Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Cześć Kochane! To krwawienie to pęknięcie kolejnego żylaka... Jak zwykle dostałam środki przeciwbólowe i przeciwskurczowe, miałam usg, ale dzięki Bogu z dzidzią ok, tyle, że nadal \"siedzi\" na pupie- choć jest szansa, że jeszcze się przekręci. Tak więc na szczęście wróciłam do domu, sorki, że wczoraj nic nie napisałam, ale przez ten szpital takie zamieszanie się zrobiło... Dziś staram się nie wychodzić z łóżka, choć całodzienne leżenie może dobijać... Lilowa- Trzymam kciuki, ja bym już dzis zrobiła test! Daj znać! Patinko- dasz radę! 3kg to już coś. Diewczyny ten link dla Patrysi trzeba cały skopiować a po # usunąć spację!!! Dziękuję Wam, że tak się o mnie martwicie-kochane jesteście👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa- czy Ty masz gg? Jesli tak, to wyślij mi nr. Kalpek- wyślę Ci swój numer na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia cieszę się że wszystko ok i wróciłaś do domu, nie martw się bo maleństwo pewnie zrobi fikołeczka i się przekręci główką tam gdzie trzeba 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monia uff cale zsczescie ze jestes to moje gg 401177 i wysylaj mi zaraz numer telefonu bo zawalu dostane nastepnym razem. kalpek dzwonilas na skype wczoraj do mnie? ja dzis malo bede przed kompem choc obiad dla laury mma sprzed wczoraj teraz nie musze codziennie gotowac i dobrze bo bym zwariowala :p waga leci w dol dosc szybko ale to tylko ten 1 szy tydzien potem ma stopniowo isc w dol chcialam potanczyc wczoraj przed viva kiedys godzinke spokojnie dawalam rady a wczoraj cale 5 minut i myslalam ze bede wzywac pogotowie zlapala mnie kolka czerwona jak burak dyszalam i sapalam jakbym orgie calonocne odprawiala o Dzizys wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosimy o glosik dziekujemy :) no i jade z Laura dzis do szkoly Polskiej na religie Glowne prawdy wiary Opanowane :) ufff Madzik jak samopoczucie dzidzia rosnie? myszka pamietaj mialas sie odezwac czekamy :) Monia uwazaj na siebie i alutek ty tez :) Graminis gdzie nam ucieklas? czy jest taka opcja zeby szkolo z Nk wyslac fotki na poczte bo chce zobaczyc dzieci od smerfetki a nie mam jak :( kalpek 😘 duze lilowa mysle o tobie i o 2 kreskach na tescie :) Jolanta 😘 i wszsytkie was sciskam Efqa ucaluj emilke :) kakusia pozdrawiam cie Izula odezwij sie Pani misiowa rowniez 😘 dla ciebie i malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki jak tam z praca?? cos do przodu ruszylo?? dobra uciekam bo sie zasiedze a pelny zlew sam sie nie pozmywa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patinko! To normalne, że szybko się męczysz, ale na początek nie ma co szaleć! Najlepsze sa długie spacerki, z resztą zobaczysz- za miesiąc już będzie Ci lżej i ćwiczonka nie będą powodować zadyszki! Najprzyjemniejsze kiedy zaczynasz czuć efekty, od razu chce się żyć! Zaraz możesz kupić jakiś mniejszy ciuszek:-) Zrobić fryzurkę, a mężowi od razu będzie oko latać:D Ja już znam facetów! He he- ja Cię będę motywować:P A tu coraz cieplej, lżejsze ubrania na sobie... Jak już wytrwałaś pierwszy tydzień, to nie możesz tego zmarnować! :-) Lilowa- a Ty dawaj nam tu zdjęcia w tej nowej kiecce!!!! Jejku- jak ja uwielbiam patrzeć jak kobietki fajnie są ubrane i od razu "rejestrować" żeby uszyć he he. Już myślę nad sukienką na lato, bo przecież nie zmieszcze się od razu w dawny rozmiar a pasuje w czymś chodzić. Nawet mam materiał, w zeszłym roku nie zdążyłam wykorzystać, a pasuje coś uszyć... Może macie jakieś zdjęcie fajnej, letniej kiecki dla mamy karmiącej? :D Patinko- wysyłam numer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. Monia dobrze,ze nic sie nie stalo..wyslałam c iswoj nr na gg.. Patinko dzwonilam,ale nie odbieralas ! Liliowa no i zrobilas test??? Ja mam siostrzenice od wczoraj,zaraz jej kolezanka przyjedzie,juz sie obrobilam ze wszystkim,wysprzatalam,pranko zrobione i jeszcze obiadek zostal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek- dzięki! A co robisz na obiad- może zwalę od Ciebie jakiś pomysł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis robie udka pieczone,bo ostatnio wszystko mi smakuje smazone :D Nie mam juz siły,tyle juz od rana zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. no to nie zwalę, bo w czwartek miałam pieczonego kuraka:-( Pasowałoby coś szybko i dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w przerwie pomiedzy sprzataniem, gotowaniem praniem właczyłam komp żeby sprawdzic czy sa dwie krechy u