieocieplanych kozaczkach). No ale kurtke to koniecznie muszę kupić. Tylko tego mojego to tak ciężko na zakupy wyciągnąć, że szok. Będę musiała z nim bitwę przeprowadzić :) Madzik jak ida przygotowania do matury????? Ja mam za 2 tyg sesję i powinnam siedzieć w książkach ale oczywiście jak to u mnie bywa mam milion ważniejszych spraw do zrobienia niz siedzenie nad książkami.... Muszę się jednak zmobilizować bo później będzie płacz. Mam jeszcze pytanie czy śluz podczas owulacji daje 100% gwarancji, że jajeczko pękło??? Bo ja przeważnie mam śluz ale podczas monitoringu wychodziło, że np we wrześniu, październiku i listopadzie jajeczko nie pękało... :( Może poprostu pękało sobie w16 dniu cyklu albo jeszcze później (ale raczej nie bo już mi sie nawet torbiele robiły z tego powodu). Kurcze sama już nie wiem co o tym mysleć. Kalpek trzymaj się napewno będzie dobrze. Od kilku dni mam fazę pozytywnego myślenia. Oby szybko nie minęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka niestety śluz może być a owulacja nie. A buty kup na grubej podeszwie bo zmarzniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:0 ja nic nie wiem jeszce jak bede cos wiedziec dam znac oczywiscie:) uciekam sie kimnac niedawno wrocilam a zaraz znow jade do pracy milego dnia kalpek a Ciebie to zdziele w doope!!! przestan sie mazac i wez za siebie!!! 👄 bo super kobietka z Ciebie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba w związku z tymi mrozami musze zrobić poważne zakupy ;) a ja tego tak nie lubię bo jeśli chodzi o kwestię zakupów to jestem absolutnym przeciwieństwem typowej kobiety ponieważ nie znoszę zakupów (szczególnie odzieżowych). Kręgosłup mnie boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja niedawno wróciłam z pracy, troche zmęczona zamrozi mnie nie zamroziło;) teraz jest tylko -12;) mam nadzieje ze snieg sie utrzyma do przyszlego tygodnia bo mamy kulig w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to fajnie macie:) Ja bym z checia sie przejechala takim kuligiem.....kurcze....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie jak mam teraz obliczyć dzień owulacji. w tamtym miesiącu powinnam dostać okres 26 grudnia a dostałam 3 stycznia 9dni spóźnienia. mam liczyć od tego miesiąca czy od tej daty co powinnam dostać czyli 26 grudzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy cykl zaczyna się pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego!!!! To są podstawy, dziewczyno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka, liczysz od pierwszego dnia @, ale jak masz takie nieregularne to i tak ciezko ci bedzie wyliczyc... moze warto zainwestowac w testy owulacyjne?? po 1,3 sa na allegro- zdecydowanie taniej niz w aptekach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×