Lilowej- a tu żadnych wieści;( - nieładnie;) ja na obiad robie dzis pizze;) zapraszam. Monia super że wróciłas!! głaskaj brzuszek i przemawiaj do malucha!! może Cię posłucha i sie obróci jak trzeba!! trzymam kciuki!! Patinko- jestem pełna podziwu dla Twojego samozaparcia!! taka dieta to dla mnie chyba była by nie do przejscia!! jeszcze jak miałabym gotowac dla innych członków rodziny i nie wolno było by nic skubnąc to tragedia!! i wyeliminowac słodycze z mojej diety to tez jest niemożliwe!! tak wiec ukłony dla Ciebie!! a masz jakis okreslony czas tej diety- tzn ile ma ona trwac?? - czy po prostu przestaniesz jak osoagniesz swój cel?? Lilowa!! odzywaj się!! ja lece myc okna. buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo ona nas tak w niepewności trzyma, a potem napisze: " Dziewczynki, zamiast mnie motywowac do cierpliwości, to same chcecie już wiedzieć" :D A jakby miało wyjśc, to na pewno dziś by wyszło. A przecież mąż ważniejszy od nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale jak mam leżeć, jak wokól taki bajzel... Chodzę jak kaczka:D Szukałam tego numeru, ale kicha, hasło pamiętam, a adresu nie, muszę do znajomych poklikać z gg, oni pewnie mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przez was nic w domu nie zrobie jak maz bedzie marudzil to zwale na was :p heh zartuje jesli o to chodzi to nigdy nic nie mowi cale szczescie :) ewelka w polsce dieta Cambridge trwa ok 3 tyg i jest kaloryczniejsza bo ponad 600 kcal jakos tak tutaj wynosi duzo mniej 415, dieta ta zostala opracowana dla ludzi ktorzy nie potrafia normalnie schudnac. kiedys w Wielkiej Brytani tez stosowalo sie ja do 3 tygodni a potem za pozwoleniem lekarza trzebalo isc i lekarz badal taka osobe i wypisywal zaswiadczenie ze moze dieta byc prowadzona dalej spokojnie np przez dalsze 3 tyg. teraz mozna bez problemu 12 tygodni pozniej trzeba isc do lekarza wiec to tez nie jest takie hop siup ze placisz i dostajesz. Moim marzeniem jest waga 60 kg ale wiem ze to juz nie mozliwe jak uda mi sie dojsc do 65-70 max bede szczesliwa. Bardzo boje sie efektu jojo duzo czytam i wiem ze musze calkiem przestawic wlasne myslenie bo tutaj lezy najwiekszy problem. po diecie przez 12 tygodni wprowadzaja cie w swiat jedzenia stopniow powoli jak z dzieckiem no chyba ze po schudnieciu wraca sie do starych nawykow wtedy ma sie to co lubi. Ale 2 raz takiej gehenny nie chce przezywac,bo juz doszlo do tego ze poplakalam sie przed lodowka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dasz rade,ja wierez w ciebie.. Ja na tych dietach sie nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko- uda Ci się!!!!!! Ja tysiące diet przechodziłam, wiem, że jak się coś postanowi, to jest się w stanie to osiągnąć!!!!!! Tylko najważniejsze- TRZEBA TO WMÓWIĆ SWOJEJ PSYCHICE!!!!!!!! Inaczej za każdym razem będziesz się zastanawiała-" zjeść czy nie? " Ja już to znam i ten płacz przed lodówką też:-( BEDZIE DOBRZE!!! No, ja też miałam się za obiad brać i włosy umyć, może jakiś make-up strzelić, bo od wczoraj kosmitę przypominam!:D Lecę do łazienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim poparciem jak Wasze to musi sie udac nie ma mowy o wycofaniu sie :) wy mnie mobilizujecie i to bardzo Dziekuje wam za to Rodzina by mnie tak nie wsparla jak wy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko założyłaś juz konto na NK? to ci wyślę swój profil Ale się zawzięłaś na te odchudzanie! Już widzę że na pewno ci się uda. tylko pomyśl jak w lato założysz jakis fajny ciuszek na toszczupłe ciałko :D idę sprzatać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalozylam bo pamieta moj adres email wczesniej jak mialamm zalozony to podalam wlasnie ten sam adres ,a ja nie chce zeby rodzina ex i onn sam mnie znalexli zbyt duzo przeszlam by znow to przechodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa Gratuluje jejku HURRRRRRAAAAAA JUPI Dziewczyny ----- Lilowa bedzie miala dzidziusia :D ale mialas super przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Patinko! 🌼 Czy ja powinnam grac w totka z takimi przeczuciami? :) Nie musze.... to szczescie mi juz wystarczy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dbaj o siebie :) pamietaj o kwasie foliowym najwazniejszy przez 1 sze 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wynik nie trzeba bylo czekac nawet minuty...i kreska, ktora sie pokazala druga jest duzo wyrazniejsza niz ta kontrolna :) Silna musi byc ta nasza Fasola.... a moze dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×